Şimdi Ara

Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
29
Favori
72.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü amazondan almayı planlıyorum ancak bir sorum var. (Amazondan alınıp burada satılanlardan da olabilir)

Ürünün amazon sayfasında şöyle bir not var:
    Color Saturation 72%(NTSC)

Amerika NTSC kullanıyor ancak bizim PAL değilmi?
    Bizde renklerinden şikayetçi çok insan var forumlarda.
    Sorun olurmu? Renkler, parlaklık vs herhangi bir şey?
  • Arkadaşlar bir kaç şey sormak istiyorum.

Bu 144 hz olayı için ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı ?

Ekran kartım Asus 7850 modeli. Destekliyor mu acaba??

Ben çoğunlukla Oyun oynar film izlerim. Oyun konusunda şüphem yok. Film izlerken sizce nasıl?

Son olarak bende aoc e2461fwh var. Geçmeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICEBERK kullanıcısına yanıt
    Kit olmadan 3d görüntü alamıyorsunuz.
  • Asus VG248QE sahipleri sizler monitörünüzü nasıl kullanıyorsunuz ?
    144 hz mi yoksa strobelight ile 120hz mi ?
  • nuestra N kullanıcısına yanıt
    Ben 144hz kullanıyorum. Strobe light denedim ama bf4 de gerek kalmadı . Normal hali ile de memnunum
  • Arkadaşlar
    bende monitörü almayı düşünüyorum. ASUS VG248QE vs acer gn246hl
    Acerin bu markası asustan iyimi varmı deniyen yada bilen

Bu Monitör Counter strike de performansı nasıl ?
  • Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım fakat hala ekrana karar veremedim. 2 ekran var arasında kaldığım birisi Asus VG248QE diğeri BENQ XL2411Z.. Bu ikisi arasındaki farkları marka takıntısı olmadan açıklayabilirseniz çok sevinirim. Gerçekten çok zormuş ekrana karar vermek. N11 %25 indirim kullanarak alacam ekranı. benq alırsam 900 asus olursa 1080 a gelecek. Aralarında ne gibi farklar var? özellik olarak biri diğerinden nasıl üstün? asusda light boost benq da blur reduction gibi özellikler tam olarak ne oluyor. kullanan arkadaşlardan ve bilgiye sahip olan arkadaşlardan yorum alabilirsem sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
  • samet0101 S kullanıcısına yanıt
    diğer özellikleri geçsek bile ASUS'un 3 yıl garanti olması bence kaliteye olan güveni gösterir.
  • Garanti dışında asusun benq'dan daha iyi olan yanı nedir. Şu özelliğiyle benq'dan kat kat iyi diyebileceğimiz Bi özelliği var mı? 2sinin 3D si de nvidia vision 2 tarafından destekleniyor dimi?

• Bu monitörün farklı modelleri mi var? Bir arkadaşınkinde mavi ışık filtresi özelliği aktifken diğerinde yok.
  • Merhabalar,
    Cs: Go oyunuyorum genel olarak. Ara ara olsada önemli grafik işleri yapmaktayım.
    Bundan ötürühttp://www.vatanbilgisayar.com/hp-c3z94aa-pavilion-23xi-23-genis-ekran-ips-led-monitor.html bu monitörü almıştım. Şimdi Asus VG248QE geçmeyi düşünüyorum çok sıkıntı yaşar mıyım? Renk paneli çok mu sıkıntı yaratır? Profil update'leri mevcut değil mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

EDIT:

Laptop'u bağlayarak oynuyorum genelde. Laptopun hdmi çıkışından bağladığımda 144hz alabilir miyim? ya da hdmi to dvi kablo ile?

Yabancı forumlarda araştırmalarım sonucu ,http://www.memoryexpress.com/Products/MX28230 şöyle bi öneri var. Bu kabloyla alınabiliyormuş ?

Bu kablo monitörün yanında geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thief. -- 11 Ocak 2016; 13:29:56 >

• rezes kullanıcısına yanıt
    Biraz geç kaldim ama benide klübe eklermisin taner arkadaşim eve gidince kutusu ile resim çekip atarim yalniz kutusu bayaği büyükmüş
  • HDMI kablo ile maalesef 144hz alamazsınız, sizin verdiğiniz kablo display port kablosudur ve HDMI'dan farklıdır.

oyun için ve aynı zamanda renk gamutu düzgün monitör arıyorsanız belki 10bit ekranı ile asus pb287q doğru bir seçim olabilir.
    Ekran Renk Sayısı : 1073.7M (10bit)

https://www.asus.com/tr/Monitors/PB287Q/specifications/
  • Sizin verdiğiniz kablo display port kablosudur.

HDMI çıkıştan şu an 144hz almanın bir yolu yok bildiğim kadarıyla
  • Benq xl2411z ile bu ürün arasında kaldım tarafsız olarak ne dersiniz ?

genellikle fps oyunları oynanacak ekran kartı 380x
  • Monitör bildiğiniz bariz yamuk duruyor ya ayarlıyamıyorsunuz bide tam olarak bir kısım bir santim daha yukarda filan oluyor sol taraf bende öyle
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-mg279q-4ms-144hz-2k-hdmi-dp-freesync-ips-gaming-monitor.html?srt=PU Bu monitoru kullanan arkadaşlar var mı Aranizda ?

• Bugün olmadı yarın alacağım, vg248qe yerine tavsiye edebileceğiniz bir monitör var mı? Yoksa bu fiyat aralığında en iyi oyuncu monitörü bu mu?
  • Vatandan aldım,çok şükür ölü pixel vs bi sorun çıkmadı.
    Yalnız PS4'te oyun moduna alınca karanlık noktalar kötü gözüküyor.Nasıl bi ayar yapılabilir, PS4'te kullanan var mı bu monitörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim reyiz -- 1 Mart 2016; 13:54:48 >
  • ibrahim reyiz kullanıcısına yanıt
    scenery mode kullan en güzeli oyun için parlaklık iyi %90 gibi istersen %100 yap şahane renker felan adam cezbediyor hada önceki led monitörden sonra buna geçince sanki ips monitör almiş gibi oldum ama gerçi evde ips LCD tv var ama sanki oyunlarda bu monitörün renkleri daha bi güzel duruyor
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.