Şimdi Ara

Next 'ten 2013 Model YE-G 5015 ve YE-G 5055 (AtlasVI, 256MB DDR3,1Ghz,Oto On/Off) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
38.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Next Ye-G 555 Trafik Bilgi Sistemli 664 Mhz +Igo Prımo 2.0.1 Navigasyon Cihazı veya Next Ye-G 5055 1000 Mhz. Trafik Bilgi Sistemli Navigasyon Cihazı demek istemiştim.bunların hangisi daha yeni model? aralarındaki fark işlemci hızı primo versiyonu gibi gorunuyor..
  • chemucell kullanıcısına yanıt
    Next Ye-G 5055 1000 Mhz. Trafik Bilgi Sistemli Navigasyon Cihazı model olarak da yazılım olarak da yeni cihazdır.
    Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • next 5015 ihtiyaç fazlası olduğundan satılık var bende
    almak isteyen varsa bana ulaşabilir, uygun fiyata vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKROP DOGAN -- 7 Aralık 2015; 16:51:00 >
  • Arkadaşlar bu cihaz var bende, Next Ye-G 5065 pc ye bağlamak istediğimde 1-2 dk bağlı kalıyor ardından bağlantı kopuyor, farklı usb kabloları ile denedim aynı farklı bilgisayarlarda denedim sonuç yine aynı, Naviextras Toolbox programı görüyor tam güncelleme başlayacak bağlantı kesiliyor bu sorun neden olur nasıl düzelte bilirim,
  • Bir senedir mesaj atmamış kimse up'layayım hayrına
  • 2014 YILINDA ALDIĞIM NEXT 5015 CİHAZIMI BUGÜN GÜNCELLEDİM. Bilgisayarımda yüklü naviextras Toolbox programını kullanarak yaptım güncellemeyi. Temmuz 2015 haritası yüklendi. 5 yıl güncelleme hakkım var. Yani 2019'a kadar.
  • Next yeg 5035 navigasyonum var. Guncelleme yapip seyehate ciktim izmirdeyim. Alet acilmiyor. Bir kere cok uzun sure basinca mavi bir ekran geldi dugmeye bastim geri kapanmadi. Arac sarjbaglantisini yaptigimda 2sn kirmizi 1sn yesil yanip sonuyor lambasi. Ne yapmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next Ye-G 5015 cihazını kullanıyorum yıllardır çok memnunum TBS trafik gösteren bir cihaz istiyorum artık. Sanırım bu cihazda bu özellik var fakat güncelleme fiyatı 135TL olarak görünüyor. Bunun haricinde başka bir aparat da almam gerekiyor mu? 5 seneden sonra güncelleme desteklemiyormuş artık sanırım 3.5yıl oldu benimde ayrıyetten masraf çıkaracak bir şey ise biraz daha sabredip yeni bir navigasyon almam daha mantıklı olacağını düşündüm. Özetle Navigasyona çok alıştım ve çok seviyorum ama Trafik durumunuda görmek istiyorum Malum İstanbul bazen kapatıp telefonu takmak zorunda kalıyorum Yandex Navi için. Bu işten en az masrafla nasıl kurtulabilirim :)
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.