Şimdi Ara

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
17
Favori
94.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: komkarbey

Bu arada tv tekrar 4000 tlye çıkmış

http://www.kliksa.com/urun/philips-46pfl8008k-12-dvb-s-amb-fhd-smart-3d-led-lcd-tv/901836383#!OdemeSecenekleri

Evet...

Bizler gayet uyguna aldık...

Almayı düşünenler için yeni fırsatlar çıkacaktır...

• philips 8008k mı yoksa samsung F8000 mi yoksa sony w805 mi öncelikli tercihim sinema olacak oyun 2, planda acil öneri lütfen teşekkürler. hafta sonu az kalsın w805 alacaktım ama 400hz olayı biraz az gelince bıraktım su an 8008 e yakınım ama samsung alan arkadaslardan da hıcbır sıkayet görmedim bütce max 5000 tl acil yardım tesekkürler....
  • osgemrah O kullanıcısına yanıt
    agırlıklı sinema olacak ise 50stw60 ıda araştırmanı öneririm
    smart anlamındada oldukça başarılı..

illa 3ünden biri ise ışık sızması faktörü en cok sammy ve w8 de olmakta buda film zevkini etkiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 30 Eylül 2013; 15:13:38 >
  • osgemrah O kullanıcısına yanıt
    Doğal renk paleti ve plazma kalitesinde siyah diyorsanız ki sinema için bunlar elzemdir 8008'i tercih etmelisiniz... Bende 8008'e bu nedenlerle karar vererek aldım...
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda panel,verilen komutlara daha hızlı bir şekilde tepki vermesi gibi bir etkisi olur,yüksek lag değerlerine oranla.
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    biliyorum orasınıda
    20-25ms den üstü kötü sonuclar elde ediliyor yorumlarından sonra 8008 deki 35 üstü tepkine birhayli fazla sanki?
    ama tabi gözle hissedilmedigi sürece rahatsiz vermese gerek..
  • Çeşiti modlarla panel belli bir yere kadar tolere edebiliyor genel anlamda yüksek input lag değerine rağmen , ama ....
  • dsamart modül aldım da şimdi dikkatimi çekti hdm yada skart takmıyoruz buna uydu içinde olduğundan apartmandaki ortak uydu sistemine direk bağlayacam yuvarlak olan bu görüntüyü nasıl etkiler acaba
  • philips 8008k mı yoksa samsung F8000 mi 55 inç perşembeye kadar alacam 55f800 n11 de4600tl en düşük fiyat 8008 k en düşük teknosa 5039 tl öneri nedir öncelik ligtv ve sinema acil yardım farklı öneri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgemrah

philips 8008k mı yoksa samsung F8000 mi 55 inç perşembeye kadar alacam 55f800 n11 de4600tl en düşük fiyat 8008 k en düşük teknosa 5039 tl öneri nedir öncelik ligtv ve sinema acil yardım farklı öneri varmı?

Yola 6.500 TL'den başlayan 8008'in şimdiki fiyatı oldukça iyi...

Tavsiyem gidin her iki cihazı da yakından görün... Ben öyle yaptım ve 8008'de karar kıldım...
  • Benim tvde geldi sonunda serviste akşama gelecekmiş bu akşam yeni tvmi izleye bileceğim yanlız üsteki bant şeffaf beyaz bir bant servis gelsin baktıram açılmış yada başka birşey olmasın
  • komkarbey K kullanıcısına yanıt
    Benimki de aynen o şekilde bantlanmıştı...

Servis geldi kurulumu yaptı... Şimdilik her şey yolunda...
  • Bende kurulumu yaptım herhangi bir proplem yok yarın dsamrt modülde gelsin de tvyi esas o zaman anlayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: komkarbey

Bende kurulumu yaptım herhangi bir proplem yok yarın dsamrt modülde gelsin de tvyi esas o zaman anlayalım

Umarım yazılım güncellemesini de yaptırmışsınızdır...

Yeni yazılım ile DTS ses desteği ile MKV filmlere Türkçe alt yazı desteği de sağlanmış...

Her şey mükemmel görünüyor...
  • komkarbey K kullanıcısına yanıt
    Bu arada sizin ambalajdan Türkçe Kullanım Kılavuzu çıktı mı? Benimkinden çıkmadı da...
  • dammak kullanıcısına yanıt
    Artık tv lerin içinden kullanma kılavuzu çıkmıyor arkadaşım.Philips in sitesinden pdf döküman olarak indirebilirsin veya tam nerede olduğunu hatırlamıyorum ama tv nin kendi menüsünde var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • manolpan M kullanıcısına yanıt
    PDF olarak indirip bastım...

Akşam eve gittiğimde de TV nin menüsüne bakarım...
  • Bendede çıkmadı birde bende bazı kanalların altyazılarının yarısı görünüyor bazı kanallarda da hepsi yani normal.
    dsmart modülüde taktım hd kanallar gerçekten harika be
  • bu arada yazılımı kuramadım winrar dosyası olarakta aynı yere çıkarmış olarakta usbye attım ama okumadı nasıl yaptınız siz bu ara ben usbyi biçimlendirdim sonra yükledim dosyayı
  • Arkadaşlar 8008 de en iyi perfect pixel hd ayarları nedir acaba? hepsini maximumamı alacağız? birde 1400hz ile normal olunca aradaki farkı nasıl anlayacağız? demo var ama açıyorum hiçbir fark göremiyorum hareketli sahnelerde falan?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.