Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.643
Cevap
61
Favori
418.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilkoc

arkadaşlar gmailimi kurdum, her saat senkronize et seçeneğini de işaretledim ama bi türlü senktronize etmiyor. hep elle senkronize ettiğimde düşüyor mailler. ek bi ayar daha mı yapmak lazım

not:wifi ile bağlı ve kopma yok. whatsapptan sürekli mesaj geliyor oradan biliyorum

ayarlar->hesaplar->google da açık mı ki google senkronizasyonun?

orda gmail var foto var chrome var kişiler takvim vs var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

arkadaşlar gmailimi kurdum, her saat senkronize et seçeneğini de işaretledim ama bi türlü senktronize etmiyor. hep elle senkronize ettiğimde düşüyor mailler. ek bi ayar daha mı yapmak lazım

not:wifi ile bağlı ve kopma yok. whatsapptan sürekli mesaj geliyor oradan biliyorum

ayarlar->hesaplar->google da açık mı ki google senkronizasyonun?

orda gmail var foto var chrome var kişiler takvim vs var?

orda kapalı yazıyo. ilginç. nasıl açık yapıcaz

bi de nası becerdiysem; artık whatsappta mesaj gelince önce bildirim ışığı yanıyo, sonra mesaj sesi geliyo, en son bildirim ekranı açılıyo. bu döngünün tamamlanması ise 5-6 saniyeyi buluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 18 Nisan 2013; 0:29:52 >

• arkadaşlar root işnde ne yaparsam yapayım beyaz ekranda kalıyorum yüklemeye geçmiyor bir çok kez denedim olmadı sorun nedir acaba..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06
    arkadaşlar root işnde ne yaparsam yapayım beyaz ekranda kalıyorum yüklemeye geçmiyor bir çok kez denedim olmadı sorun nedir acaba..?

Bazen takılıyor ama bir kaç deneme sonra oluyor dediler arkadaşlar. Numara tuşlanıp servis ekranına girme işleminde kendiniz tuşlayıp girin.
  • quote:

quote:

arkadaşlar root işnde ne yaparsam yapayım beyaz ekranda kalıyorum yüklemeye geçmiyor bir çok kez denedim olmadı sorun nedir acaba..?

Bazen takılıyor ama bir kaç deneme sonra oluyor dediler arkadaşlar. Numara tuşlanıp servis ekranına girme işleminde kendiniz tuşlayıp girin.

teşekkürler üstad ama denemedim yöntem kalmadı kendimde girdim kendisinede bıraktım ekranı kapatıpta açtım maalesef benim tel inatçı çıktı daha iyi bir yöntem çıkarsa onu deniycez artık ben pes ettim. şimdilik...
  • Arkadaşlar merhaba,skype üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyormuyuz..
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler üstad ama denemedim yöntem kalmadı kendimde girdim kendisinede bıraktım ekranı kapatıpta açtım maalesef benim tel inatçı çıktı daha iyi bir yöntem çıkarsa onu deniycez artık ben pes ettim. şimdilik...

Sürücülerini tekrar yüklemeyi dene. Açıkta hiç bir program olmasın. Yapamayan yok henüz. En kötü ihtimalle fabirka ayarlarına dön bir daha dene.

Ben ilk denemede hiç dokunmadan kendiliğinden yaptım. Ancak bende sistemde adb sürücleri filan hepsi hazırdı eski telefonumdan. Bence sizin sürücülerde bir sorun var.

• quote:

quote:

quote:

anlatımdaki kodu nerede nasıl yazıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

quote:

quote:

anlatımdaki kodu nerede nasıl yazıyorsunuz?

usta buldum telefondan kabloyu çıkarmadım teli kapadım açılır açılmaz runme.batı çalıştırdım kodu elle girmedim kendisine bıraktım oldu son denememdi.. :)

• redkid06
    tamamdır geçmiş olsun

• quote:

usta buldum telefondan kabloyu çıkarmadım teli kapadım açılır açılmaz runme.batı çalıştırdım kodu elle girmedim kendisine bıraktım oldu son denememdi.. :)

Superuser ı güncelleme işlemini unutmayın ;)
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende ay sonu kredi kart kesim trihinden sonra aranıza katılacağım umarım..
    Garanti ile ilgili bir sorum var...
    Şimdi bu telefon kapakları kapalı iken su geçirmiyor ya oldu su geçirdi diyelim üretimde bir hatadan dolayı mesela kapaklar gevşek olabilir veya bir süre kullanımdan sonra tam oturmuyor ise Sony bunu direk tüketici hatası diye(kapaklar açık vs) garanti dışı bırakır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyeanil

Merhaba arkadaşlar,
    Bende ay sonu kredi kart kesim trihinden sonra aranıza katılacağım umarım..
    Garanti ile ilgili bir sorum var...
    Şimdi bu telefon kapakları kapalı iken su geçirmiyor ya oldu su geçirdi diyelim üretimde bir hatadan dolayı mesela kapaklar gevşek olabilir veya bir süre kullanımdan sonra tam oturmuyor ise Sony bunu direk tüketici hatası diye(kapaklar açık vs) garanti dışı bırakır mı sizce?

Sony'nin bu tarz bir davranış göstereceğini sanmam. Bence kapaklar, contalar incelenir bir hata varsa kapaklar açıktı demezler. Ama hiçbir hata yoksa zaten su almaması lazım telefonun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osbournee -- 18 Nisan 2013; 13:27:12 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Xperia Z ile ilgili bir problem yaşıyorum.Telefona gelen aramayı cevapladıktan hemen sonra , konuşma yaptığımız kulaklıktan zil sesi 1 saniyeye yakın kesik kesik geliyor.Sonra düzeliyor.(Ses en sonda ve telefonu cevaplarken kulağınıza yakın tutunca ses çok belirgin ve kesik kesik duyuluyor.)Yetkili servis yazılım attı.Düzelmedi.Aldığım Sony Center da başka bir telefonda denedik.Aynı problem onda da var.Xperia Z si olanlar size arama geldiğinde cevaplarken bir gözlemleye bilir misiniz?Tşklr.

• quote:

Orijinalden alıntı: by203696

Arkadaşlar merhaba,

Xperia Z ile ilgili bir problem yaşıyorum.Telefona gelen aramayı cevapladıktan hemen sonra , konuşma yaptığımız kulaklıktan zil sesi 1 saniyeye yakın kesik kesik geliyor.Sonra düzeliyor.(Ses en sonda ve telefonu cevaplarken kulağınıza yakın tutunca ses çok belirgin ve kesik kesik duyuluyor.)Yetkili servis yazılım attı.Düzelmedi.Aldığım Sony Center da başka bir telefonda denedik.Aynı problem onda da var.Xperia Z si olanlar size arama geldiğinde cevaplarken bir gözlemleye bilir misiniz?Tşklr.

Hiç bir şey anlamadım desem?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by203696

Arkadaşlar merhaba,

Hiç bir şey anlamadım desem?

Ben gelen aramayı cevapladıktan sonra titreşim bir saniye kadar devam ediyor o sırada zaten konuşma yapılamıyor kesiklik oluyor. Herkeste oluyormu acaba bu titreşim olayı ?

• Bu arada @ aresmar eline emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın konuları vs. dün keşfettim sayfayı. Teşekkür ederiz.
  • @efe Rica ederim, ben gayet memnunum ihtiyacımı karşılıyor, tabi ilk defa cloud kullandığım için diğerleriyle arasında bir karşılaştırma yapamıyorum ama 50gb bile yeterli bir sebep gibi görünüyor bunu kullanmak için.

@hadesperado Rica ederim; Box ,senkronizasyonu sürekli açık tutup bir değişiklik olduğunda sync yapmıyor, sadece siz istediğinizde yapıyor, dolayısıyla arka planda açık kalıp şarj yiyeceğini sanmıyorum.(Sync içinde Box sync adında ayrı ufak bir app indirmek gerekiyor.)
  • Ben, google playden yükledim gayet sorunsuz oynuyorum.
  • yaa arkadas bu telefonların bu mıllettten cektıgı nedır.. Yok su oyunu oynamıyor bırı pes yukler bırı counter yukler sonra telefonum ısınıyıror..Adamlar ne vcıkarsa bızım millete yetmezz. 1 sene olucak xperıa arc S kullanıyorum tel foto cek muzık dınle görüş herseye bangır bangır yetıyor .face de gırıyorum twitte atıyorum 1 gun sarjda yetıyor. Ama root mus bılmem neymıs abuk subuk seylerle telefonların ömründen ömür alıyorsunuz. Ne için gerekıyorsa onun için kullanalım. Bu aletlere sonra dan verılken paralara yazık,zorunuz nedir de aldıgınız özellikler size yetmiyorsa telefon kullanmayın. Unutmayım kı ada ustunde telefon yani iletişimi sağlıyor gerisi teferruattt ! Adamlar foto çekıyor yok o telefonun görüntüsü daha iyi yok çözünürlüğü kötü. Sanki gözlerinde sensör var ölçüp biçiyor göz kararı artık teknik detay verir olduk. Herkes telefona bakınca birbir yorum yapıyor herkes mühendis olmuş...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.