Şimdi Ara

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
9
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nidalee Portman - Plat best janna TR yim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumumuzdan Seyit Ali Reis ile olan ranked oyunumuz. Geleneği bozmadan
     EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası

• Bende geleneğe katılmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TevfikBGunes -- 12 Nisan 2013; 21:28:56 >
  • benide yaz. adc, mid, solo top oynadım. hepsinde çok atarlandığım için arkadaşlar direk support'u bana veriyor yinede çok atarlı oynuyorum.
    soraka, lulu, nunu, karma ve leona. bir ara shen deneyeceğim. NiseRyu yalnız daha 30 lvl değilim.
  • Ben genelde Support ve Tank oynamayı seviyorum ama arkadaşlar bunu anlam veremiyor. Adamların kafası sadece kill'in varsa en iyisisin kafasında. Adam bana oyunun başından beri bir kere kill almadın dedi. Ya bir git dedim kaybol burdan. Suppor ve Tank oynamayı aşırı seviyorum. Çünkü karşı tarafınn taktiğini %100 bozabiliyorsun bir anda. adamların işleri bir anda tersine dönebiliyor. Ve şuna %100 kalıbımı basarım supportu olan bir oyun kesinlikle kazanır.

TR'de lakin support'un warddan ziyade kill'e odaklandığını gördüm garip adam support oynadığını bilmiyor sanıyorum diyor. Özellikle Sona'nın bence gram kill ve gold itiyacı yok. Eleman başlı başına skilleriyle bir bomba bir şampiyon oyun içi ancak bu kadar etkili olur o yüzden çok severim Sona'yı.

Şuan oyundan bilgisayarım kötü olmasından dolayı uzaktayım. Yakında yeni bilgisayar geliyor. Ve en yakın zamanda oyunun Tank ve Support ihtiyacını elimden geldiğince dolurmaya çalışacam :)

Eğer oyununuzda RahskaroW diye bir eleman görürseniz unutmayın ta Tank Jungler geliyordur ya da Support :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

Forumumuzdan Seyit Ali Reis ile olan ranked oyunumuz. Geleneği bozmadan

Ali ile hala maç atamadım yahu,denk gelmiyor hiç.Ama iyi maç çıkarmışsınız :)Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rei Ogami

benide yaz. adc, mid, solo top oynadım. hepsinde çok atarlandığım için arkadaşlar direk support'u bana veriyor yinede çok atarlı oynuyorum.
    soraka, lulu, nunu, karma ve leona. bir ara shen deneyeceğim. NiseRyu yalnız daha 30 lvl değilim.

Dostum 30 ol öyle yazalım,arkadaşlar cagırdımı sıkıntı olmasın
  • yaz bakem janna taric

• quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

quote:

Orijinalden alıntı: Rei Ogami

benide yaz. adc, mid, solo top oynadım. hepsinde çok atarlandığım için arkadaşlar direk support'u bana veriyor yinede çok atarlı oynuyorum.

Dostum 30 ol öyle yazalım,arkadaşlar cagırdımı sıkıntı olmasın

tamam dostum.
  • Beni unutmuşsun.

ShooTofLegends ----->Blitzcrank,Leona,Alistar,Nunu,Taric

• tr'deki nickimi veriyim;

exnihilo. oynadığım supportlar taric, nunu, sona, lulu, nautilus.
  • Yanıma sup arıyorumm
  • Zhq only Leona

• Tebrikler güzel konu Yaz bakalım
    l FlushRoyaL l
    Oynadığım suplar : lulu -leo- blitzcrank - thresh - ali - taric - urgot (Hepsi)
    Çok iyi troller alitzcrank threshcrank 3bot yaparım trollük için ekleyen mesaj atsın

• Nick destiny44
    soraka

• Gösteriş olmasın diye SS çekmiyorum ama şu listeyi eklemekte yarar var
    Yorumları-soruları ve önerileri ala
    yım.

• Bence teleport yerine flash kullanmalısın. Nedenini soracak olursan hem kaçmada hemde yakalamada sana büyük avantaj sunar. Ani gank basma early gamede leonanın işine gelebilir ama sup olduğun için bana kalırsa adc ne odaklanmalısın. Flashla adamda kaçırmazsın kolay kolay. Ben çok flash stun yapıp adam aldığımı bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsumi Senpai -- 13 Nisan 2013; 16:52:10 >
  • quote:

Bence teleport yerine flash kullanmalısın. Nedenini soracak olursan hem kaçmada hemde yakalamada sana büyük avantaj sunar. Ani gank basma early gamede leonanın işine gelebilir ama sup olduğun için bana kalırsa adc ne odaklanmalısın. Flashla adamda kaçırmazsın kaolay kolay. Ben çok flash stun yapıp adam aldığımı bilirim

Yok flasşın support için kullanılmasını dogru bulmuyorum ( tank supportlar için ) Sadece ADC yi korumak ıcın support olunmuyor.Teleportla mide ve top a çıkıp çok sayıda kill aldırdım hayat kurtardım.Flash ile sadace kaçarsın ya da yakalamaya calısırsın ama sadece tek bölgede.
    Teleport kullanabilen ellerde harika bir support spellsi.Benimle maç atan ADC lere sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

quote:

Bence teleport yerine flash kullanmalısın. Nedenini soracak olursan hem kaçmada hemde yakalamada sana büyük avantaj sunar. Ani gank basma early gamede leonanın işine gelebilir ama sup olduğun için bana kalırsa adc ne odaklanmalısın. Flashla adamda kaçırmazsın kaolay kolay. Ben çok flash stun yapıp adam aldığımı bilirim

Yok flasşın support için kullanılmasını dogru bulmuyorum ( tank supportlar için ) Sadece ADC yi korumak ıcın support olunmuyor.Teleportla mide ve top a çıkıp çok sayıda kill aldırdım hayat kurtardım.Flash ile sadace kaçarsın ya da yakalamaya calısırsın ama sadece tek bölgede.
    Teleport kullanabilen ellerde harika bir support spellsi.Benimle maç atan ADC lere sorabilirsiniz.

Ama şöyle bir durumda var. Bende maini leona olan bir sup oyuncusuyum ve bilirsin leona combat başlatan bir herodur. Bazı durumlarda takım veya adc combata geç giriyor ve sen tabiri caizse domates gibi ortada kalıyorsun. Burada baktın takım geç giriyor ya da combat başlattığını farkedemedi hemen flash atıp kaçabiliyorsun. teleport oldumu teamfightlarda ve bu dediğim durumlarda kaçma ihtimalin sıfır.

• Kırmızı için +0.91 zırh
    Sarı için +1,41 zırh
    Mavi için 18 levelda +2.7 büyü direnci ,
    Cevherler için , her 10 saniyede +1 gold.

Bende rune olarak bunlar var ama sarılar için mana regen mi alsam ne yapsam beyler sizce?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.