Şimdi Ara

CANON SX50 Mİ NİKON P510 MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar süper zoom özellikleri ve işin profesyonel tarafından zıyade eğlencesinde olduğum için bu iki makına arasında kaldım. hani sağa sola götürmelik babamda d90 var bende de olympus pm1 ancak koca makına zaten bıde zoom ıcın lens tasımak ıstemıyorum pm 1 içinde kit lens ve zoom zaten x3 civarı . Birkaç video izledim adamlar ayı çekıyor sitede de bı ıkı arkadaş sx50 ile başarılı fotolar yuklemıs ancak bu ıkı makına arasında kaldım ve fiyat farkları p510 200-300 tl daha uygun kullanan arkadaşların tavsıyesını alabılır mıyım ? birde hx300 var ancak onun fıyatı da neredeyse yurtdışında 600 dolar

• Nikon kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama sx50 zoom olayında çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailcbk

http://www.netsiparis.com/detay/14611045201/CANON-POWERSHOT-SX50-HS-FOTOGRAF-MAKINASI

evet ancak suan sl1000 ve hx300 de devreye girmiş durumda p510 da 42 zoom panora 3d ve gps artı ancak epey sx50 kullanan var
  • bir sitede sıfır getırıp az bıraz kullanana bır arkadas 850 tl ye satıyor durun bakalım sl1000 veya hx 300 den bırı aklımı celecek mı çünkü 3d panora gibi özellikler gerçekten cezbedici hoş iki özellikde pc de yapılabilir hatta 3 d tv kendi yapıyor ama aynı paraya bunları yapan makına da almak bence daha uygu n olur
  • canon sx50 de panorama yok diye biliyorum ayrıca pil ömrü p510 dan cok daha fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: novalgine500

http://snapsort.com/compare/Canon-PowerShot-SX50-HS-vs-Nikon-P510

snapshort un puanlama sistemi ve ürün bilgisi çok zayıf örneğin hx300 ün açılır ekran olduğundan bıle haberlerı yok :)
  • Sony HX 300 garantili olarak 1150 TL'na aldım, çarşamba günü teslim alacağım. Bu fiyata göre kıyaslama yapabilirsiniz.
    Ben de sx 50 ile hx 300 arasında kalmıştım. Sony daha üstün özellikler taşıyor.

Canon şu an 500 USD = 900 TL spot, 1300 TL garantili bulunabiliyor. Garantili fiyatları bu şekilde karşılaştırabilirsin. Bu arada sony yurt dışında 500-525 USD arasında fiyata sahip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.