Şimdi Ara

Google Chrome 'aramamekanı' Toolbar Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
10.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadalar; internet tarayıcıma yanlışlıkla "aramamekanı.com" toolbarını kurdum. Her açtığımda "aramamekanı" çıkıyor.
    Kaldıramıyorum. Uzantılarda "Adobe Flash Players" adında gözüküyor. Zaten bu isim yüzünden yedim toolbarı...

Uzantılardan kaldıramıyorum, şöyle bir yazı çıkıyor;

Kimlik: eagmciolnojfofmggkffclbonhleeank
    (Bu uzantı yönetiliyor ve kaldırılamaz veya devre dışı bırakılamaz.)

Google Chrome 'aramamekanı' Toolbar Sorunu

Programlar ve Özellikler den kaldırmayı denedim olmadı.
    Smart Toolbar Remover ve AdwCleaner programları ile kaldırmayı denedim olmadı.
    Google Chrome'u kaldırıp yeniden kurdum, yine işe yaramadı.
    Kurtulamadım bir türlü.
    Google Chrome'a alıştık şimdi başka tarayıcı da kullanmak istemiyorum.
    Yardımcı olurmusunuz.

• aynı sorun bendede başladı google chrome kaldırıp tekrar yükledim ama değişen bişey olmadı lütfen çözüm beklıoruz.
  • Aynı sorunu ben de yaşadım en sonunda kayıt defterinden silerek kaldırabildim uzantıyı.
    Regedit'ten sileceğiz dosyayı. Dosya yolunu da vereyim: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome\ExtensionInstallForcelist
    burada 1 diye bir dosya var onu kaldırınca sorun hallolmuş olmuyor...
  • İşe yaradı teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.gunes

Aynı sorunu ben de yaşadım en sonunda kayıt defterinden silerek kaldırabildim uzantıyı.
    Regedit'ten sileceğiz dosyayı. Dosya yolunu da vereyim: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome\ExtensionInstallForcelist

Eyvallah, çok sağol. İşe yaradı.
  • kardeş ALLAH senden razı olsun kaçgündür uğrasıodum sayende kurtuldum.
  • arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum ancak kayıt defteri yönetici tarafından devreden çıkarılmış diye hata mesajı veriyor. ne yapmam gerekli yardımcı olabilir misiniz?
  • Bu konuyu açmak için girdim bende. Regedite giremiyorum.
  • Regedit ile ilgili olarak;
    daha önce "XP_ayar" adlı programcığı kullanmıştım işe yaramıştı. XP için, ama ben de Windows 7'de de işe yaramıştı. Bir deneyin isterseniz.

Buraya yüklemeye çalıştım, ama beceremedim galiba...

Aşağıdaki linkten bulabilirsiniz:

quote:

XP_ayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosun007 -- 4 Nisan 2013; 18:10:40 >
  • Kardeşimm çok teşekürr ederim sırf TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN UYELIK ALDIM ... Buyuksun Reiss !!! :D
  • quote:

Aynı sorunu ben de yaşadım en sonunda kayıt defterinden silerek kaldırabildim uzantıyı.

sırf teşekkür için üyelik alanlardan biriyim çok teşekkürler bilgisayardan uzantılara bile ulaşamıyordum ben :)
  • teşekkürler kardeş işe yaradı
  • quote:

Hocam çok teşekkür ederim.Ben polices a degil user dan yapyiormuşum o yuzden çok ugrastım beceremedim saol :)
  • F.GUNES KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENDE SANA TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN ÜYE OLDUM SAĞOLASIN
  • eyvallah bro işe yaradı.
  • hocam ben bulamadım anlattıgınız şeyi ya daha derin bi açıklama yapabilirmisin sana zahmet
  • arkadaşlar bende xp kurulu regeditte policies veya diğer hiç bi klasörde chrome yuklu oldugu halde chromu bulamıyorum.Sanırım bu yüzden hala o arama motoru illetinden kurtulamadım yardımcı olur musunuz ?
  • Rica ederim arkadaşlar işinize yaradıysa ne mutlu ...
  • Ben sildim olmadı bende. Ben virusu, facebooktan yedim. "Arkadaşlar slayt götserisi yaptım" şeklinde yapılan bir paylaşıma tıkladım ve virus geldi. Bunu nasıl düzeltirim acaba?
  • quote:

çookk sağol kardeş walla işe yaradı delirtmişti beni :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.