Şimdi Ara

Hyundai T7 & T7S (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
10
Favori
20.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maydonozumsu rastgele yorum yapınca para mara mı veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogh

quote:

Orijinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fittipaldi

Şarj bittikten sonra düzeldi benimki de ben de birden fazla launcher kurdum şimdilik sıkıntı görünmüyor ancak sanal tuşları gizlemek için root olmam gerekiyor root konusunda tecrübem var ve buna dayanarak romların root yolları değişebiliyor bu konuda da yardım umuyorum..

root lu 404 clean rom u yükleyin. en stabili o. (T7 için)

Ben şunu anlamadım işlemcisi samsung ama neden samsung tablarda kullanılan romları buna kuramıyoruz.

arkadaş tüm intel işlemcili bilgisayarlara aynı işletimi kuruluyor gibi bir mantıkla soruyorsun galiba.
    bu android rom ları her cihaz a göre değişiyor.
    yani donanıma uygun rom hazırlanıyor.

iyi güzel hoş söylüyorsunda adamlar araştırıyorlarda bende rom yazma yani c++ yı biraz geliştirebilseydim eminimki tablarda kullanılandan daha etkili bir romu bu tablete katardım emin ol bu arada ispanyol bir forum sitesinde çok stabil 4.2.2 romu buldum çokta güzel root lu bir biçimde geliyor denemeye değer diyorum. Bu arada rom hyundai 7s için yani codegen quantum 4 e birebir ve cuk diye oturdu.

https://docs.google.com/file/d/0ByfdfN-laRduRzY0OUZKd0p5cTA/edit

pil performansı güzel stabil çalışıyor reset attırmadı beğendim.

• Benim için tabletin tek sıkıntısı usbden şarj olmaması uyumlu bir kablo yapsam bile büyük ihtimal bilgisayara taktığımda yine şarj olmayacak gibi çünkü tabletin şarj cihazı çok yüksek amperli bu yüzden usb bataryayı şarj etmeyebilir ancak yine de denemek istiyorum nokia jacklarından biri (ince uçlu veya kalın uçlu) bu tablet ile uyumlu mu şimdi gidip şarj aletini kesip biçmeyeyim başka bir kabloya da boşa para vermek istemiyorum.
  • quote:

maydonozumsu rastgele yorum yapınca para mara mı veriyorlar?

Hiç :)
  • quote:

Benim için tabletin tek sıkıntısı usbden şarj olmaması uyumlu bir kablo yapsam bile büyük ihtimal bilgisayara taktığımda yine şarj olmayacak gibi çünkü tabletin şarj cihazı çok yüksek amperli bu yüzden usb bataryayı şarj etmeyebilir ancak yine de denemek istiyorum nokia jacklarından biri (ince uçlu veya kalın uçlu) bu tablet ile uyumlu mu şimdi gidip şarj aletini kesip biçmeyeyim başka bir kabloya da boşa para vermek istemiyorum.

Bende o konudan çok muzdarıbım maalesef insan yaparda şarj soketini her yerde kullananlardan seçmezmi yani el insaf şu çinlilerin yaptığina bakarmısın. Yap samsung olanından her yerde bulunur.
  • quote:

quote:

Benim için tabletin tek sıkıntısı usbden şarj olmaması uyumlu bir kablo yapsam bile büyük ihtimal bilgisayara taktığımda yine şarj olmayacak gibi çünkü tabletin şarj cihazı çok yüksek amperli bu yüzden usb bataryayı şarj etmeyebilir ancak yine de denemek istiyorum nokia jacklarından biri (ince uçlu veya kalın uçlu) bu tablet ile uyumlu mu şimdi gidip şarj aletini kesip biçmeyeyim başka bir kabloya da boşa para vermek istemiyorum.

Bende o konudan çok muzdarıbım maalesef insan yaparda şarj soketini her yerde kullananlardan seçmezmi yani el insaf şu çinlilerin yaptığina bakarmısın. Yap samsung olanından her yerde bulunur.

Yani üzücü kısmı onlar için iş değil.. micro usb olmasından geçtim kablosu kolay bulunanından yap ki otobüste orda burda usb gördüğümüzde şarj edebilelim...

• quote:

quote:

quote:

Yani üzücü kısmı onlar için iş değil.. micro usb olmasından geçtim kablosu kolay bulunanından yap ki otobüste orda burda usb gördüğümüzde şarj edebilelim...

sayfa 4 deki mesajıma bir bakın...

http://forum.donanimhaber.com/m_73143277/mpage_4/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

quote:

sayfa 4 deki mesajıma bir bakın...

http://forum.donanimhaber.com/m_73143277/mpage_4/tm.htm

Evet onu bir ara görmüştüm ama sonra bulamadım ayrıca, şarj cihazının çok yüksek amperli olması ve şarj cihazının ince uçludan biraz daha kalın olması beni şüpheye düşürmüştü. Önce nokia ince uçluda tableti deneyip sonra her telefona uygun çıkışı olan kabolardan aldım ve kullanıyorum teşekkürler ilgilendiğiniz için...

• 2. şarj ı uzatma denemem :)
    önceki 4 adet 18650 pil ile bic den aldığım şarj ünitesiydi, özellikle yolculuklarda çok işime yaradı.
    bic de 4,59 $
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
     Hyundai T7 & T7S
    son resimde datron 988A ile karşılaştırdım, ekran gerçekten çok iyi bu arada :)

sonuçta sorunsuz çalışıyor...

resim de T7S yazıyor ancak T7. T7 rom da T7S yazıyor, anlamadım ama araştırmadım.

bekleme modunda tablet kitlnebiliyor. reset tuşum kırık olduğu için şarjının bitmesini beklemek zorunda kalıyorum, facia yani!
    marketten kapatma apk sı yükledim, shotdown, inanılmaz bir kapatması var, anında :)
    sorun olmadığı için kullanıyorum.

pilin yanı boş kaldı, 4000 - 5000 mAh lik bir kardeşi de yakında ekleyeceğim.
    bunu yapmadan önce bir devre ile şarj cihazını desteklemeyi düşünüyorum, yakmayayım durup dururken ve çalışırken :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogh -- 11 Ocak 2014; 0:10:05 >

• Biraz zahmetli gorunuyor 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogh kullanıcısına yanıt
    Merhaba:

Araç şarj cihazı ile şarj ediyorum. Şu sıralar ekrana dokunduğumda, ekran etrafında 1-2 mm kalınlığında kırmızı bir çerçeve oluşuyor ve hemen kayboluyor. Ekran mı ölüyor, yoksa şarj cihazından mı kaynaklanıyor sizce?

Yurt dışından alış veriş yapanlar için şarj cihazı, 2 adet 11,90 usd. Şu an araç şarj cihazının çoklu ucuyla idare ediyorum. Önümüzdeki aylarda sipariş edeceğim. Satıcı ilgili ve güvenilir gözüküyor. 3755 işlemde %99,8.

şarj aleti, 2 li paket:

http://www.aliexpress.com/item/EU-Plug-Charger-Power-Adapter-5V-3A-Real-3A-2-5mm-Charging-port-for-Hero-II/728303305.html

ekran koruyucu, 5 li paket:

http://www.aliexpress.com/store/product/Clear-Screen-Protector-Film-For-T7-T7S-Freelander-PD10-Quad-Core-Exynos-4412-Tablet-PC-with/321958_1238311690.html

Ayrıca bu satıcı ile 6-7 ay önce yazışmıştım. Tablete uygun pil var mı diye sorduğumda siz pilin ölçülerini verin ben üretimini yaptırabilirim gibi bir cevap almıştım. sonra ilgilenemedim. Tabletin arka kapağı kolayca açılabiliyor mu bunu da sorayım bu arada?

selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 18 Ocak 2014; 20:16:46 >

• önceki romlardan birinde arada bir ekran kırpışıyordu , şimdi ise gözüme çarpmadı.
    garip şeylerle şarj ettim, otobüste bile denedim. kırmızı çizgi görmedim, romu değiştirin derim.

tabletin arka kapağı çok kolay çıkıyor. kredi kartı yada plastik bir keski gibi bir şeyle...
    aynı boyutta pile gerek yok, önceden de yazmıştım.
    küçük pil küçük kapasiteli oluyor.
    pil 90 derece döndürülürse daha büyük pil konabilir.
    açıp bakın.

bu arada ben bu yaptığım şarj garipliğinden oldukça memnunum :)

ben de bir şeyler sormak istiyorum cemil&mustafa arkadaş,
    hangi kargoyla aldın?
    takip kodu china post da veriyor mu?
    ödemeyi nasıl yaptın? ben paypal harici hiç bir ödeme yapmadım şimdiye kadar.
    hiç aliexpress alışverişim de olmadı.
  • Ben daha önce data kablosu ile şarj edebildiğimi hatırlıyorum, belki de yanlış hatırlıyorum

Geçenlerde lazım oldu denedim data kablosu ile şarj olmuyor, otobüste, laptopta, hiçbir şekilde olmuyor, veri alışverişinde problem yok, sadece şarj olmuyor, sıkıntı kabloda mıdır yoksa data kablosu ile şarj olmuyor da ben boşuna mı uğraşıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

Ben daha önce data kablosu ile şarj edebildiğimi hatırlıyorum, belki de yanlış hatırlıyorum

Geçenlerde lazım oldu denedim data kablosu ile şarj olmuyor, otobüste, laptopta, hiçbir şekilde olmuyor, veri alışverişinde problem yok, sadece şarj olmuyor, sıkıntı kabloda mıdır yoksa data kablosu ile şarj olmuyor da ben boşuna mı uğraşıyorum?

Sen yanlış hatırlyorsun maalesef vatandaşlar öyle bir kolaylık sağlamamışlar.Bizi şu 2.5 mm lik kabloya mahkum etmişler.
  • quote:

önceki romlardan birinde arada bir ekran kırpışıyordu , şimdi ise gözüme çarpmadı.
    garip şeylerle şarj ettim, otobüste bile denedim. kırmızı çizgi görmedim, romu değiştirin derim.

tabletin arka kapağı çok kolay çıkıyor. kredi kartı yada plastik bir keski gibi bir şeyle...
    aynı boyutta pile gerek yok, önceden de yazmıştım.
    küçük pil küçük kapasiteli oluyor.
    pil 90 derece döndürülürse daha büyük pil konabilir.
    açıp bakın.

bu arada ben bu yaptığım şarj garipliğinden oldukça memnunum :)

ben de bir şeyler sormak istiyorum cemil&mustafa arkadaş,
    hangi kargoyla aldın?
    takip kodu china post da veriyor mu?
    ödemeyi nasıl yaptın? ben paypal harici hiç bir ödeme yapmadım şimdiye kadar.
    hiç aliexpress alışverişim de olmadı.

aynı titreme bende de var. yeni rom pek iyi değil diye yüklemedim ama çokta zararı yok bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tabletin flashını sürekli yakmanın (fener gibi kullanmanın) bir yolu var mıdır?

El feneri programlarının birkaçını denedim olmadı. Bi ayar falan mı gerekiyor acaba?
  • Arkadaşlar tablette hafıza sıkıntısı çıkmaya başladı. Hafıza var ama facebook Messengeri yuklemiyor hafıza sıkıntılı diyor. Hem bakım hem güncellemek için 4.2.2 yi yüklemek istiyorum. Kullanan varmı? Memnun musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

Arkadaşlar tablette hafıza sıkıntısı çıkmaya başladı. Hafıza var ama facebook Messengeri yuklemiyor hafıza sıkıntılı diyor. Hem bakım hem güncellemek için 4.2.2 yi yüklemek istiyorum. Kullanan varmı? Memnun musunuz?

Aynı durumda olduğumdan, yani hafıza sıkıntısından 4.2.2 yi bugün yükledim. (HYUNDAI_T7S_Android4.2.2_20130809)
    Rom yükleme işlemi bittikten sonra tableti açmak istediğimde ise başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Reset falan kar etmiyor. Cihaz kapanmıyor.
    Bakalım pili bitince ne olacak..

Hyundai T7 & T7S

DÜZELTME;
    microsd kartı değiştirip başka kart ile yükleme yaptım sorun kalmadı. Ama önce pilin bitmesini bekledim :)
    T7s_4.2.2_PreRootedCleanEnglish_20130609
    bu romu kurdum şu ana kadar sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isarac -- 14 Ekim 2014; 11:59:39 >

• isarac İ kullanıcısına yanıt
    Abooo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinde 4.0.4 oynanmış temiz rom olup linkini atabilecek arkadaş var mı ? 4.2 yi hiç beğenemedim sürekli hafıza problemi veriyor
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.