Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

arkadaşlar diyelimki emekli birisi maaşını promosyon karşılığı 3 yıl taahhütle taşıdı peki şu gündemde olan tüm emeklileri kapsayacak 900.-TL yi bulabilir denilen özel bankalarla promosyon anlaşması olursa ne olur?kapsam dışı kalınabilirmi?

bu konuyu ısıtıp ısıtıp getiriyorlar ama sonrası gelmiyor

ha aleyhimize bir iş olsa anında yaparlar

bunca zaman yapmadıklarına göre biraz zor gibi ama tüm umut henüz bitmedi
  • Bugünden itibaren ödül 200 tl,faizsiz dosya masrafsız kredi de 1200 tl

ilaveten e devlet şifresine gerek olmadan artık direkt maaş da taşınabiliyor.bilginize arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 20 Mayıs 2014; 20:37:29 >
  • varmı daha avantajlı yeni banka yada devlett bankası ben ptt deyim mesela bize bir avantaj yokmu hangisine geçmek lazım ben halkbankda hesabım ve akbankta hesabım var tabi garanti teb dede kredilerim var ne yapayım denizdede hesabım duruyor hala finansbank kapanmış giremedim netten diğerleri aktif ne yapayım hangisini önerirsiniz
  • Arkadaşlar 2013 senesindeki bu 300 TL'lik kampanyasından faydalanıp, 24 ay dolduktan sonra başka bankaya taşıyan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

Arkadaşlar 2013 senesindeki bu 300 TL'lik kampanyasından faydalanıp, 24 ay dolduktan sonra başka bankaya taşıyan oldu mu?

ben 24 aylık almıstım o parayı, simdi bitti ve 36aylık olarak SEKERBANK a gectim 2ceyrek aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

300 lira her ay mı,yoksa bir defaya mahsus mu veriliyor?

• denizbankta veriyor 300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

quote:

Arkadaşlar 2013 senesindeki bu 300 TL'lik kampanyasından faydalanıp, 24 ay dolduktan sonra başka bankaya taşıyan oldu mu?

ben 24 aylık almıstım o parayı, simdi bitti ve 36aylık olarak SEKERBANK a gectim 2ceyrek aldım...

Hocam tam 24 ay dolunca hemen ertesinde mi geçtiniz?

Bir de bu kredili mevduat hesabının açık kalma zorunluluğu gibi bir şey vardı, o konuda sonradan sıkıntı çıkardılar mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

quote:

Hocam tam 24 ay dolunca hemen ertesinde mi geçtiniz?

Bir de bu kredili mevduat hesabının açık kalma zorunluluğu gibi bir şey vardı, o konuda sonradan sıkıntı çıkardılar mı?

Ben hic kredili mevduat actırmadım; bankayla konustum "mesela 17haziranda bitiyordu sozlesmem, 18inde sekerbank a muracaat ettim" ancak muracaattan sonraki ilk maasımı yine finanstan aldım, bir sonraki ay sekerden aldım paramı.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

300 lira her ay mı,yoksa bir defaya mahsus mu veriliyor?

29 Mart 2013 deki mesaja iki yıl sonra cevap...Pes yani...
  • 12.06.2015 de taahhüdüm bitiyormuş telefonda öğrendim.. tekrar para verin taahhüdümü yenileyeyim bankanızda dedim kabul etmediler.
    sanırım şekere taşıyacağım bu gidişle. sevdim bu işi
  • Bu yıl verdiği 7000₺ ve önerene 1000₺ kampanyasıyla ilgili başlık bulamadım. Kampanyayı başarabilen arkadaşlar var mı? Müşteri temsilcisi 3 gün oldu dönüş yapmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • talyurt T kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/finansbank-emekli-promosyon-7000-tl-referans-olana-1000-tl-yeni-kampanya--153683132#asagigit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • talyurt T kullanıcısına yanıt

Ana konu var ya incele bak. Ben de diyorum 300 tl yi niye veriyor hayırdır

https://forum.donanimhaber.com/emekli-maas-promosyon-firsatlari-ilk-mesaj-guncel-ocak-2022-9-banka-2750-tum-bankalar--83957856

https://forum.donanimhaber.com/akbank-emekli-promosyonu-7000-tl-oldu--153451849

Edit: Arkadaş diğer linki vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 23 Ağustos 2022; 21:17:37 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.