Şimdi Ara

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
212.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: niko_jr

bence resimler ibretlik. Hız ve makas yaparkan iki kere düşünün

Adamın yarısı koltukta kalmış yarısı arka koltuğa uçmuş sanırım

makas yaparken araçla kafa kafaya çarpışabilene nobel ödülü benden
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

quote:

bence resimler ibretlik. Hız ve makas yaparkan iki kere düşünün

Adamın yarısı koltukta kalmış yarısı arka koltuğa uçmuş sanırım

Zor gibi gözüksede, kontrolu kaybedip takla atmaya başlayıp bariyeri aşıp öbür yola uçulabilir, bu şekilde uçan gördüm ama kafaya kafaya başka araca koyması tabi zor biraz

• quote:

harbiden doğru bu adam nasıl kafadan girmiş kamyona acaba
  • belli ki gidisli gelisli.. uymus girmisdir altina gibime gelio

quote:

quote:

harbiden doğru bu adam nasıl kafadan girmiş kamyona acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e36coupe328 -- 23 Ekim 2007; 0:01:54 >
  • bendede çok ilginç resimler var koyarım bi ara
  • beyler vallaha dikkatli gitmek lazım ya intihardan baska hiç bişey değil şu ikiye bolunmus adamıda gorunce heryerim uyustu
  • toureg i görünce içim bi titredi yaw çok kötü olmuş o toureg kanlı kanlı adamda pert olmuştur kesin walla
  • ikiye bölünmüş adam keyifsiz günümü iyice mahvetti
  • arkadaşlar bu tırla kafa kafaya giren araç benim tahminimce bir jeep.fakat markası nedir anlayamadım.dikkat ederseniz tır kendi şeridinde fakat ikiye bölünen adamın kullandığı araç kendi şeridinde değil.tırın şeridinde.büyük ihtimalle ya anlık olarak uyuyup karşı şeride geçti veya kontrolü kaybetti yada sarhoştu.aracın yanında "cross" yazıyor.ve birde dikkatimi çeken şey direksiyon taaa arka koltuğa yapışmış.Allah bizleri böyle kazalardan korusun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: farmerintown

arkadaşlar bu tırla kafa kafaya giren araç benim tahminimce bir jeep.fakat markası nedir anlayamadım.dikkat ederseniz tır kendi şeridinde fakat ikiye bölünen adamın kullandığı araç kendi şeridinde değil.tırın şeridinde.büyük ihtimalle ya anlık olarak uyuyup karşı şeride geçti veya kontrolü kaybetti yada sarhoştu.aracın yanında "cross" yazıyor.ve birde dikkatimi çeken şey direksiyon taaa arka koltuğa yapışmış.Allah bizleri böyle kazalardan korusun.

Jantlardan çıkarabildiğim kadarıyla araç VW...Onunda Cross Polo modeli olabilir...Bi de kaza amerikada olmuş sanırım...Ordaki modeller biraz daha farklı galiba...
  • Bu fotolar insanlara ibret olmalı. Bana da dahil.
  • güncel
  • quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

güncel

• Hort Hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

bu laguna degilmi

quote:

Orjinalden alıntı: emrahsaral

Aşırı Hız+Alkollu Araç Kullanmak+Kurallara uymamak
    =
     !!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

SUV yada MVP tarzı bir araca benziyor

• yaz mevsimi geldi. hatırlatmakda yarar var.

quote:

Orjinalden alıntı: VoLKaN067

Hort Hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

2003 yılında yaptığım kazadan sonra 99 model Corolla'nın fotoğrafı.Araçta başka kimse yoktu,bayır aşağı virajı alamayan bir kamyonla çarpışmıştım.

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

İşte ben de bundan korkuyorum birde bizimki bir eski kasası.Arabanın üstüne oturduğum anda kaporta çöküyor.Çok zayıf güvenlik konusunda.Allah kaza bela göstermesin...

Ayrıca şunu söylemek istiyorum kazayı yaptıran konsantrasyon eksikliği ve biraz da olsa fazla havalanmak...Şu ana kadar babam gerektiği yerde hız da yaptı ama neredeyse hiç kaza geçirmedik.Yaklaşık 18 senedir araba kullanıyor,gerçekten çok düzgün ve temkinli kullanır.Gerektiği yerde hız yapar gerekmediği yerde hız yapmaz.Zannetmiyorum bu forumda o kadar manyak insanlar yoktur,bence korkulası kazalar değil.Çünkü bu kazalar büyük yetenek istiyor,aklıbaşında insan olduktan sonra böyle şeylerle karşılaşmak zor.O Toureg'deki kanlar benim de içimi cız ettirdi ama ne yaparsın...En büyük korkum ağır vasıtalar.

• quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

yaz mevsimi geldi. hatırlatmakda yarar var.

doğru aslında
  • quote:

Orjinalden alıntı: anchorman

Demedi demeyin, herkesin başına gelebilir...

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

Bune ya böyle inanması bile güç.At arabanın içine girmiş.

• quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

quote:

Orjinalden alıntı: cncfatih

Sürat Felakettir

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

motorun o sekilde arabanın içine girmesi çok anormal bi durum,bu kadar dayanıksız olabilirmi bi kasa ,kağıttan kartondan yapmıslar herhalde arabayı

Hayır aksine çok normal bir durum resimlerden anlaşıldığı gibi bu motosiklet cadde yarış motorsikleti tabir edilen bir motorsiklet ortalama ağırlığı 160-190 kg maksimum hızı 280-290km ,muhtemelen bu motorsikletin sürati azami 200km lerdeydi bu araca çarptığında.190 kg ağırlıgında 200 km hızla çarpan demir bir kütle.Böyle bir durumda sağ arka kapının sadece içeri göçmesini bekleyemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhetorical -- 1 Temmuz 2008; 1:45:23 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.