Şimdi Ara

HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
4
Favori
50.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9103 ü değiştirim bugün 9504 aldım güzel cihaz memmun kaldım vestelden sonra ilaç gibi geldi
  • yeni yazılım yüklendi ne fark vardır acaba.
  • Sony 40ex650 led tv kullanıyorum humax gerçekten sony tvlerle çok uyumlu vestelle HD yayında baya fark var renk olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

Sony 40ex650 led tv kullanıyorum humax gerçekten sony tvlerle çok uyumlu vestelle HD yayında baya fark var renk olarak.

arkadaşım hangisi iyi anlamadım humax 9504 mü vestel 9103 mü .ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum görüntü kalitesinden hiç memnun değilim bende müşteri hizmetlerini aradım vestel 9103 istedim ellerinde kalmamış vestel 7103 var dediler bugün takılacak inşallah humax9504 aratmaz
  • quote:

9103 ü değiştirim bugün 9504 aldım güzel cihaz memmun kaldım vestelden sonra ilaç gibi geldi

vestel9103 modelin neyini beğenmediniz görüntü kalitesinimi yoksa kanal geçişlerinimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

yeni yazılım yüklendi ne fark vardır acaba.

hocam yeni yazılımda ne fark etti görüntü kalitesinde fark varmı özellikle sd yayınlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkir1907

quote:

9103 ü değiştirim bugün 9504 aldım güzel cihaz memmun kaldım vestelden sonra ilaç gibi geldi

vestel9103 modelin neyini beğenmediniz görüntü kalitesinimi yoksa kanal geçişlerinimi

görüntü kalitesi, renkler daha net 9103 tavsiye etmem lanet bi cihaz.eğer alıcaksanız kesinlikle 9103 istemeyin.
  • quote:

quote:

quote:

görüntü kalitesi, renkler daha net 9103 tavsiye etmem lanet bi cihaz.eğer alıcaksanız kesinlikle 9103 istemeyin.

hocam ben zaten humax 9504 kullanıyorum memnun kalmadığım için vestel9103 istedim yokmuş 7103 getireceklermiş hayırlısı bakalım inşallah pişman olmam

• Hd yayınlar gayet güzel, sd de işte olabilecek en iyi durumda, tv de önemli bu konuda bizde 2 tv var ikisinde farklı, birinde sd kötü diğerinde gayet güzel.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben zaten humax 9504 kullanıyorum memnun kalmadığım için vestel9103 istedim yokmuş 7103 getireceklermiş hayırlısı bakalım inşallah pişman olmam

9504 memmun kalınmıycak bi cihaz değil ses görüntü felan gayet iyi arkadaşında dediği gibi tvden tvye görede değişir ama humax yaradı bana.

• Yaklasik 1 aydir bu cihazi kullaniyorum. Ara sira reset atip yazilim araniyor deyip tekrar yayina basliyordu.Su iki gundur tv izlemek izdirap oldu resmen en gec 5 dk.da bir ayni islemi yapiyor.Servisi aradim getirin degistirelim dedi. Kanal gecisleri yavas, 2-3 kanal atmalak isterseniz gec tepki veriyor cihaz. Onerenilceginiz baska bi reciever varmidir sorsam servise?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19]GaLaTaSaRaY[05

Yaklasik 1 aydir bu cihazi kullaniyorum. Ara sira reset atip yazilim araniyor deyip tekrar yayina basliyordu.Su iki gundur tv izlemek izdirap oldu resmen en gec 5 dk.da bir ayni islemi yapiyor.Servisi aradim getirin degistirelim dedi. Kanal gecisleri yavas, 2-3 kanal atmalak isterseniz gec tepki veriyor cihaz. Onerenilceginiz baska bi reciever varmidir sorsam servise?

Sagemcom Digiturk Plus IQ veya sadece HD kutu olarak vestel 9102.
  • quote:

Yaklasik 1 aydir bu cihazi kullaniyorum. Ara sira reset atip yazilim araniyor deyip tekrar yayina basliyordu.Su iki gundur tv izlemek izdirap oldu resmen en gec 5 dk.da bir ayni islemi yapiyor.Servisi aradim getirin degistirelim dedi. Kanal gecisleri yavas, 2-3 kanal atmalak isterseniz gec tepki veriyor cihaz. Onerenilceginiz baska bi reciever varmidir sorsam servise?

Sagemcom Digiturk Plus IQ
    10 numara cihaz, goruntu kalitesi nerdeyse mukemmel. IQ ve menuler oldukca hizli. Ustelik ayni anda cift kayit ozelligide var
  • arkadaşalr 12v 2.0a yazıyor elektrik girişinde acaba bu uydu cihazı araç çakmağından çalışır mı..bilenler lütfen yardım etsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkprl

quote:

10 numara cihaz, goruntu kalitesi nerdeyse mukemmel. IQ ve menuler oldukca hizli. Ustelik ayni anda cift kayit ozelligide var

pekı ben bu cıhazı almak ıstesem ve ellerınde varsa. Bu IQ ozellıgını kullanabılmem ıcın ekstra bı bedel odemem gerekıyor mu?

• hocam bende humax9504 ten sagemcoma geçtim aylık 11.99 tl talep ettiler 25 tl servis ücreti benim cihaz daha gelmedi yarın gelicekmiş
  • quote:

hocam bende humax9504 ten sagemcoma geçtim aylık 11.99 tl talep ettiler 25 tl servis ücreti benim cihaz daha gelmedi yarın gelicekmiş

hayırlı olsun keslinlikle pişman olmıycaksınız süper bi cihaz, tek eksisi film yada dizi paketiniz yoksa plus özelliği biraz gereksiz kalabilir.1080p modda kullanıyorum süper görüntü aldım HD SD.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkprl

quote:

pekı ben bu cıhazı almak ıstesem ve ellerınde varsa. Bu IQ ozellıgını kullanabılmem ıcın ekstra bı bedel odemem gerekıyor mu?

hayır tam tersi cihaz internete bağlı kalmassa 11.99 yerine 14.99 ödersiniz.Sistem cihazın internete bağlı olup olmadığını gösteriyor zaten ona göre ya 11.99 yada 14.99 ödersiniz dediğim gibi.

• Bendede var bu cihazdan me listesi ok tuşuna basınca gelmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay evvel kapattığım digitürkü iyi teklif geldiği için tekrar açtırdım. 1ay öncesine kadar 9503 kullanıyordum 1haftadır 9504. sd kanallarda belirgin bir kötüleşme var. benim gibi iki cihazıda deneyebilme imkanı olan kişilerdede aynı sd yayınlardaki kalite kaybı varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.