Şimdi Ara

Hyundai T7 & T7S (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
10
Favori
20.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogh

önceki yazdıklarım nedeniyle yanıltıcı olmak istemem:
    önceki rom da 4.2.2 idi ve çok yavaşdı.
    özellikle igo da.
    en son veriyonu yükledim, çok hızlı geldi bana.
    özellikle gps bulma hızı neredeyse telefona eşit oldu.
    diğer gps yazlılmlarıda sorunsuz kuruldu ve çalıştı.

tablete daha sonra bir çok uygulama ve çocuk oyunları kuruldu.
    şimdi arada donma oluyor.
    rom dan mı yoksa yüklenenlerden mi bilmiyorum...

bende en son 4.2.2 yi yükledim programların açılışları felan baya seri ancak igoda takılmalar oluyor, mesela programın kapatma tuşuna basınca uyarı sesi geliyor ama çıkış butonu ikinci tıklamada görünüyor
    igo menüsünde gezerken satırlarda yatay siyah çizgiler çıkıyor

ben dün 2-3 dk bekledim uyduyu bulamadı, 4.0.4 te aracta 1 dk civarında buluyordu

pil seviyesi bir bakıyosun %49 larda dolaşıyor uykuya girip çıkınca %58 lerde geziyor anlamadım bu olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinty -- 23 Ağustos 2013; 8:52:06 >

• quote:

önceki yazdıklarım nedeniyle yanıltıcı olmak istemem:
    önceki rom da 4.2.2 idi ve çok yavaşdı.
    özellikle igo da.
    en son veriyonu yükledim, çok hızlı geldi bana.
    özellikle gps bulma hızı neredeyse telefona eşit oldu.
    diğer gps yazlılmlarıda sorunsuz kuruldu ve çalıştı.

tablete daha sonra bir çok uygulama ve çocuk oyunları kuruldu.
    şimdi arada donma oluyor.
    rom dan mı yoksa yüklenenlerden mi bilmiyorum...

Bende ne yazık ki performans çok kötü,

özellikle chrome veya herhangi bir tarayıcıyı açtığımda 2-3 dk. sonra donuyor, ne kapanıyor ne açılıyor.
  • uyku moduna geçmiyo bu 4.2.2 tam ekran kararıyor ondan sonra kapanıp tekrar saat ekranına geçiyor
  • arkadaslar buyincoinsten ts7 aldım fakat galiba tabletin ekran bozuldu hicbir işlem yepilmiyorum kapat deyince ona bile tıklamıyo garanti surecini nasil yapabilirim acaba ? bilginiz var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stillaa

arkadaslar buyincoinsten ts7 aldım fakat galiba tabletin ekran bozuldu hicbir işlem yepilmiyorum kapat deyince ona bile tıklamıyo garanti surecini nasil yapabilirim acaba ? bilginiz var mi

Bic ile iletişime geçip durumu bildirmelisin onlar ayrıntıları paylaşırlar seninle.
  • bic ? kim acaba .. ve eng nerdeyse yok denilebilir nereye basvuru yapacagimi bile bilmiyorum yardim edebilecek arkadaslar varsa cok memlun olurum babam basımın etini yedi cunku bir işi beceremiyorsun diye navigasyon diye aldik ona ama :( ekran bozuldu calisiyor ama dokunmatik calısmıyor
  • quote:

bic ? kim acaba .. ve eng nerdeyse yok denilebilir nereye basvuru yapacagimi bile bilmiyorum yardim edebilecek arkadaslar varsa cok memlun olurum babam basımın etini yedi cunku bir işi beceremiyorsun diye navigasyon diye aldik ona ama :( ekran bozuldu calisiyor ama dokunmatik calısmıyor

Dostum BuyİnCoins yani bic satın aldığın yer ile iletişime geçmelisin muhtemelen onlara direkt yollaman gerekir. Google translate kullanabilirsin.
  • quote:

T7/S İçin Clean Rom İndir<(Meşhur temizlenmiş, Oynanmış, Çince ve gereksiz uygulamalardan temizlenmiş)Kullandım tavsiye ederim güzel şuanda en stabil romlardan biridir. Bildiğim kadarıyla İCS 4.0.4 kökenli.

Üstad selamlar. Bayaadır konudan uzak kaldım tekrar aranızdayım :)

Bu rom daki root olayı ne durumda ? Benim cihazdaki çin işi uygulamalardan kurtulayım diyorum. Performansa katkısı olur düşüncesindeyim.

Ayrıca bazı arkadaşlar bataryanın 3300 mAh çıkmadığını söylemişler. Ne yapsak batarya mı sipariş etsek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbet -- 28 Ağustos 2013; 23:23:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nenuadmuef

arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama burda paylaşmak istedim.whatsapp normalde tablette çalışmaz biliyordum ama biraz araştırmadan sonra hyundai t7s de çaliştırmayı başardım.
    isteyen arkadaşlar olursa gerekli programları ve nasıl yapılacağını anlatan bi yazı yayınlayabilirim vaktim olursa...

üstad mümkünse paylaşabilirsen sevinirim. ben aktivasyon ekranında kaldım daha öteye gidemedim.
  • merhaba.
    arakadaşlar lütfen tablette bulunan fm radyo apk sını paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbet

quote:

Orijinalden alıntı: nenuadmuef

arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama burda paylaşmak istedim.whatsapp normalde tablette çalışmaz biliyordum ama biraz araştırmadan sonra hyundai t7s de çaliştırmayı başardım.
    isteyen arkadaşlar olursa gerekli programları ve nasıl yapılacağını anlatan bi yazı yayınlayabilirim vaktim olursa...

üstad mümkünse paylaşabilirsen sevinirim. ben aktivasyon ekranında kaldım daha öteye gidemedim.

pm attım üstad deene bakalım olacakmı haber verirsen sevinirim...
  • quote:

bic ? kim acaba .. ve eng nerdeyse yok denilebilir nereye basvuru yapacagimi bile bilmiyorum yardim edebilecek arkadaslar varsa cok memlun olurum babam basımın etini yedi cunku bir işi beceremiyorsun diye navigasyon diye aldik ona ama :( ekran bozuldu calisiyor ama dokunmatik calısmıyor

Yardım edelim derken kendimiz yardıma muhtaç olduk :))

Şaka bir yana pm attıktan sonra aynı durum bende de oldu.

Sorun fiziksel gözüküyor.

Tabletin dokunmatik panelinden gelen flexi plex kablo soketinin giriş yerini kontrol edin. Burası bende gevşemiş. Uğraştım biraz ama tutma mandalında bi sıkıntı var gibi.. Soket kısmını sıkıştıran kısım gevşek ve soketi tutmuyor malesef.

Hyundai T7 & T7S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 30 Ağustos 2013; 17:12:48 >

• 4.0.4 e döndüm...
  • Bende 4.2.2 EPOK04'e dönmeyi planlıyorum, bu son güncelleme sayesinde ilk defa tabletten soğudum.
  • Beyler bir el atın bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekli ?

Hyundai T7 & T7S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbet -- 1 Eylül 2013; 15:43:37 >
  • sd kartı değiştirip denediniz mi?
  • quote:

sd kartı değiştirip denediniz mi?

Hayır denemedim üstad. Bir alakası olabilir mi ki ? "imza doğrulama hatası" diyor açıklamada çünkü.
  • Ben biraz araştırdım cwm dosyalarından falan bahsediliyor. O dosyalar yüklenince rom kuruluyormuş. (cep telefonu için rom kurulumunda anlatmışlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbet

Ben biraz araştırdım cwm dosyalarından falan bahsediliyor. O dosyalar yüklenince rom kuruluyormuş. (cep telefonu için rom kurulumunda anlatmışlar)

zipten çıkartıp kurun

zipteyken kurulmuyor

tüm dosyalar (klasör halinde değil) kurulum dosyaları direk sd kartın içinde olsun

kolay gelsin
  • seckinty kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu sefer hiç bişey görmüyo kartta cihaz. Zaten menü de "install from zip file" diyo. Yani zipli olacak dosya.

1. sayfaadaki dosya 7z formatında ziplenmiş. Normal ziplisini koyma şansınız var mı ? Linux kullanıyorum. Ben linuxdan zipledim belki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.