Şimdi Ara

Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
27
Favori
72.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen karşıyım bu içeceklere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: welmour

Millet onu bunu bilmem de Monster 500 lükten bir günde art arda 3 tane içmeyin Ben denedim de hem uykuyu kaçırıyor hem uyuma ihtiyacı doğuruyor garip bir hissiyat veriyor üstüne kalbiniz sıkışıyor ve kesik kesik nefes almaya başlıyorsunuz sürekli terliyorsunuz bu durum da yaklaşık bir 18 saat kadar sürüyor resmen çin işkencesi gibi. 4 lendiği takdirde kalp krizi geçirtebileceği kanaatindeyim. Şunu da belirteyim ki 190 boyunda 110 kilo bir adamım bünyem zayıf falan değil kahramanlık yapıp da deviririm usta demeyin aman diyeyim. [evin yaşlısı mode off]

Tad konusuna gelince monster ın yeşil ve mavisi arasında kararsız kaldım ben şekerli tadları sevdiğim için yeşil daha güzel geldi bana mavi biraz daha şekersiz zevk meselesi biraz. Turuncusundan ise uzak durun meyve sulu sözde tadının güzel olması gerek ama böyle öksürük şurubunun asitlisi gibi garip bir tadı var. Bir de tabii monster her türlü fiyat-miktar açısından kazanır.

Ooo usta sen naptın ya? Sen ölmediğini dua et. 1.5 LT enerji içeceği ne demek. Normalde 500'den fazlası zararlı ki sen bu sınırı 3 kat aşmışsın.
    Bence bir insan 500 ML'yi bırak günde en fazla 250 ML içmeli.

quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

enerji içeceğinin meselesi tadı değil. mideyi az şişirip fazla kalori vermesidir.

skate turnuvasında reddbulun her türlü aromalısını içtim.diyet redbull mu olur lan? en güzel kırmızı bir kutulu vardı ve tadı süperdi.bu hafta sonu da bir turnuva daha var bakalım redbull umarım sponsor olmuştur yine.

neyse paranız varsa redbull alın yoksa reload alın(500ml 2.30 tl) ve 100ml başına 200kcal veriyordu. o mavi kutulu monsterdan uzak durun 6 kl olurmu lan vitamin veriyormuş da bilmemneymiş.

future generation adında bile enerji içeceği denedim. ama f/p olarak reload der geçerim. kalite açısından redbull miktar ve kcal miktarı çok iyi.

not: enerji içeceği zevk için içilmez. ve günde 500mlden fazla içilmez. yoksa şehirin ışıklarını havai fişek gibi görüp otobüste bir anda uyuya kalırsın.

Ben daha öncede yazdım sadece zevk için içiyorum. Zaten gerçekten amacına uygun içen adam ne içeceğini bilir ve bu konuya ihtiyaç duymaz.
    Spor olarak surf yapıyorum fakat eğlencesine o yüzden de hiç bir enerji veren maddeye de ihtiyaç duymuyorum.

Enerji içeceklerini sadece tadı için içme konusunda haksız olduğumu biliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Tamamen karşıyım bu içeceklere

Peki niçin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

quote:

Millet onu bunu bilmem de Monster 500 lükten bir günde art arda 3 tane içmeyin Ben denedim de hem uykuyu kaçırıyor hem uyuma ihtiyacı doğuruyor garip bir hissiyat veriyor üstüne kalbiniz sıkışıyor ve kesik kesik nefes almaya başlıyorsunuz sürekli terliyorsunuz bu durum da yaklaşık bir 18 saat kadar sürüyor resmen çin işkencesi gibi. 4 lendiği takdirde kalp krizi geçirtebileceği kanaatindeyim. Şunu da belirteyim ki 190 boyunda 110 kilo bir adamım bünyem zayıf falan değil kahramanlık yapıp da deviririm usta demeyin aman diyeyim. [evin yaşlısı mode off]

Tad konusuna gelince monster ın yeşil ve mavisi arasında kararsız kaldım ben şekerli tadları sevdiğim için yeşil daha güzel geldi bana mavi biraz daha şekersiz zevk meselesi biraz. Turuncusundan ise uzak durun meyve sulu sözde tadının güzel olması gerek ama böyle öksürük şurubunun asitlisi gibi garip bir tadı var. Bir de tabii monster her türlü fiyat-miktar açısından kazanır.

Ooo usta sen naptın ya? Sen ölmediğini dua et. 1.5 LT enerji içeceği ne demek. Normalde 500'den fazlası zararlı ki sen bu sınırı 3 kat aşmışsın.

quote:

enerji içeceğinin meselesi tadı değil. mideyi az şişirip fazla kalori vermesidir.

skate turnuvasında reddbulun her türlü aromalısını içtim.diyet redbull mu olur lan? en güzel kırmızı bir kutulu vardı ve tadı süperdi.bu hafta sonu da bir turnuva daha var bakalım redbull umarım sponsor olmuştur yine.

neyse paranız varsa redbull alın yoksa reload alın(500ml 2.30 tl) ve 100ml başına 200kcal veriyordu. o mavi kutulu monsterdan uzak durun 6 kl olurmu lan vitamin veriyormuş da bilmemneymiş.

future generation adında bile enerji içeceği denedim. ama f/p olarak reload der geçerim. kalite açısından redbull miktar ve kcal miktarı çok iyi.

not: enerji içeceği zevk için içilmez. ve günde 500mlden fazla içilmez. yoksa şehirin ışıklarını havai fişek gibi görüp otobüste bir anda uyuya kalırsın.

Ben daha öncede yazdım sadece zevk için içiyorum. Zaten gerçekten amacına uygun içen adam ne içeceğini bilir ve bu konuya ihtiyaç duymaz.
    Spor olarak surf yapıyorum fakat eğlencesine o yüzden de hiç bir enerji veren maddeye de ihtiyaç duymuyorum.

quote:

Peki niçin?

Öyle gerçekten bir de bir yerde haber okumuştum kızın biri Amerika da iki tanesinden sonra ölmüş tabii direk yusuflama durumu muhtemelen ben şanslydım ve bünyem sağlamdı oradan ucu ucuna yirttim zarar görmekten. Aklinizda olsun eger benim gibi olur da fazla icerseniz kalbinizi hizlandiracak hiçbirşey yapmayin oturun sakin sakin bekleyin geçmesini.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStimato

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

Benim en çok merak ettiğim bu içecekler alkollü mü?

Alkollü içeceklerde yazıyor alkollü diye.
    Zaten enerji içeceğinin alkolle karıştırılması hiç tavsiye edilmezken alkollü yapmaları garip olur.

Hatırladığıma göre redbullun üzerinde alkolle tüketiniz yazıyordu

tam tersi... aloklle tüketmeyiniz yazıyor tehlikeli diyordu... ki Avrupa ve Amerika'da ölenler olmuştu... RedBull mahkemelik bile olmuştu...

kalp rahatsızlığı yada baska bi rahatsızlığı olan alkol ve enerji içmesi zaten tehlikeli ölenlerde sadece redbuldan dolayı olmemistir ben oyle biliyorum avrupanın cogu ulkesinde içmesi ve satılması serbest
    1 günde 6 tane redbull içtiğimi bilirim ve votka ile de cok içtim belki benim bunyeden dolayı bana bişey olmadı tavsiye etmemde ederimde demem

uyarı yazısı var vede ilk çıktığında olmuş olaylarda destekliyor... nasıl tükettikleri meçhul... belki başka etkenlerde olabilir...
    + seri şekilde içiyorlarsa en çok içen kazanır aniden yüklenmeden ve aşırı heyecandan kaynaklı olabilirde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 12 Nisan 2013; 12:38:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki niçin?

Öyle gerçekten bir de bir yerde haber okumuştum kızın biri Amerika da iki tanesinden sonra ölmüş tabii direk yusuflama durumu muhtemelen ben şanslydım ve bünyem sağlamdı oradan ucu ucuna yirttim zarar görmekten. Aklinizda olsun eger benim gibi olur da fazla icerseniz kalbinizi hizlandiracak hiçbirşey yapmayin oturun sakin sakin bekleyin geçmesini.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimalle dışa yansımasada iç organların zarar görmüştür.

• quote:

Yok usta o yusufla gidip 50 tane kontrolden gectim birsey yok ama sırf şanstan yani farkındayım.

• 6 redbull(normal boyut) + votka devirmiştim.Kalbim sanki patlayacak gibiydi.Sürekli bir koşma isteği vardı yolda yürürken yer sanki altımdan kayıyordu çok fenaydı çok.Ondan sonra tövbe ettim bir daha bu karışımla içmeyeceğim diye.

Siz siz olun karıştırmayın günde 1 tane den fazla da içmeyin kim bilir ne var içinde.

• Zamaninda gunde sadece bir redbull ictigim icin ic organlarim zarar gormustu. O gun bugundur icmem. Biraz daha gec farketseydim maalesef kotu sonuclar dogabilirdi.

• quote:

quote:

Yok usta o yusufla gidip 50 tane kontrolden gectim birsey yok ama sırf şanstan yani farkındayım.

Sorun yok o zaman .

quote:

Orijinalden alıntı: MrStimato

quote:

eğer bana diyorsan bu lafı dogru diyebiliriz kahve.sıgara,enerji,alkol, hepsi var dogru bişey değil alkolu cok azalttım kahve 4 kupaya düşürdüm enrejiyi nadiren içiyorum artık sıgara tam gaz

yakında saglık raporu alacam o zaman belli eder sanırım bakalım ne cıkacak

edit: bana değilmiş ama bende itiraf etmiş bulundum :)

Aslında ikinizede demeye çalışmıştım ama hem dalgınlıkla tekil şahıs kullanmışım hemde "Haberdar et" şeysini becerememişim.

• Billy Ray'in rehberi geldi.

Şimdi Monster'ın rehberini yazıyorum.
  • takip

• Monster incelemesi geldi.
  • Bunları içeceğime ayran içerim tuzlu tuzlu oh mis.

Enerji içecekleri zararlı ben kendi sağlığımı kötüleştiren bir şeye para mı ödeyeceğim ?

Not : Bu kendi görüşüm şimdi gelip bana masal anlatmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hukukçu Bey -- 12 Nisan 2013; 17:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

Bunları içeceğime ayran içerim tuzlu tuzlu oh mis.

Enerji içecekleri zararlı ben kendi sağlığımı kötüleştiren bir şeye para mı ödeyeceğim ?

Kimse enerji içecekleriyle ayranın bir olduğunu savunamaz ki zaten.
  • Burn blue bekleriz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Burn blue bekleriz hocam

Tamda aklımdan o geçiyordu .
  • Gectigimiz yillarda enerji icecegi icip kalp krizi geciren biri vardi forumda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

Bunları içeceğime ayran içerim tuzlu tuzlu oh mis.

Kimse enerji içecekleriyle ayranın bir olduğunu savunamaz ki zaten.

Sıcaktan bunalırken içilen buz gibi bir ayranın yerini hiçbir içecek tutamaz :)

Savunamaz değil de ben böyle yazınca şimdi bu içeceğin tutkunlarından biri gelir tartışır diye söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hukukçu Bey -- 12 Nisan 2013; 18:55:46 >
  • İstanblue enerji içeçeği de mevcut ve Jack Wrestler ile aynı tat.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.