Şimdi Ara

TTNET ROKET (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    burada hiper kullananların çoğu roket yapamıyor diye biliyorum bence risk almayın müşteri hizmetleri çok sallıyor
  • Hipernet kullanıyorum ama roket kullanamıyorum defalarca kez konuştum sadece fiber kullanan müşterilere özel olduğu söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abc1905 A kullanıcısına yanıt
    Hocam değil ttnet kralı gelse o roketi artık kullandırmak zorundalar.BTK denilen güzel kurum ttnet vs gözünün yaşına bakmaz yazar cezayı.Ayriyetten müşteri temsilcisinin yaptığı hata sayesinde dsmart a 8 ay fatura ödememiş birisi var karşında onlar sallamaya devam etsinler.
  • Müşteri hizmetleriyle yine görüştüm bu 3 kez roketi, kesinlikle böyle bir uygulama yok diyorlar, dedim arkadaşlar yapıyor. Arkadaşınızın müşteri numarasını iletirseniz gerekli incelemeler yapılabilir diyorlar. Ayda 3 kez roketleyen bi arkadaşın abone numarasını biliyorum ama eşeğin kulağına su kaçırıp çocuğu da mağdur etmek istemiyorum. Sistemsel bir hatadan kaynaklıyor bence bu olay ama bize vurmaz anasını satayım böyle hatalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 2 Temmuz 2015; 2:19:35 >
  • Arkadaşlar fiber olmayan kullanıcılar için geceleri 00.00-06.00 aralarında AKK yi etkilemeyen yine benim hızımda paket şeklinde satmıyor mu TTNET? Turksat, Superonline'da falan var, müşteri hizmetlerini aradım onlarda yok diyor. Saçmalığa bak.
  • mutevaziadam kullanıcısına yanıt
    Hiper ve fibercilere böyle birşey yapsalar iyi olurda telekom yapmaz zam yaparlar
  • ya ben aktifleştirdim ama normal hızıma (24 mbps) yükseldi
  • ben 3 aydır kullanıyorum roketi. ilk ayımda 3 defa, ikinci de 3 defa, şimdi de 4. yü deneyim dedim kabul etti:)
  • Ayrıca benim internetim 100 mbps yi desteklemiyor. Maksimum 70 alıyor. Modem ayarlarından gördüğüm değer bu. Daha önceden 55 alıyordu, fakat hemen hemen her oda da paralel hat çekilmiş durumda yani, telefon hattı var (yaklaşık 6 odada) ben sadece ikisini aktif ettim öyle hızım arttı. Size önerim eğer evinizde birden çok paralel hat varsa, iptal etmeniz. 24 mbps 75 gb akk fibernet kullanıcısıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukaptan

ben 3 aydır kullanıyorum roketi. ilk ayımda 3 defa, ikinci de 3 defa, şimdi de 4. yü deneyim dedim kabul etti:)

benim ilk denemem en fazla 45 mbpsye vurdu aslında 3ten yukarı çıkmıyordu elektrik gitti geldi yükseldi tekrar modemi kapatıp acayim dedim ama şimdi ki hızı da kaybetme korkusundan yapmadim bende aynı paketi kullanıyorum evde sadece odamda hat var hızla hala aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 18 Temmuz 2015; 4:35:35 >
  • Online başvuru nasıl yapıyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roket hız aktifken indirilen gb'lar kotayı etkiliyor mu? Mesela kotanın bitmesine 50 gb var ama roketi aktif edip indirmeye başladın... Roket bittikten sonra sana gene 50 gb kalıyor mu? Yoksa rokette indirdiklerini de sayıp kotayı geçtin diye 3'e mi çekiyorlar hızı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Roket hız aktifken indirilen gb'lar kotayı etkiliyor mu? Mesela kotanın bitmesine 50 gb var ama roketi aktif edip indirmeye başladın... Roket bittikten sonra sana gene 50 gb kalıyor mu? Yoksa rokette indirdiklerini de sayıp kotayı geçtin diye 3'e mi çekiyorlar hızı?

Maalesef sayiliyor. O yuzden akka takildiktan sonra yani hiz dustukten sonra roketi kullanmak daha mantikli.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Ben de kota bittikten sonra kullanıyorum da, bugün başıma gelen tuhaf olaydan sonra erkenden açmayı düşündüm.
  • Dün bu ay olan roket hakkımı aktif ettim,yine aynı sorun hızım yükselmedi.Geçen ayda aynısı olmuştu hat değerlerimde bir sorun yok.
    Müşteri hizmetleri çözüm getiremiyor anlamadım ben bu işi.
    Bugün kime yönlendirdilerse adamın biri aramış hızı yüksek tarifeye mi geçmek istiyorsunuz diyor.
    Düşünün artık çalışanlarının zırcahil olduğu bir şirketten ne beklenir ki.

• Deneyecem deneyecem diyerek bu ay fırsatım oldu bu hafta başında roket yapmıştım şimdi yine denedim kabul etti hız yine 100 mbps 3.ye deneme şansım kalmadı ay bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihakblt

Sayın TTNET Müşterisi;
    TTNET Roket Servisi başvuru talebiniz yapılamadı.
    hatası alıyorum yardım edebilecek var mı?

Bu hata bende de var işin garip tarafı daha önceden kullanabiliyordum roketi. 8 aydır böyle... olur da çözersen buraya yazarsan iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihakblt

Sayın TTNET Müşterisi;
    TTNET Roket Servisi başvuru talebiniz yapılamadı.
    hatası alıyorum yardım edebilecek var mı?

bende dün hatayı aldımda önceki gün roket yaptığım için olmadı herhalde dedim iki gün üst üstte roket olmuyor herhalde dedim...
  • 24 saati geçti hız düşmedi umarım ay sonuna kadar böyle devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

24 saati geçti hız düşmedi umarım ay sonuna kadar böyle devam eder

Çok ilginç benimde. Sanırım bir şeyler karışıtırıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.