Şimdi Ara

Ford Fiesta Fiyatı Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok samimi bir arkadaşım Opel Corsa Easytronic Dizel almak istiyor ama bende FORD u tavsiye ettim, Fiestanın fiyat bilgisini bilen varmı acaba... Biz netten göremiyoruz da şu anda (Sınırlı net kullanımımız var).

Yardımlarınız için teşekkürler.

Dizel + Otomatik + Sunroof = ?

• bunlar zam yapmış herhalde...

fiesta 1.4 tdci ASM şanzıman...liste fiyatı kredili 29.930 peşin olursa 29.120
    metalik boya 535 YTL
    açılır tavan 842 YTL....

1.4 tdci ASM sunroof lu peşin 29.960 kredili 30.770
    Metalik boya isterseniz (ki bence isteyin) peşin 30.500 kredili 31.200

bu fiyatlardan ne kadar indirim yapıyorlar bilmem ama herhalde 2 milyarı geçmez indirimleri..
  • Arkadaşım eğer ufak,dizel ve otomatik-manuel vitesli istiyorsanız Corsa derim. Fiesta'nın ASM şanzımanı sorunluymuş. Kaldı ki 29.000ytl'ye orta donanım bir araç alacağınıza Corsa'yı o fiyata full donanımla alırsınız. Ayrıca Corsa 1.3 olduğu için vergi avantajından da yararlanırsınız. Ayrıca alacağınız Fiesta Comfort donanım paketi olduğu için ABS bile opsiyon olarak sunuluyor.
  • yok opelde cdti alınca ; fordda ASM alınca ABS standart geliyor...

Opelin cdti si fiestada olsa ben onu önerirdim

Ben sadece arkadaş fiyatları sormuş diye ford sitesine bakıp yazdım..
  • cok teşekkür ederim ilginize :)
  • fiestanın asmsinden uzak dur

bu durumda başka markalarada bakabilirsin otomatik
  • hüsamettin sen hepsini boşver bence sen iki tane sakat beygir alll atarabası kulllan bence bosver rabayı felan benzin derdi var su su var bu su var...??
  • alsana araba bakk süper opell

• Bende sizin yerinizde olsam o fiyata golf 1.6 fsi veya arkadaşların dediği gibi opel astra alırım hem sınıf olarak farklı hemde kalite olarak farklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Arkadaşım eğer ufak,dizel ve otomatik-manuel vitesli istiyorsanız Corsa derim. Fiesta'nın ASM şanzımanı sorunluymuş. Kaldı ki 29.000ytl'ye orta donanım bir araç alacağınıza Corsa'yı o fiyata full donanımla alırsınız. Ayrıca Corsa 1.3 olduğu için vergi avantajından da yararlanırsınız. Ayrıca alacağınız Fiesta Comfort donanım paketi olduğu için ABS bile opsiyon olarak sunuluyor.

tarafsız yorum yapalım diyip msg ına şunu eklemek istiyorum corsalarında direksiyon kutusu hatalı 3 sefer değiştiren olduğunu bile okumuşdum forumda
    ama fiesta larında asm şanzımanları sıkışık trafikde 2 saat kadar dur kalk yapdığınızda ısınıp kitleniomuş (sikayetvar.com da okumuşdum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Arkadaşım eğer ufak,dizel ve otomatik-manuel vitesli istiyorsanız Corsa derim. Fiesta'nın ASM şanzımanı sorunluymuş. Kaldı ki 29.000ytl'ye orta donanım bir araç alacağınıza Corsa'yı o fiyata full donanımla alırsınız. Ayrıca Corsa 1.3 olduğu için vergi avantajından da yararlanırsınız. Ayrıca alacağınız Fiesta Comfort donanım paketi olduğu için ABS bile opsiyon olarak sunuluyor.

tarafsız yorum yapalım diyip msg ına şunu eklemek istiyorum corsalarında direksiyon kutusu hatalı 3 sefer değiştiren olduğunu bile okumuşdum forumda
    ama fiesta larında asm şanzımanları sıkışık trafikde 2 saat kadar dur kalk yapdığınızda ısınıp kitleniomuş (sikayetvar.com da okumuşdum)

İstenilen kriterlerde iki tane araç var. Corsa ve Fiesta. Corsa'nın problemi direksiyon kutusunda sorun yaratmayacak parçaların gevşeyip ses çıkartması ve bir süre sonra rahatsız etmesi. Fiesta'da ise şanzıman sorunu. Yolun ortasında stop etmesi 15 dk soğumasını beklemek.

Açıkçası bu ikisi arasında Corsa daha iyi.

• seçeneklere grande punto eklenebilir bence..
  • Eğer beklerse tabi. Çünkü Dualogic vites opsiyonu ağustostan sonra gelecekti herhalde...
  • bugun showroomda pejo 207 yi inceledim gercekten cok güzel bi arac gerek iç mekan kalitesi gerek dış görünüş vede donanım yönünden cok zengin bi arac benje bu 207 yi ekleyin çünkü cok ii yapmış bu sefer pejo ki ben normalde pejo araclarını pek sevmem
  • Hort oldu, 2006 yılında bile b sınıfı araçlar 25 30 bin bandındaymış.
  • parker48 kullanıcısına yanıt
    Aynı donanımda olanları şimdi 50 bin tl öyle ufak bir farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cümle düşük olmuş da , 2011 de de fiyatlar 30 bin civarıydı (dizel manuel orta donanım) ne olduysa son iki yılda oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.