Şimdi Ara

LG 42LA660S yeni model hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
7
Favori
58.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bu TV yi epeydir takip ediyorum. 1700 kusur TL ye buldum sizce alına bilirmi PS4 ve 3D si için alacağım... Kullananlar memnunmu arkadaşlar yarım öbürgün keşke almasaydım dedirtirmi ?
  • input lag değerleri kesinlikle tatmin edici olmayacaktir ama oyun moduna alırsan belki birkaç ms düşme olabilir .

Oyun konsollari için sony yada panasonic tercihi daha mantıklı olur tabiki fiyat farklarından haberdarim ama durum malesef bu ..Bunun dışında fiyat gayet uygun ki 47 olan 2100 tl civari ise 1700 42 icin oldukça makul duruyor ..Umarım lg türkiye garantilidir yani spot, teşhir yada değişim ürünü değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

input lag değerleri kesinlikle tatmin edici olmayacaktir ama oyun moduna alırsan belki birkaç ms düşme olabilir .

Oyun konsollari için sony yada panasonic tercihi daha mantıklı olur tabiki fiyat farklarından haberdarim ama durum malesef bu ..Bunun dışında fiyat gayet uygun ki 47 olan 2100 tl civari ise 1700 42 icin oldukça makul duruyor ..Umarım lg türkiye garantilidir yani spot, teşhir yada değişim ürünü değildir.

Bu modelin ms si kaç acaba biliyormusunuz ?
  • sanırım oyun modu 50-60 normal mod 100-150 falandır hardcore oyuncular için lg işe yaramaz ama pes te fazla sorun olmaz diye düşünüyorum yinede kullanıcı yorumları daha önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Ekim 2013; 3:20:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auris_metu

Bende aldım 42 la660s aldım. Televizyon çok şık. Görüntü güzel. Orjinal ayarları birazparlak benim gözümü yordu. Sanırım bu konuda philips daha başarılı.
    Ama arka plan ışığı kıstığımda gözümü yormadı. Ayarları başarılı

-Dahili uydu alıcısı kanal geçiş hızı biraz yavaş gerçekten.
    -Sadece tek sihirli kumanda geliyor ve üstünde rakam yok.
    -Sadece uzaktan rakamları tıklayarak kanal değişebiliyor.(ya da uzaktan kalem gibi çizerek algılaması da var.) Bence zor bir iş.
    -Ya da scroll yaparak hızlıca kaydırılıyor ama kanal geçiş yavaş olduğu için takılma yapabiliyor.
    -Ayrıca görüntü ile birlikte kanal listesini göremedim.
    Bunların hepsi iyi bir uydu alıcı alınması veya dsmart gibi birşeye üye olunmasıyla çözülür :)

+Wifi telefondan bağlamama rağmen video ve internet hızı bence çok başarılı.
    +Dizi sitelerinden full ekran yapıp izlemesi keyifli.
    +ses başarılı
    +test 3d görüntüsü güzel. Henüz film deneyemedim.

-Benim aldığım tv nin sağ alt köşesinde bulutlanma çıktı. Normal görüntüde görünmüyor ama karanlık siyah görüntüde bariz belli.insanın canı sıkılıyor.

Genel görüşüm televizyonu kurcalaması zevkli ve görüntü güzel. Takıntılı olunmazsa gayet tatminkar bir televizyon.
    Ama smart özelliklerini düşünmeden sadece tv olarak düşünürsek biraz daha yol alınabilirmiş. Sonuçta 2100 lira verdim ve az para değil bu boyut tv için.
    Philips 6000 serisini deneyemedim. Yorumum yok ama acaba onu mu alsaydın diyorum içimden.

Televizyonu kullanıp iyice keşfettikçe yorumlarımı iletirim. İyi forumlar.

kardeş bu tv mkv açabiliyomu birde 2 tb harddisk bağlayabilirmiyiz

• Lenovo z570 ile hdmi baglantisi olmuyor sakin almayin aldiysaniz lenovo yu satin ben deli oldum baglanti olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam,

ben 2 aydır kullanıyorum, hic oyun oynamadım ama , 3d , smart, internet ozelliklerini cok sık kullanıyorum ve cok begeniyorum.
  • Zaten tv beğendim fakat baglantiya cevap yok

• Beyler 42la660s modelde play station xbox hariç her şeyi denedim, ne ışık sızması ne bulutlanma var çok şükür, fakat sadece şu bişi kaydetme olayını çözemedim bulamıyorum ya da bir sorun var; yapabilen biri bikaç resim ekleyip nasıl yaptığını burdan gösterebilir mi bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlarda görebilsin faydalanabilsinler.
  • Ben de bu tv yi 1 hafta önce aldım 47la660s.
    hd yayınlar mükemmel.
    siyah ve beyaz dengesi güzel.
    gün ışığında eski televizyonuma göre kıyas yaparsak (40c650) çok çok daha iyi.
    smart olayı diğer tvlere göre aşmış zaten.
    3d filmleri çok iyi gösteriyor. hatta abartmıyorum sinemada seyrettiğim 3d filme göre daha beğendim.
    sd yayınları beğendim. ama tabi ki sd yayınlardan çok fazla birşey beklememek gerek. televizyon hd yayınlar için yapılmış ne de olsa.
  • 47sini kullanıyorum oldukça güzel hafıf ışık sızması mevcut oda ayarları arttırınca bellı oluyor normal ayarlarda hıc sıkıntı yok bulutlanma cok az , ama yeni olduğundanmıdır nedir biraz koku geliyor yeni elektronik kokumusudr yanık kokusumudur bilemedim... umarım bir sıkıntı olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xarax77

47sini kullanıyorum oldukça güzel hafıf ışık sızması mevcut oda ayarları arttırınca bellı oluyor normal ayarlarda hıc sıkıntı yok bulutlanma cok az , ama yeni olduğundanmıdır nedir biraz koku geliyor yeni elektronik kokumusudr yanık kokusumudur bilemedim... umarım bir sıkıntı olmaz...

Fırından yeni cıkmış ekmek kokusudur usta o =) bişi olmaz takılma oraya kullanmadığın zamanlarda kapa yavas yavas uzun izlemeye başla birden ısıyı görünce öyle olur zaten yeni aletlerde =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

quote:

47sini kullanıyorum oldukça güzel hafıf ışık sızması mevcut oda ayarları arttırınca bellı oluyor normal ayarlarda hıc sıkıntı yok bulutlanma cok az , ama yeni olduğundanmıdır nedir biraz koku geliyor yeni elektronik kokumusudr yanık kokusumudur bilemedim... umarım bir sıkıntı olmaz...

Fırından yeni cıkmış ekmek kokusudur usta o =) bişi olmaz takılma oraya kullanmadığın zamanlarda kapa yavas yavas uzun izlemeye başla birden ısıyı görünce öyle olur zaten yeni aletlerde =)

:):):) bozulmuş peynir kokusus gelmesinde:):) ekmeğe canım fedaa:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

quote:

:):):) bozulmuş peynir kokusus gelmesinde:):) ekmeğe canım fedaa:)

=))) yok yok gelmez kardeşim bende almayı düşünüyorum bu aralar bakalım artık hayırlısı ile... 3D si cok önemli he ps4 için bakalım uyum sağlarsa ps4 e almayı dusunuyorum

• Evde laptop ile tv arasında ağ kurmak için kablosuz modem aldım bilgisayar bağlanıyor fakat tvye şifreyi girdikten sonra ağ bağlanıyor diyor ve çok uzun bekliyor. Daha önce bağlanıydı şimdi bağlanmıyor. Şifreyi değiştirdim ama nafile. bir önerisi veya böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu. ayrıca daha önce bağlandığında tv garip bir şekilde takılmalar oldu. menü geçişlerinde kanal geçişlerinde..
  • Modeme verdiğin ismi değiştirip denemeni tavsiye edebilirim. Daha öcne farklı devicelarda başıma gelmişti.
  • icefox1903tr İ kullanıcısına yanıt
    cevap için saolasın. Akşam eve gidince deneyeceğim.Olmadı modemi resetleyip tekrar deneyeceğim. Sonucu yazarım.
  • Tv modemi gördü bağlantı sağlandı..

PC'ye nero home media 4 kurdum serveri başlatıyorum ama pc görmüyor. Aynı şekilde smartshareyi de kurdum LG sitesinden indirip oda sürekli güvenlik duvarına eklemem gerektiğine dair mesaj veriyor evet bastıkça sürekli aynı şeyi tekrarlatıyor güvenlik duvarına eklemiyor. Hayıra basıncada server olarak çalışmıyor. ESET IS kullanıyorum. güvenlik duvarı ayarlarından da smartshareyi ekleyemedim. Nasıl yapabilirim ?
  • Geçen hafta aldık bu modeli tek merak ettiğim kanal geçişlerinde sıkıntı yaşayan var mı sanki biraz geç geçiş yapıyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 27 Ekim 2013; 21:31:35 >
  • Dogu-E kullanıcısına yanıt
    conax modül ile mi kullaniyorsunuz yoksa tv box & kablotv ile mi ? conax ile yavaşlık son derece normal ki kanal gecisleri ortalama 3-4 sn olur ..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.