Şimdi Ara

14000-16000lira,altı yüksek,az yakan,aile arabası tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süredir formu takip ediyorum ve çok yararlı bilgiler edindim... Bu bilgileri paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Sayenizde bende otomobil konusunda bayağı bilgilendim. Benim sorunum araba seçememek benim durumumda olan arkadaşlar çok Bir araba buluyorum tamam diyorum bakıyorum 1000 YTL daha versem çok daha iyisi var sonra 1000 YTL daha 1000 YTL daha bakıyorum bütçeyi aşmışım. Birkaç gün dinleniyorum sonra yine araştırıyorum. 2 aydır araba alacağım diye sonunda kafayı sıyırdım

Şimdi sizden isteğim
    1)Az yakan,
    2)fiyatı uygun olan(14.000-16.000YTL)
    3) Modeli (2001'den yukarı olan malüm banka kredisi)
    4)Aile arabası
    5)Altı biraz yüksek olacak (Ben Trabzonluyum Bizim yaylalara çıkacak Yazzz geldiiii

Sizden istediğim tarafsız olarak tüm modelleri göz önünde bulundurarak tavsiyelerde bulunmanız. Birde ileride satınca çok zarar etmeyeceğim bir araç bilmem çok şeymi istedim.

Şimdiden yazan yazmayan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Not: Düşündüğüm modeller Focus HB, Seat İbiza-Cordoba 2003'ten yukarı, Pejo 2002'den yukarı, Honda JAZZ, Skoda Fabia ama 101 olanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan61 -- 31 Mayıs 2006; 12:17:39 >

• İkinci el olarak sahibinden.com da bir skoda var güzele benizyor, ben amcam için araba bakarken gördüm
    fiyat 14 mlyar..
    bu link..
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1820971

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 31 Mayıs 2006; 17:36:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.