Şimdi Ara

tabletler için launcherlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabletlerde en begendiginiz launcherı ve ozelliklerini paylasırsanız fikir sahibi olalım

denediklerim

chameleon
    apex
    touchwiz (stok)
    adw-ex
    vtl launcher
    go launcher hd

en begendigim

http://tfnsn.com/testview.php?recordID=828

vtl launcher

sizin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir çok launcher denedim, içlerinden en çok beğendiğim Nova Launcher oldu. Sade, hızlı ve özelleştirilebilir.
    Prime paketi de satın almış olduğumdan gelen artı özellikleriyle parmak hareketleriyle cihazı yönetebiliyorum.
    Örneğin iki parmağı sıkıştırdığımda Play Store açılır. Genişlettiğimde Advanced Task Killer.
    İki parmağımı aşağı indirdiğimde menü açılır, bunun dışında menü tuşu bulunmadığı için bilmeyenler kesinlikle menüye giremiyor ve uygulamalarımı göremiyor.
    Arkaplan olarak Ocean HD kullanıyorum ve ekranda başka bir şey bulunmadığından tabletin ana ekranı akvaryum gibi görünüyor.
    Alt kısımdaki simgeler (dock) 3 kısımdan oluşuyor ve her kısımda 5 uygulama var. Bunlar en çok kullandıklarım.
    kimse tableti hiç bir şekilde kullanmasın istediğimde ekrana çift tıklayarak dock kısmını da gizleyip sadece akvaryumu görmelerini sağlıyorum.

Yine Nova Launcher'in uygulama gizleme özelliği olduğundan, menüye girseler dahi istemediğim uygulamaları kimse göremiyor.
    Oyunlar için klasör yerine sekme açtım ve Uygulamalar menüsünde ekranı parmakla çektiğimde Oyunlar sekmesine geçiyor.

• nova yı denemedim novaya bakayım birde sagol irfan bakalım bi

• nova gerçekten çok pratik hızlı ve tablet ile de güzel uyum sağlamış bir launcher ayrıca touchwizz den daha az ram harcıyor.kesinlikle ben de tavsiye ediyorum.

• Cep telefonunda Apex veya Nova yı tercih ettiğim için başlarda tablet modunun da olmasından dolayı Nova kullandım,
    Denemek için Go launcher HD yükledim ve öylece kaldı. Daha bi kullanışlı ve işlevsel buldum, silmeye elim varmadı. (Bunun cep sürümünü hiç sevmem.)
    Genelde denemek için kurar, ısınamazsam 5 dk sonra silerim. Ama Go launcher HD kaldı.

Kodu tam olarak gelişmemiş başlatıcıların hissedilir hantallığı belli başlı başlatıcılarda zaten yok. Olgun başlatıcılar arasındaki milisaniyelik hız farkları hiçte önemli değil.
    Ben işlevsellikten sonra kapladığı ram miktarına bakarım. Makul seviyede değilse zaten silerim.

Launcher meraklısı olarak vtl launcher ı birazdan deneyeceğim.
  • Apex ve Nova karşılaştırınca ben bir fark göremedim. Ya siz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • otg kablo baglayip tableti yataya alip keyboard mouse takinca en guzeli vtl galiba
    go da iyi fena deil

birde action launcher var bakin onuda tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Apex ve Nova karşılaştırınca ben bir fark göremedim. Ya siz?

Apex Nova'nın kopyası gibi. Ben de bir fark görmüyorum, hatta denersem, eminim ki Nova'da yaptığım ayarları Apex'te yüklersem çalışacaktır.
    Nova'yı satın almışken onunla devam ediyorum ben.
  • Beyler launcher olmadan tableti kullanabilir miyiz? Kullanamazsak lu an yüklü olduğu için kaldıramıyorum orjina romunda var nasıl başka Bi launcher yüklüyeyim hlv t801 için ne önerirsiniz.

• Canım sıkıldıkça değiştiriyorum.Google play e launcher yazıp hepsini deniyorum :-) Tabi daha önce denediklerime de bakıyorum çünkü güncellemeler arası bayağı fark oluyor.

• Go launcher hd çok hızlı ben sevdim onun dışında tsf shell var süper bisey

• Büyük çoğunlukta dikey değilde yatay kullanılan tabletler için adam gibi launcher yok mu? Nova hariç hepsi telefon düşünülerek dikey hazırlanmış. Bazı menulerde yataydan dikeye zorla geçiyor zaten. Arka plan ayarlıyorsun yatay düzgün olmuyor. Benim istediğim nova launcher gibi, sabit arka plan yapmak. Eskiden nova kullanıyordum ama format attığım halde artık düzgün çalışmıyor, yeni sürümüyle sürekli çökme var. Simgeleri taşırken bile çöküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.