Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.389
Cevap
62
Favori
907.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pm attım
  • Merhabalar oncelikle sunu belirtyim yeni tnstm bu siteyle.bnm derdim pasta cila makinemde var hangi malzeyi hangi padi nasil kullnmaliyim makitann 3000 devirlik mkinesi war elimde tum pasta cila alemine sesleniyorum yardm lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu yakası için boya koruma ve detaylı iç temizlik için önerebileceğiniz bir yer var mı?
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20035748&Productid=otm09c088

nasiol zr53

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20035748&Productid=otbkk287

bekbars nano

youtube da etkili videoları var

türkiye perakende satışı olan 2 ürün (glasscoat türü)

öneri ve tavsiyeleriniz olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 14 Mart 2014; 14:39:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgüven

hocam size ö.m. attım
  • Mercedes CLA araç sahibiyim , malum önümüz yaz ve aracıma boya koruma , motor koruma ,
    kısacası komple araç koruma sistemi yaptırmak istiyorum .
    Mengerlerle görüştüm çok uçuk fiyat verdiler .
    Acaba bunu daha uyun bir fiyata yaptırabileceğim bir yer varmı ?
    Ankarada ikamet ediyorum , yer önemli değil , fiyatı uygun olsun ve Ankarada olsun yeter :)
  • Bunun hakkında fikri olan varmı ? Cilalı şampuan

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadıoğlu321 -- 7 Nisan 2014; 7:31:50 >
  • Arkadaşlar elimde sıfır Collinite 476s premium wax var , ilgilenenler iletişime geçebilir :)
  • Arkadaşlar merhaba.

Ekteki fotolardan da görüldüğü üzere yağmur yağdıktan sonra aracımdaki damlalar gitmiyor, tavan, ön kaput hatta eteklerde koca koca duruyorlar. aracımı sıfır alalı 1 ay oldu, yeni oldugundan mı boyle acaba? sonax ıslak cila ile bi kaç kez cilaladım ama bir değişiklik olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurnugea -- 29 Nisan 2014; 23:46:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

quote:

Orijinalden alıntı: bah06
    merhaba,

İçi bej olan koltuklarım kirlendi ve Ankara'da detaylı iç temizlik yaptırcam. Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.

Antalyada olsa sorunun cevabını derdim
  • Ürün mükemmel daha yeni aldım gerçekten etkisini gördüm.
    bu arada bu siteden aldım dahada ucuzu yok tavsiye ederim.

http://www.otoaksesuaravm.com/c-2001-Sonax.html

quote:

Orijinalden alıntı: qqq1assi

Bunun hakkında fikri olan varmı ? Cilalı şampuan

Ürün mükemmel daha yeni aldım gerçekten etkisini gördüm.
    bu arada bu siteden aldım dahada ucuzu yok tavsiye ederim.

http://www.otoaksesuaravm.com/c-2001-Sonax.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otobanfaresi35 -- 3 Mayıs 2014; 12:41:41 >

• Eğer aracınızla kaza yaptıysanız veya çizik varsa ve aracınızı boyatmak istiyorsanız aracınızın orjinalliğini bozmadan fabrika değerlerinde araç boyama işlemi gerçekleştiren Çalıklar Otomotiv olarak mikron boya tekniği kullanarak aracınızın orjinalliği hiç bozulmadan boyama işlemi gerçekleştirebiliyoruz.
    Referanslarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çalıklar Otomotiv - Kaporta ve Boya Servisi :http://goo.gl/hr96ii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZynxEvil -- 10 Mayıs 2014; 17:00:30 >
  • İstanbuldayım ve arabama özen gösteriyorum. Pasta cila ve detaylı iç temizlikte AutoMall'daki B'mark adlı oto kuaföre gidiyorum, kaliteli ve çok temiz iş yapıyorlar. Soranlara önerebilirim.

Bu da sitesi PastaCila.com İletişim formundan veya telefondan soru da sorabilirsiniz, yanıt veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooglet -- 12 Mayıs 2014; 3:36:33 >
  • konuyu tam detaylı okumadım ama tavsiyede bulunmak istedim. istanbul bağcılar bölgesinde automal galericiler çarşısı içerisinde B'mark oto kuaför var sürekli galericilere çalıştıkları için fiyatlarda uygun denemenizi tavsiye ederim. ayrıca incelemek isteyen arkadaşlar için firmanınwww.pastacila.com adlı bir web siteside var.
  • ayrıcawww.pastacila.com/forum uzantısıyla bilgi paylaşımı için forumda kurmuşlar ilgili arkadaşlara duyurulur.

güzel hizmetler bunlar emeği geçen herkese teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

Arkadaşlar merhaba.

Ekteki fotolardan da görüldüğü üzere yağmur yağdıktan sonra aracımdaki damlalar gitmiyor, tavan, ön kaput hatta eteklerde koca koca duruyorlar. aracımı sıfır alalı 1 ay oldu, yeni oldugundan mı boyle acaba? sonax ıslak cila ile bi kaç kez cilaladım ama bir değişiklik olmadı.

aracınızın üzerinde bir çeşit cila veya boya koruma uygulaması yapılmış boncuk boncuk durmasının sebebi budur ama normal şartlarda kayarak aşagıya inmesi lazım. hatta fren yaptıgınızda falan tavanda biriken su ön camdan aşagıya dogru akar. kullanılan malzemenin tam olarak ne oldugunu bilmedigim icin net bir seyde soyleyemıyorum ama üzerine bi çeşit cila veya boya koruma atıldıgından eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkap

quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

Arkadaşlar merhaba.

aracınızın üzerinde bir çeşit cila veya boya koruma uygulaması yapılmış boncuk boncuk durmasının sebebi budur ama normal şartlarda kayarak aşagıya inmesi lazım. hatta fren yaptıgınızda falan tavanda biriken su ön camdan aşagıya dogru akar. kullanılan malzemenin tam olarak ne oldugunu bilmedigim icin net bir seyde soyleyemıyorum ama üzerine bi çeşit cila veya boya koruma atıldıgından eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 17 Mayıs 2014; 10:40:49 >

• Ankara'da 3M markasının tek uygulama merkezi hakkında detaylı bilgi almak ve bahar kampanyasından faydalanmak için özel mesaj gönderebilirsiniz.
  • aliemree A kullanıcısına yanıt
    PTFE olanı Opel yetkili servisinde kullandıklarını gördüm. Kendimde aldım ama denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.