DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bilgisayar nereden alınır.
59
Cevap
2
Favori
20.882
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> Bilgisayar nereden alınır.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1207 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:08:47
      Merhaba arkadaşlar bilgisayar ve elektronik malzeme nereden alınır.Hangi firmalardan memnunuz.Hangi firmaları dükkanları tavsiye edersiniz.Bilgilerimizi paylaşalım.Bir sürü para verip alacağımız aletleri doğru ve dürüst satıcılardan alalım ki yamuk yapanlar hatalarını anlasın.

• Er
      11 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:17:30
      notebook konusunda genelde pcdepo.com tavsiye ediliyor alanlar hep memnun

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:39:05
      iki sayfalık konu yeni konu açmasaydın keşke

link

• Yarbay
      2030 Mesaj
      02 Haziran 2006 16:31:48
      tanıdıktan al...

success produces success; just as money produces money
    • Teğmen
      230 Mesaj
      02 Haziran 2006 17:50:30
      ben bir sene önce pcdepo.com dan asus a6wr modelini almıştım bundan bir ay öncede asus a600m aldım kaliteli bir firma tavsiye ederim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Haziran 2006 19:19:21
      bilgisayar özellikle notebook düzgün satıcıdan alınır

• Yüzbaşı
      896 Mesaj
      02 Haziran 2006 19:20:03
      laptop almak çok önemli bir konu satın aldıktan sonra yan çizmeyen tek firma pcdepo.com dur 2002 den beri laptop işinde liderler

Notebook alıcaksanız bana ve arkadaşlarıma göre tek adres burası http://www.pcdepo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer -- 30 Temmuz 2010; 15:44:09 >

02 Haziran 2006 19:21:35
      bilgisayar bilgisayarcıdan alınır marketten alımaz hele evkurdan hiç alınmaz

• Yarbay
      2815 Mesaj
      03 Haziran 2006 09:15:15
      Soruya bak cevaba bak.

Zaten bu topiği Pcdepo'cular işgal etmiş

quote:

Orjinalden alıntı: acer

bilgisayar acer alınır

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      03 Haziran 2006 11:29:31
      işinin hakkını veren herkesten alınır bu melet

• Teğmen
      183 Mesaj
      03 Haziran 2006 14:57:22
      Sayın Cetvel;

Forumu iyi takip ederseniz bu sorunuzun ne kadar manipülasyona açık bir konu oldunu farkedersiniz.Sorunuza burada onlarca farklı cevap verilecektir( PCdepo nun BOT larından Kraliguana atlamış bile).Ve tahminimce hiç bir tatminkar yanıtınız olmayacaktır.Notebook almak müşteri memnuniyetinin gelişmediği ülkemizde tamamen şans işi bence eğer varsa ana ithalatçı ile direkt teması olan tanıdık birinden almanız yoksa internetten satın alarak 8 günde koşulsuz iade haklarınızı kullanarak notebook edinmeniz.(Bu hak direkt dükkan dan almanız durumunda geçerli değildir ve bu 8 günde sürekli kullanarak test etmelisiniz.)İnternet alışverişinde ise özellikle iade şartlarına paranın iade süresine ve Dolar fiyatı ile Türk lirası fiyatına birlikte dikkat etmeniz yeterli olacaktır.(İsmini zikrederek reklamını yapmak istemediğim bazı çakal firmalar dolar kurunu kafasına göre değiştirmektedir)
      Sonuç olarak 1 aydır notebook almak içiin aralıksız takip ettiğim bu forumdan edindiğim en önemli şey HER SÖYLENEN LAFA İNANMAMAK forumda saygı gören eskimiş üyeler dışında önerilere kulak asmamak( BOT Nick sahiplerinin Anakartları yansın,Harddisklerine trojan bulaşssın,ram leri uyumsusluktan kıvrım kıvrım kıvransın PSU ları kavrulsun,Windowsları çöksün inşallah)

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weak -- 3 Haziran 2006; 15:11:50 >

Ateşten ruh ,taştan yürek,gururla fethediyor,kibirli olana boyun eğdiriyor.
      Dağlara diz çöktürüyor,önünde denizler çekiliyor,gökler selam duruyor.
      Dua et ki taştan yürek gözyaşlarını,ateşten ruh sevgiyi hatırlasın.
      The Wheel Of Time - Ejder Kehanetlerinden.
    • Teğmen
      141 Mesaj
      05 Haziran 2006 09:31:40
      elektronik cihazlarda ne marka olursa olsun prpblem çıkma olasılığı yüksektir aldığımız yere iyice sormalıyız aldığımız da problem çıkarsa hemen birebir değişim yapıyorlarmı yoksa bizi süründürüyorlarmı bu çok önemli

• Yüzbaşı
      282 Mesaj
      05 Haziran 2006 11:22:02
      ben hep bimeks ten alışveriş yaparım.aldığım laptoplar ve masaüstü hiç sorun çıkarmadı.hp compaq nx9105 aldım 2 sene önce 2 tane yeşil ölü piksel çıktı.laptopu değiştirdiler.bimeksi ben beğeniyorum.bu arada bimekste çalışan vahit,engin,ibrahim beye çok teşekkürler

• Teğmen
      230 Mesaj
      13 Haziran 2006 11:22:04
      ben asus a600m aldım asus markasının ve pcdepo nunu hizmet kalitesinden memnun kaldım bunun gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalara
      destek olmalıyız

• Onbaşı
      20 Mesaj
      13 Haziran 2006 11:29:30
      arkadaşlar konuyla alakasız olucak ama geçen gün nestle telefonla su siparişi verdim bu bildiğiniz 20 litrelik damacanalardan akşam üstüne doğruydu
      bir saat sonra kapı çaldı karşımda su servisi yapan adam önünde 4 tane 5 lt lik su gene nestlenin şu şıkır şıkır pet şişelerden dedim hayırdır adamın cevabı şu oldu bugün su erken tükendiği için bu şekilde getirdik biliyordum ki adamlar bu müşteri memnuniyeti uğruna 2-3 ytl içeri girdiler vay be dedim Türkiyede birşeyler değişiyor helal olsun bunun gibi firmalara

• Binbaşı
      1407 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:05:33
      selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum

• Yüzbaşı
      967 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:14:04

quote:

Orjinalden alıntı: BİLGİSAYARCI

selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum

Sen zaten her zaman yapiyon bu ukalaligi Bir de ; Git reklamini baska yerde yap lutfen..Beni ve benim gibileri bu forumdan SOGUTMA !!

凡有血氣者,都要嘗死的滋味
    • Binbaşı
      1407 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:56:26
      ??? peki rahatsız ettiysem özür dilerim...

• Yüzbaşı
      967 Mesaj
      14 Haziran 2006 05:41:06
      BILGISAYARCI arkadasim,senin hakkinda acilan topic e yazdigin cevabi okudum ve sana biras hak verdim...Eger bende seni kirdi isem ozur dilerim
      Ve sunu da soylemek isterim,benim izlenimlerim bana bu forum kullanicilarinin Maskeli Reklam larindan cok bikmis durumda. Ben de biktim artik 1 lokma beyinden nasip almamis heriflerin burada basit basit reklam yapmalarindan

Senin de ekmegin bu kapida malum..Sende reklamini yapiyorsun ama biras daha dikkatli olursan reklam yaparken bence bu herkes icin daha iyi olur

Ben de tekrar ozur dilerim ve is hayatinda basarilar dilerim

凡有血氣者,都要嘗死的滋味
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      14 Haziran 2006 10:02:31
      Arkadaşlar, genelde notebook forumlarında pcdepoda çalışan arkadaşlar sanki son kullanıcıymış gibi sizlere tavsiyede bulunmaktadırlar artık DH olarak buna bir dur demek gerek körü körüne de reklam yapılmazki. benim arkadaşım pcdepodan aldı 3 haftadır notebook hala teknik servisde arıyoruz yok soruyoruz yok bumu iyi ve kaliteli hizmet. İşte gerçek burda.

En iyisi tanıdık biri varsa ondan al yoksa git teknosadan al diyorum ben yok pcdepo yok bilmemne hikaye bunlar...

• Er
      1 Mesaj
      14 Haziran 2006 10:58:20
      ya valla ben beşiktaşta elma merket diye biyer var oradan alıyorum çok memnunum

• Binbaşı
      1141 Mesaj
      14 Haziran 2006 11:26:04
      benim anlamadıgım; satıs sonrası herkesin en iyi oldugunda hemfikir bimeks zaten en dusuk fiyat garantisi veriyor... baska yerlere neden bakıyoruz? gideriz begeniriz, fiyatı baska yerde ucuzsa ispat eder fiyat farkını alırız.. boyle islemiyor mu bu olay? kafamızda rahat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliasGS -- 14 Haziran 2006; 11:26:49 >

• Yarbay
      2772 Mesaj
      14 Haziran 2006 11:56:27
      quote:

Orjinalden alıntı: weak

Sayın Cetvel;

Forumu iyi takip ederseniz bu sorunuzun ne kadar manipülasyona açık bir konu oldunu farkedersiniz.Sorunuza burada onlarca farklı cevap verilecektir( PCdepo nun BOT larından Kraliguana atlamış bile).Ve tahminimce hiç bir tatminkar yanıtınız olmayacaktır.Notebook almak müşteri memnuniyetinin gelişmediği ülkemizde tamamen şans işi bence eğer varsa ana ithalatçı ile direkt teması olan tanıdık birinden almanız yoksa internetten satın alarak 8 günde koşulsuz iade haklarınızı kullanarak notebook edinmeniz.(Bu hak direkt dükkan dan almanız durumunda geçerli değildir ve bu 8 günde sürekli kullanarak test etmelisiniz.)İnternet alışverişinde ise özellikle iade şartlarına paranın iade süresine ve Dolar fiyatı ile Türk lirası fiyatına birlikte dikkat etmeniz yeterli olacaktır.(İsmini zikrederek reklamını yapmak istemediğim bazı çakal firmalar dolar kurunu kafasına göre değiştirmektedir)
      Sonuç olarak 1 aydır notebook almak içiin aralıksız takip ettiğim bu forumdan edindiğim en önemli şey HER SÖYLENEN LAFA İNANMAMAK forumda saygı gören eskimiş üyeler dışında önerilere kulak asmamak( BOT Nick sahiplerinin Anakartları yansın,Harddisklerine trojan bulaşssın,ram leri uyumsusluktan kıvrım kıvrım kıvransın PSU ları kavrulsun,Windowsları çöksün inşallah)

Saygılarımla.

Sayın Cetvel ile gayet resmi bi dille başlamışsınız..
      Düşüncelerinizi dile getirmişsiniz..Ama sonra BOT nikle foruma girenlere olan kininiz o derece ağır basmış ki dayanamayıp nefret kusmuşsunuz bir anda.. Haklılık payınız yok değil tabi.
      Ama sonra gene 'Saygılarımla' diyerekten resmi bir dille konuşmanızı sonlandırmışsınız

• Binbaşı
      1103 Mesaj
      17 Haziran 2006 17:11:46
      quote:

Orjinalden alıntı: BİLGİSAYARCI

??? peki rahatsız ettiysem özür dilerim...

ayıp ettin hocam. Sen zaten paşa paşa hangi firmadan olduğunu yazmışsın. Burdaki laflar sahte tarafsız yorumculara.

Ama bu konu hakketten sağlıksız bi konu. Nerden almalı diye başlık açmıştım. 6-7. mesajdan sonra reklam, münakaşa başlamıştı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 17 Haziran 2006; 17:13:25 >

...
    • Yüzbaşı
      542 Mesaj
      17 Haziran 2006 18:55:16
      bimeks

CAN Mühendislik & İnşaat & Ekspertiz Hizmetleri
    • Teğmen
      113 Mesaj
      15 Temmuz 2006 08:03:28
      pcdepo

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      15 Temmuz 2006 11:56:49
      teknorama

• Binbaşı
      1303 Mesaj
      15 Temmuz 2006 12:30:41
      En Güz€li Arkadaşınızdan Alın

Zaman kalmadı,sayım başladı uzun bir ömür yalan...
    • Yarbay
      2815 Mesaj
      15 Temmuz 2006 23:12:07
      teknofiyat.com sitesine girilir. En ucuz hangi firmada görünüyorsa oradan alınır

• Yarbay
      3373 Mesaj
      16 Temmuz 2006 01:28:01
      Bilerek satan ve işine saygılı olan satıcıdan alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumanda -- 16 Temmuz 2006; 1:27:55 >

Wİİ
    • Yarbay
      2555 Mesaj
      16 Temmuz 2006 01:52:22
      akakca.com diye bi site de var . orası da kullanılabilir...
      quote:

Orjinalden alıntı: ak_onair

teknofiyat.com sitesine girilir. En ucuz hangi firmada görünüyorsa oradan alınır

• Yarbay
      3102 Mesaj
      16 Temmuz 2006 03:03:02
      ama cogunlukla pcdepo.com kullanıır özellikle laptop konusunda

• Er
      12 Mesaj
      16 Temmuz 2006 03:14:29
      tanıdıktan alınır kesinlikle

*--*-*--
    • Çavuş
      78 Mesaj
      16 Temmuz 2006 21:15:15
      tanıdıktan alınmaz bence.en büyük kazığı güvendiğin için onlardan yersin.
      bence laptop çok gezerek ve her yerden 5-10 dolar fiyat düşürerek en uygun fiyatı söyleyen yerden alınır.biz bu şekilde 70 dolar düşürtüp öyle almıştık.dahada düşürürdük ama büyük ve güveniir bi mağazadan olsun diye daha gezmedik

EKLENSE DE BAŞIMA DÜNYADA KAÇ BAŞ VARSA;
      BAŞIM ONLARIN HEPSİ İÇİN SECDEYE VARSA!!!
    • Teğmen
      169 Mesaj
      18 Temmuz 2006 11:39:27
      quote:

Orjinalden alıntı: irticacı

tanıdıktan alınmaz bence.en büyük kazığı güvendiğin için onlardan yersin.
      bence laptop çok gezerek ve her yerden 5-10 dolar fiyat düşürerek en uygun fiyatı söyleyen yerden alınır.biz bu şekilde 70 dolar düşürtüp öyle almıştık.dahada düşürürdük ama büyük ve güveniir bi mağazadan olsun diye daha gezmedik

senin tanıdığın insanlar seni kazıklamaya çalışıyorsa bu senin sorunun, böyle bir genelleme yapman bana göre yanlış. Bilgili olursan kazık yemezsin.

• Yarbay
      8024 Mesaj
      18 Temmuz 2006 14:11:12
      ben bimeks ten 2 laptop aldım hiç sorun çıkmadı.ve bimeks teki elemanlar baya bilgili.herkese tavsiye ederim.bimeks i tek geçerim

i7 6700K - Noctua NH-D15S /w 2x AF15 // Asus Maximus VIII Hero // G.Skill RipjawsV 2x8GB 3000MHz 15-15-15-35 1.25v // Palit GTX 1070 S-JetStream // Samsung 850 EVO 500GB || Crucial MX300 275GB || Corsair GS 240GB
      Seagate ST1000DM003 // Corsair Carbide Air 540 Black w/ 6x Noctua NF-F12 // EVGA Supernova G2 850W // Creative X-Fi Titanium // Logitech Z506 // BenQ XL2420T 120Hz // Logitech G710 | Zowie FK1
      18 Temmuz 2006 16:04:06
      ÇİFT ÇEKİRDEK(CENTRİNO) LAPTOP BİZDEN ALINIR. BİZDEN FİYAT ALMADAN LAPTOP ALMAYIN.TÜM ÜRÜNLER FATURALI VE 2 YIL GARANTİLİDİR.
      FİYATI: *(1100 $(DOLAR)+ KDV)*
      ONEMLI NOT:BONUS VE WORLD CARD'A PESIN FIYATINA 6 AY TAKSIT IMKANIYLA.KAMPANYAMIZ STOKLARLA SINIRLIDIR

ÜRÜN: ACER AS5602WLMI

Özellikler

İşlemci Intel Core Duo T2300 1.66Ghz 667 Mhz FSB
      Memory 512MB DDR2 (1x512MB)
      Maximum Memory 2GB
      Sabit Disk 100GB (5400 RPM)
      Ekran Boyutu 15.4'' Crystal Brite Parlak Ekran
      Ekran Çözünürlüğü 1280*800 WXGA
      VGA Memory 512 MB ATI Radeon X1300 (Ana bellek 128MB HYPER Memory)
      Optik DVD+RW (Super Multi)
      Modem 56K
      Ethernet 10/100
      İşletim Sistemi MS XP Home TR
      USB Çıkış 3 Adet 2.0 USB
      Entegre Camera 1.3MP Camera
      Acer OrbiCam 225 derece ergonomik dönebilme
      Firewire Çıkış IEEE 1394
      S-Video TV-Out Var
      Diğer Portlar Modem, Ethernet, Ext,DVI
      Speaker Intel High Defiition (HD) audio 2 speaker
      Wireless, BlueTooth Intel PRO/Wireless 3945ABG (802.11a/b/g), Entegre BlueTooth
      Diğer 6 Cell Li-Ion Pil, Adaptör (2~3 saat)
      Kart Okuyucu 5 in 1 card reader (SD,MMC,MS,MS PRO,XD)

EKA LTD ŞTİ
      MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
      ERDAL KARABULUT
      05422717471
      05055817222
      muherdal@gmail.com

Parknet Bilsim
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      19 Temmuz 2006 16:45:37
      bilgisayar ve bilgisayar parçası alıcaksanız exa bilgisayar ve fokus bilgisayar eğer notebook alıcaksanız kesinlikle pcdepo.com u tavsiye ederim bu üç firmanın müşteri memnuniyeti politikası çok iyi

• Yarbay
      3924 Mesaj
      19 Temmuz 2006 17:02:57
      Bir çok dükkan,firma,şahıstan alabilirsiniz..Pek alici konumunda olmadiğimdan herhangi bir firma tavsiye edemiyeceğim..
      fakat isterseniz bizdende alabilirsiniz
      referanslarimiz:
      http://www.gittigidiyor...ik.php?nick=mahmutboyaci
      elimizdeki ürünlerede imzamizdaki linkten bakabilirsiniz..

• Çavuş
      78 Mesaj
      20 Temmuz 2006 00:13:36
      quote:

Orjinalden alıntı: RedDevil1905

Alıntıları Göster

senin tanıdığın insanlar seni kazıklamaya çalışıyorsa bu senin sorunun, böyle bir genelleme yapman bana göre yanlış. Bilgili olursan kazık yemezsin.

bilgili olmayanlar için söylemiştim kardeş.herkes senin gibi bu alanda duayen değil.neyse ben hala aynı fikirdeyim.tanıdıkla alış-veriş yapılmaz.

birde bgn aldım uzun uğraşlar sonucunda laptop umu.ama satan yerden hiç memnun kalmadım.sahibi çok ukala 'alcaksan al almıcaksan defol git' modundaydı.ankarada o aletin tek onda olduğunu biliyordu ya.ondan böyle yapıyordu

• Onbaşı
      25 Mesaj
      20 Temmuz 2006 12:51:44
      kardeş ayıptır sorması ne aldın

quote:

Orjinalden alıntı: irticacı

Alıntıları Göster

bilgili olmayanlar için söylemiştim kardeş.herkes senin gibi bu alanda duayen değil.neyse ben hala aynı fikirdeyim.tanıdıkla alış-veriş yapılmaz.

birde bgn aldım uzun uğraşlar sonucunda laptop umu.ama satan yerden hiç memnun kalmadım.sahibi çok ukala 'alcaksan al almıcaksan defol git' modundaydı.ankarada o aletin tek onda olduğunu biliyordu ya.ondan böyle yapıyordu

• Çavuş
      81 Mesaj
      20 Temmuz 2006 17:33:44
      girilir güvenilir bir kaç siteye birden güzel bi fiyat araştırması yapılır sonra en ucuz fiyat hangisindeyse ondan alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonny -- 20 Temmuz 2006; 17:43:00 >

28 Temmuz 2006 12:38:50
      www.akakce.com sitesine girip en ugun fiyat nerde direkt görebilirsin ve www.teknofiyat.com var bunlar fiyat sıralamalı olarak veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fadilfadillioglu -- 28 Temmuz 2006; 12:39:19 >

• Çavuş
      78 Mesaj
      29 Temmuz 2006 22:43:37

quote:

Orjinalden alıntı: stratejili

kardeş ayıptır sorması ne aldın

Alıntıları Göster

toshiba a100-192 aldım kardeş

18 Eylül 2006 23:49:44
      topik hortlamış benimde tavsiyem ithalatçısı na göre muamele yap

• Teğmen
      216 Mesaj
      19 Eylül 2006 00:01:42
      Bimeks veya Hepsiburada

AkLıNı KuLLaN ADINI CıKaR DeLİYE, HeR GüN BaYRaM EGLeNMeK KaLıR GeRiYe...

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      29 Ekim 2006 02:42:10
      forumda şunu farkettim. o bot arkadaşlar açık açık kendi firmalarının çalışanı olduklarını belirtselerdi hiçkimse yadırgamaz ve istedikleri akıllarına takılan soruları açıkca yazarlardı. böylece o kurumun saygınlığını düşürmezlerdi diye düşünüyorum. örneklerini birkaç kez gördüm.

arkadaşa laptop alıcaktım malum firmadan sonra burada yaşananlardan sonra oradan almaktan vazgeçtim. bimeksteki bir kampanyadan yarın kendisi alıcak

• Yarbay
      7747 Mesaj
      29 Ekim 2006 02:54:26
      Onu bilmem de Teknosa'dan o fiyatlara alınmaz bunu çok iyi biliyorum...

• Binbaşı
      1970 Mesaj
      24 Aralık 2010 18:12:11
      teknosa hala aynı teknosa değişmedi hiç

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Onu bilmem de Teknosa'dan o fiyatlara alınmaz bunu çok iyi biliyorum...

• Binbaşı
      1239 Mesaj
      24 Aralık 2010 18:27:39
      neden hortladı bu topic

Galaxy Note III

Hergün 1 Video

• Yüzbaşı
      447 Mesaj
      24 Aralık 2010 18:50:49

quote:

Orijinalden alıntı: sPeerless

neden hortladı bu topic

can sıkıntısındandır

MONSTER® MS-16F11 - İntel Core i7 820QM 1.73 Ghz 8 mb L3 Cache Turbo Boost 3.06 Ghz
      ATI Mobility Radeon HD 5870 1 GB GDDR5 128 Bit - 8 GB DDR3 1333 Mhz
      500 GB Seagate 7200 RPM 16 MB - 15.6'' 1920x1080 Full Hd Led Parlak Ekran - Exclusive TDE Technology

OCZ Vertex 2 120GB SATA II Razer Mamba Razer Vespula
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      24 Aralık 2010 21:27:25
      bilgisayar nerden alınırmış açacağınız konuyo s......m

• Binbaşı
      1239 Mesaj
      24 Aralık 2010 21:54:36

quote:

Orijinalden alıntı: seckinkaya

bilgisayar nerden alınırmış açacağınız konuyo s......m

Galaxy Note III

Hergün 1 Video

24 Mayıs 2011 17:38:47
      hangisi uygunsa ama şuanda taban fiyatları gold istanbulbilisim birde netsipariş bu firmalar gerçekten uygun

• Teğmen
      128 Mesaj
      24 Mayıs 2011 23:17:44
      Arkadaşlar bende sadece facebook msn film vs. için kullanacagım bir dell bakıyorum. Oyun oynayan birisi değilim. Şu makina gözüme çarptı ne dersiniz?
      DELL INSPIRON N5030 T6600 2.2 3GB 320GB 15.6" DOS
      http://www.teknogreen.n...GB-156-DOS,PR-13280.html

• Er
      4 Mesaj
      07 Mart 2013 23:39:35
      en son dizüstümü pimarkt.com dan aldım gayet hızlı 2. gün elime ulaştı. fiyatı da satın aldığım lenovo nun modelinde en iyi fiyattı ve yanında çantasınıda o güne özel ücretsiz gönderdiler.
      http://www.pimarkt.com u tavsiye ederim

İMZA YOGHH BARMAKK BASSAM OLUR MUU??
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      08 Mart 2013 00:44:18
      Çoğunlukla alışverişlerimi bimeksten yaparım. Laptop olarak bimeksten 2 tane laptop aldık şu ana kadar birisi oldukça iyi çıktı birisi ise zaman zaman arıza veriyordu. Şunu söyleyebilirim ki ilk alındığında herhangi bir sorun çıkarsa sorunsuz olarak değiştirme şansın var. Ama teknik servis olarak yetersiz kalıyor. İlgilenselerde oldukça uzun vakit alıyor. Laptop gibi birşey alırken teknik servisi iyi olandan almak en mantıklısıdır bence.

• Er
      2 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:14:37
      websibir.com da piyasanın altına bir laptop bulmudum çok Fena..

http://www.websibir.com...n8-Dizustu,PR-41522.html

• Er
      1 Mesaj
      03 Şubat 2015 16:19:03
      en uygun ve kalite açısandan en güvenilir adres olarak http://hpsatinal.com/in...roduct/category&path=59. tavsiye ederim. hp ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum.

• Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2016 23:30:53
      10 tane sitenin fiyatlarını karşılaştırdım. En iyisi http://renkli.incir.com piyasada yeni olduğu için piyasayla kapışıyor. Önerilir dost tavsiyesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> Bilgisayar nereden alınır.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.