Şimdi Ara

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
212.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pin cadillac anlatım tabirin cok hos insan önce hız yapacagı yeri bilmeli su cadde bu cadde hız yapılacak yer degil bunların haricinde arabayada güveniyorum şahsi görüşüm

ölüm aşırı hızda degil şurda burda he yerde alkollu adam gelip arkadan çarpıyor jipiyle carptıgı araçtaki ölüyor 50 ile gidiyor biri gelip şıkıştırıyor adam kaza yapıp ölüyor umarım demek istedigim yanlış anlaşılmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Hız felaket degildiir .

Zevk patlamasıdır ( infitive den alıntı ) .

İnsanları olduren hız degil konsantrasyon kaybıdır...

PEKİ BİRŞEY SORUCAM SANA...SEN SAATTE 180-200 İLE GİDERKEN HEM KENDİNİN HEM DE TRAFİKTEKİ DİĞER SÜRÜCÜLERİN KONSANTRASYONUNU KONTROL EDBİLİYORMUSUN

İNSANLARI ÖLDÜREN HIZ DEĞİLMİŞ KONSANTRASYON KAYBIYMIŞ.PALAVRA !!! SENİN SÖYLEDİĞİN YARIŞ PİSTLERİ İÇİN GEÇERLİ. İNSANLARIN BİR YERDEN BAŞKA BİRYERE GİTMESİNİ SAĞLAYAN OTOYOLLAR İÇİN DEĞİL. HIZ TUTKUNU PİSTLERDE TATMİN ET!!! BIRAKTA O YOLLARI İHTİYACI OLAN MASUM İNSANLAR GÜVENLE KULLANSIN.

ilk olarak ben saatte 180-200 le gitcegim yeri bilirim . Bunu bazıları gibi ( üstüne alınma ) caddelerde yapmam yol bossa otobanlarda yaparım....

İnsanı hız degil konsantrsayon kaybı oldurur . 180 -200 de giderken kaza yaparsan bunu hız degil senin konsantrasyonunu kaybetmenden yola konsantre olamamandan kaynaklanır.

Suana kadar yüzlerce defa 220+ gordum ama hiç birinde kaza yapmadım . Çünkü konsantrasyonumu hiç kaybetmedim . Her zaman ani reflekslere hazır tuttum kendimi .

Bunlara hazır tutmazsan kaza yaparsın . Ben tutuyorum ve hiç kaza geçirmedim....

• Şu konuyu hortlatalım.
  • HERKEZ SOSYAL MESAJINI VERMIS COK GUZEL BI ARKADAS HIZ TUTKUNU PISTTE GIDER DEMIS TR DE KAC TANE PSIT VAR

OLANLARA GIRIS UCRETI NE KADAR
  • SEN 100 MILYARA GIDER ARABA ALIRSAN BU ARABA SPOR VE HIZLI BI ARABA OLURSA VE IBRESI 250-60-70-8- HER NEYSE GOSTERIYORSA VE BU SURATLERE CIKABILECEK KAPASITEDEYSE HIC BIR ALLAHIN KULU O ARABAYI TUTUPTA 90 KM/H ILE SURMEZ ONUN ICIN BU ISLER BOS ISLER BIRAKIN SOSYAL MESAJ VERIP SIRIN GORUNMEYI

SAHSIM ADINA KONUSUYORUM ALTIMDA M3 OLSA GAZI DOSEMEYE YAPISTIRIRIM

YA ARABALARIN IBRELERINI MOTORLARINI INSANI CEZBEDECEK SEKILDE YAPMAYACAKLAR YAPILIYORSA VE ITHALATINA IZIN VERILIYORSA INSANLARDA BUNLARI ALIYORSA SONUCLARINA KATLANACAK
  • mercedes bmw vw gibi lüks araçlara sahip olanlar benim arabam sağlam 5 yıldızda aldı ztn 8-20tane hava yastığım abs ıvır zıvır bisürü şey var kolay kolay bana bişi olmaz diye basıyolar sonuna kdr sonuç olarakda böle felaketlerle karşılaşıyolar ben tüm lüks araba sahipleri hız yapıyo demiyorum ama içlerinde böyle düşünenlerin sayısı da az değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa
     !!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

tourage teneke zaten, jip yapmak arge ister deneyim ister, her önüne gelen jip yapmaya kalkarsa böyle olur işte

• quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orjinalden alıntı: mussa

tourage teneke zaten, jip yapmak arge ister deneyim ister, her önüne gelen jip yapmaya kalkarsa böyle olur işte

KONUSMUSSUN AMA BOS KONUSMUSSUN BUNUN KAZAYI YAPTIGI HIZ BELLIKI COK YUKSEK BIR HIZ YUKSEK HIZLARDA HANGI JIPLE NEREYE VURURSAN VUR ARABAN HURDALIGA SENDE TOPRAGA GIDERSIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: cncfatih

bu araç ta mercedes

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

silverado ezmiş mersedesi.
  • BU PASSATLADA BİZ KAZA YAPTIK 20 HAZİRAN 2006 GÜNÜ ANKARA KIZILCIHAMAMDA ÜÇ KİŞİYDİK KİMSEYEDE KÜÇÜK EZİKLERDEN BASLA BİŞEY OLMADI ALLAHA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR OLSUN...

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.unal -- 21 Ocak 2007; 20:33:33 >

• gaza biraz yüklendigimizde küçük kızımızı veya anne babamızı düşünelim lütfen.o zaman sorumluluk duygusuyla hız yapmayız
  • evet başkalarınında küçük kızları anneleri babaları olduğunuda hatırlayalım

quote:

Orjinalden alıntı: kajmer88

gaza biraz yüklendigimizde küçük kızımızı veya anne babamızı düşünelim lütfen.o zaman sorumluluk duygusuyla hız yapmayız
  • quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

SEN 100 MILYARA GIDER ARABA ALIRSAN BU ARABA SPOR VE HIZLI BI ARABA OLURSA VE IBRESI 250-60-70-8- HER NEYSE GOSTERIYORSA VE BU SURATLERE CIKABILECEK KAPASITEDEYSE HIC BIR ALLAHIN KULU O ARABAYI TUTUPTA 90 KM/H ILE SURMEZ ONUN ICIN BU ISLER BOS ISLER BIRAKIN SOSYAL MESAJ VERIP SIRIN GORUNMEYI

YA ARABALARIN IBRELERINI MOTORLARINI INSANI CEZBEDECEK SEKILDE YAPMAYACAKLAR YAPILIYORSA VE ITHALATINA IZIN VERILIYORSA INSANLARDA BUNLARI ALIYORSA SONUCLARINA KATLANACAK

Ben hızı şehrin içinde, çocukların oynadığı yerde yapmam. Giderim İvedik organizeye akşam vakti, egomu tatmin eder geri gelirim. Bu tür yerler mevcut. Yeterki bilinçli olalım.
  • Hız pistte güzeldir.Aman yollarda daha dikkatli olalım....
    reiss kardeş bu arada allah korumuş sizi nasıl kurtuldunuz o arabadan
    başka yerde görsem içindekilerin parçası kalmaz derdim ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 21 Ocak 2007; 23:39:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sharks1990

Hız pistte güzeldir.Aman yollarda daha dikkatli olalım....
    reiss kardeş bu arada allah korumuş sizi nasıl kurtuldunuz o arabadan
    başka yerde görsem içindekilerin parçası kalmaz derdim ......

usta kaç kişi oyle dedi a.ş. bişeyimiz yok
  • 100 milyarlık araba alan için pist parası önemli olmasa gerek dimi
    quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

SEN 100 MILYARA GIDER ARABA ALIRSAN BU ARABA SPOR VE HIZLI BI ARABA OLURSA VE IBRESI 250-60-70-8- HER NEYSE GOSTERIYORSA VE BU SURATLERE CIKABILECEK KAPASITEDEYSE HIC BIR ALLAHIN KULU O ARABAYI TUTUPTA 90 KM/H ILE SURMEZ ONUN ICIN BU ISLER BOS ISLER BIRAKIN SOSYAL MESAJ VERIP SIRIN GORUNMEYI

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 31 Ocak 2008; 11:15:13 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 31 Ocak 2008; 11:15:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Krouger_TT

quote:

quote:

Hız felaket degildiir .

PEKİ BİRŞEY SORUCAM SANA...SEN SAATTE 180-200 İLE GİDERKEN HEM KENDİNİN HEM DE TRAFİKTEKİ DİĞER SÜRÜCÜLERİN KONSANTRASYONUNU KONTROL EDBİLİYORMUSUN

İNSANLARI ÖLDÜREN HIZ DEĞİLMİŞ KONSANTRASYON KAYBIYMIŞ.PALAVRA !!! SENİN SÖYLEDİĞİN YARIŞ PİSTLERİ İÇİN GEÇERLİ. İNSANLARIN BİR YERDEN BAŞKA BİRYERE GİTMESİNİ SAĞLAYAN OTOYOLLAR İÇİN DEĞİL. HIZ TUTKUNU PİSTLERDE TATMİN ET!!! BIRAKTA O YOLLARI İHTİYACI OLAN MASUM İNSANLAR GÜVENLE KULLANSIN.

ilk olarak ben saatte 180-200 le gitcegim yeri bilirim . Bunu bazıları gibi ( üstüne alınma ) caddelerde yapmam yol bossa otobanlarda yaparım....

İnsanı hız degil konsantrsayon kaybı oldurur . 180 -200 de giderken kaza yaparsan bunu hız degil senin konsantrasyonunu kaybetmenden yola konsantre olamamandan kaynaklanır.

Suana kadar yüzlerce defa 220+ gordum ama hiç birinde kaza yapmadım . Çünkü konsantrasyonumu hiç kaybetmedim . Her zaman ani reflekslere hazır tuttum kendimi .

Bunlara hazır tutmazsan kaza yaparsın . Ben tutuyorum ve hiç kaza geçirmedim....

emin ol ölenlerde böyle düşünüyordu ne yin konsantrasyonu ? 100 km ile giderken refleks lerinin yeterliliği emin ol 250 km çok daha azdır.200km ile giderken olurda yoldaki kısmi buzlanma-yağ ile araban kaysa bilgisayar oyunlarındaki gibi mi toparlamayı düşünüyorsun? arabayı kontrol etmek için 90km ile yaptığın manevraların aynısını 200km de yapabiliyormusun? istediğin kadar yola konsantre ol hız arttıkça tepki verme-karar verme süren sabit kalacağından yoldan gelecek ani şeylerde zınk diye kaza yaparsın.200km de yola raptiye gibi şeyler döksem hiç tereddüt etmeden üzerinden geçeceğine eminim.
    karşı tarafın hayatı senin konsantrasyonuna mı bağlı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3dfx -- 24 Ocak 2007; 3:25:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: encrypted

quote:

Orjinalden alıntı: Krouger_TT

quote:

quote:

Hız felaket degildiir .

emin ol ölenlerde böyle düşünüyordu ne yin konsantrasyonu ? 100 km ile giderken refleks lerinin yeterliliği emin ol 250 km çok daha azdır.200km ile giderken olurda yoldaki kısmi buzlanma-yağ ile araban kaysa bilgisayar oyunlarındaki gibi mi toparlamayı düşünüyorsun? arabayı kontrol etmek için 90km ile yaptığın manevraların aynısını 200km de yapabiliyormusun? istediğin kadar yola konsantre ol hız arttıkça tepki verme-karar verme süren sabit kalacağından yoldan gelecek ani şeylerde zınk diye kaza yaparsın.200km de yola raptiye gibi şeyler döksem hiç tereddüt etmeden üzerinden geçeceğine eminim.
    karşı tarafın hayatı senin konsantrasyonuna mı bağlı?

+1

• quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

quote:

Orjinalden alıntı: cncfatih

Sürat Felakettir

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

motorun o sekilde arabanın içine girmesi çok anormal bi durum,bu kadar dayanıksız olabilirmi bi kasa ,kağıttan kartondan yapmıslar herhalde arabayı

o degılde ben sankı bu seıklde ıcıne motor kacmıs aracları bı kac kez gordum
    motorun surucusumu pıskopat,arabanın soforumu pıskopat bılmıyom artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.