Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.643
Cevap
61
Favori
418.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xperia Z Ana konusunda yazabileceğimiz konuları Teknik Rehber konusunda yazmayalım.

Konunun takibi bizim için gereksiz yere zor oluyor.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 19 Nisan 2013; 9:24:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2208237

Teşekkürler alt barı ufaltmıştım Xperia_Z_Docomo_Status_Barı yükleyince uyumsuzluk yaratıyordu ama bunla tam oldu alt barda sıkıntı olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

quote:

Teşekkürler alt barı ufaltmıştım Xperia_Z_Docomo_Status_Barı yükleyince uyumsuzluk yaratıyordu ama bunla tam oldu alt barda sıkıntı olmadı..

Bu 18 toggle un ekran görüntüsünü koyacak var mı? Sadece link verseniz resme olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

quote:

Bu 18 toggle un ekran görüntüsünü koyacak var mı? Sadece link verseniz resme olur.

Hay Hay nedemek 18 Toggles For Stock Odex Rom 10.1.A.1.434 Transparent flashladım güzel oldu alt barıda ufaltmıştım bozulma olmadı şimdilik tek sıkıntım kısa yolları alta çekebilmek

• Bu mod daha iyi sanirim digerine oranla , elimde z olsa ucururum telefonu.Bu aralar bende alacam bir tane

bu modda var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2233405

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 19 Nisan 2013; 10:47:36 >

• quote:

arkadaşlar root işnde ne yaparsam yapayım beyaz ekranda kalıyorum yüklemeye geçmiyor bir çok kez denedim olmadı sorun nedir acaba..?

Beyaz ekranda iken micro usb'yi telefondan çıkarıp tekrar takınca oluyor. Bir video'da görmüştüm adamınki de beyazda takılıyordu... Dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: shootographer

quote:

arkadaşlar root işnde ne yaparsam yapayım beyaz ekranda kalıyorum yüklemeye geçmiyor bir çok kez denedim olmadı sorun nedir acaba..?

Beyaz ekranda iken micro usb'yi telefondan çıkarıp tekrar takınca oluyor. Bir video'da görmüştüm adamınki de beyazda takılıyordu... Dene istersen

ilgine sağol dostum hallettim ben aksine kabloyu değil teli açıp kapadım açılırken yapıştırdım rune.bat programını :) telefon ne olduğunu anlayamadan rootladı ben böle çözdüm :):) modlama aşamasındayız şuanda aslında silinecek gereksiz uygulamaların bir listesini yapsak..?
  • quote:

Slider Controls v1.02

http://www.mediafire.com/?v02576et0vbkf2g

bu da güzele benziyor ya bu sony büyüzden seviyorum herşeye imkan veriyor arkadaş :) bide şunların ikon ayarlıyanını bir bulsaydık ikonlar arasında çok satır boşluğu var çözmemiz lazım bence.. :)

• arkadaşlar telefonum pazartesi günü geldi her şeydem memnunum ama bir şey kafama takıldı: boost 2 oyununu kurdum telefona telefonu tam düz olan bir masaya koyduğumda bile sanki telefonu sola eğiyormuşum gibi oluyor.ardından powerbubble,angle meter gibi uygulamalar kurdum Google play den. bu programlarda da 2 derece falan gösteriyor.düz yere koyduğumda bile.sizce sorun var mı?bunu düzeltebilecek bir yazılım ya da ayar var mı?(galaxy s2 'de yatay kalibrasyon vardı.)ne yapayım? sizin telefonlarınızda da oluyor mu?
  • quote:

Bu mod daha iyi sanirim digerine oranla , elimde z olsa ucururum telefonu.Bu aralar bende alacam bir tane

bu modda var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2233405

hmm bu birazdaha iconlarla ilgili.. galiba icon ayarı bundada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid06 -- 19 Nisan 2013; 12:00:14 >
  • Yeni modları da ekler misin Mert? recovery ile flashlanan modlar kısmına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 19 Nisan 2013; 12:02:11 >
  • quote:

Dostlar bir ricam olacak,

Xperia Z Ana konusunda yazabileceğimiz konuları Teknik Rehber konusunda yazmayalım.

Teşekkürler.

Teknik kelimesi bir çok kapıya çıkan bir tabirdir.

Sizin ricanız ana konusu custom rom olan bir konuda mantıklı olur. Sadece custom romdan mı konuşacağız, elbette ki hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashmania

quote:

Dostlar bir ricam olacak,

Teşekkürler.

Teknik kelimesi bir çok kapıya çıkan bir tabirdir.

Sizin ricanız ana konusu custom rom olan bir konuda mantıklı olur. Sadece custom romdan mı konuşacağız, elbette ki hayır.

Hangi mesajın üzerine üstüne alındın bilmiyorum ama senin için bir daha açıklama yapayım madem:

"Benimkinde parmak izi olmuyor sende oluyor mu kaça aldın nerden aldın hangi renk aldın" gibi muhabbet dönmesin bu konuda diyorum.

Bunu açıklamak zorunda kalmak bile üzücü.

• Meraklılarına çok hoş bir video buldum XZ'nin içini ve montajını merak edenler için:

• Bu telefonda ayrı bır video yada fotoğraf klasörü açılıyormu acaba , soruma cvp yok heralde,birde kapalıyken saat alarmı çalışmıyor nasıl akıllı telefon bunlar samsungların bazı modellerinde kapalıyken çalıyor bunlar hep ömürboyu vicdan azabıdır :(otur ağla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SK8KEMAL
    Bu telefonda ayrı bır video yada fotoğraf klasörü açılıyormu acaba , soruma cvp yok heralde,birde kapalıyken saat alarmı çalışmıyor nasıl akıllı telefon bunlar samsungların bazı modellerinde kapalıyken çalıyor bunlar hep ömürboyu vicdan azabıdır :(otur ağla.

PC Companion'dan dosya yöneticisini aç. İstediğin gibi klasör açarsın.

Telefon kapalıyken alarm çalışmaz. Bütün yeni telefonlarda böyle. Artık bunlar telefon değil cep bilgisayarı bunu böyle kabul etmen gerek. Nasıl bilgisayarın kapalıyken ölü gibi yatıyorsa bu telefonlarda da aynı şey geçerli.
  • Vay bee tmm kardeş bu klasör işi iyi oldu teşekkür ederim alarm azabınada alışıcaz artık napalım :)

• Telefonun menüsünü tv ye neden veremiyorum gerekli olan tüm seçenekleri yaptım ama sadece media verileri gönderiyor telefonun menüsü gitmiyor ,acaba sadece bravia için mi?bu özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: SK8KEMAL
    Telefonun menüsünü tv ye neden veremiyorum gerekli olan tüm seçenekleri yaptım ama sadece media verileri gönderiyor telefonun menüsü gitmiyor ,acaba sadece bravia için mi?bu özellik.

USB - > HDMI çevirici kablo gibi bişey varmış onunla full görüntü aktarılıyor deniliyordu.

Diğer türlü wi-fi aktardığın görüntü ses videolar DLNA protokolü ile gönderilir ekranı yansıtamazsın.

Bravia TV lerde sony ye özel varmış ekran yansıtma.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.