Şimdi Ara

Numara taşıma kampanyası. Heryöne 400 dk 15 tl Turkcel yıldız 15 paketi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
26.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numara taşıma kampanyası. Heryöne 400 dk 15 tl Turkcel yıldız 15 paketi
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yildiz-15-Paketi.aspx

• 200 + 200 Değildir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

200 + 200 Değildir inşallah

Heryöne 400 dk.. Ama son katılım 31 mart yazıyor. Bu paketi alan bir daha alamayabilir. Turkcelin uzatıp uzatmayacağı belirsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

200 + 200 Değildir inşallah

Heryöne 400 dk.. Ama son katılım 31 mart yazıyor. Bu paketi alan bir daha alamayabilir. Turkcelin uzatıp uzatmayacağı belirsiz.

Alıntıları Göster
    VADOFONE nun da böyle bir kampanyası yok muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gult3kin

VADOFONE nun da böyle bir kampanyası yok muydu?

Alıntıları Göster
    ​Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.​

bimin 250dk sine denk gelir ki bim 10 tl zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

sırf bu kısa ücretlendirme periyodu yüzünden bimcelle geçtim. bu seferde mesajla beraber 15/20 yi buluyor.

şöyle 10/15 saniyede bir ücretlendirilen 400 dk 50 sms 50 mb internet paketi yapsalarda kurtulsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

quote:

sırf bu kısa ücretlendirme periyodu yüzünden bimcelle geçtim. bu seferde mesajla beraber 15/20 yi buluyor.

şöyle 10/15 saniyede bir ücretlendirilen 400 dk 50 sms 50 mb internet paketi yapsalarda kurtulsam

bimden 19 tl lik uçlü paketi alman daha iyi olur. internetin olur ve 5000sms hy
  • quote:

quote:

quote:

bimden 19 tl lik uçlü paketi alman daha iyi olur. internetin olur ve 5000sms hy

Alıntıları Göster
    @cLk
    hocam evde işte wi-fi var zaten interneti sırf çarşıda pazardayken face bildirimleri mailler whats up falan için 2g olarak istiyorum. o şekil interneti çıkarsakda ayda 50 hadi bayram seyran olsa 100 sms içinde 9 lira fazla vermek içime sinmiyor. zaten bu ara telefonu bile sadece gerekli olduğunda kullanıyorum -sohbet etmeye değil-

türkcellin bana uyan paketi vardı önceki tarifem 25 lira yükle 100 lira olsun, onlada ister mesaj ister dakika ister internet olarak kullan şeklinde ama dakikada bir atıyordu bi kaç defa denk geldim tel ekranında 01:01 dk şeklinde -zaten 25 lirada bana çok geliyordu- sonra tepem attı bimcelli oldumç
  • quote:

@cLk
    hocam evde işte wi-fi var zaten interneti sırf çarşıda pazardayken face bildirimleri mailler whats up falan için 2g olarak istiyorum. o şekil interneti çıkarsakda ayda 50 hadi bayram seyran olsa 100 sms içinde 9 lira fazla vermek içime sinmiyor. zaten bu ara telefonu bile sadece gerekli olduğunda kullanıyorum -sohbet etmeye değil-

türkcellin bana uyan paketi vardı önceki tarifem 25 lira yükle 100 lira olsun, onlada ister mesaj ister dakika ister internet olarak kullan şeklinde ama dakikada bir atıyordu bi kaç defa denk geldim tel ekranında 01:01 dk şeklinde -zaten 25 lirada bana çok geliyordu- sonra tepem attı bimcelli oldumç

Alıntıları Göster
    100+100+100+100 dür kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazellan

100+100+100+100 dür kesin

Alıntıları Göster
    ​Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye ve 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerliymiş..
  • Sadece bir keremi alniyor bu paket her ay kendini yenilemiyor mu ??
  • Paket kendini yenilemiyor biterse tekrar almak gerekiyor. Ayrica bu paket ilk ciltiginda 30 marta kadardi sonradan 30 nisana kadar oldu. Baska operatorler kampanyaya devam ettigi surece devam eder bence.
  • quote:

Paket kendini yenilemiyor biterse tekrar almak gerekiyor. Ayrica bu paket ilk ciltiginda 30 marta kadardi sonradan 30 nisana kadar oldu. Baska operatorler kampanyaya devam ettigi surece devam eder bence.

Mh ile bu konuyu konuştum ser verip sır vermedi kadın güvenemedim geçmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

quote:

Paket kendini yenilemiyor biterse tekrar almak gerekiyor. Ayrica bu paket ilk ciltiginda 30 marta kadardi sonradan 30 nisana kadar oldu. Baska operatorler kampanyaya devam ettigi surece devam eder bence.

Mh ile bu konuyu konuştum ser verip sır vermedi kadın güvenemedim geçmeyeceğim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende tcell var bi de yıldız paket alcam 19 tl heryöne 400 dk ve 2000 sms den aldıktan sonra kaç yıl bu ücretlendirmeyle bu şekilde devam ediyor bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler spartacusda bitti kötü oldu dmi ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_99

Arkadaşlar bende tcell var bi de yıldız paket alcam 19 tl heryöne 400 dk ve 2000 sms den aldıktan sonra kaç yıl bu ücretlendirmeyle bu şekilde devam ediyor bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler spartacusda bitti kötü oldu dmi ya :)

Alıntıları Göster
    Hayret, hala Türkcell'e geçenler, geçmeyi düşüneler var. Ben yıllarca Turkcell kazığı yedikten sonra, bir daha dönmemek üzere ayrıldım. Avea ve Vodafone arasında gidip geliyorum. Hangisi avantajlıysa... Unutmayın numara taşımayı yıllarca engelleyen Turkcell'di.
    Araştırın bir, Turkcell=Superonline=Digiturk üçlüsünün ortak yanı nedir diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Hayret, hala Türkcell'e geçenler, geçmeyi düşüneler var. Ben yıllarca Turkcell kazığı yedikten sonra, bir daha dönmemek üzere ayrıldım. Avea ve Vodafone arasında gidip geliyorum. Hangisi avantajlıysa... Unutmayın numara taşımayı yıllarca engelleyen Turkcell'di.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hereafter

quote:

Orijinalden alıntı: Abi

+1

Alıntıları Göster
    Rakipleri aynı paraya nerdeyse üçlü paket sunacak. Bunlar hâlâ dalga geçer gibi 15 liraya 400dk. Şaka gibi. Göz göre göre de yapılmaz bu, ayıptır.
  • Arkadaşlar. Kampanyanın ne kadar süreceğini net bir sekilde öğrenen var mı? Heray otomatik yenileniyor mu? Satın aldıktan sonra 12 kullanılabilecek mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Rakipleri aynı paraya nerdeyse üçlü paket sunacak. Bunlar hâlâ dalga geçer gibi 15 liraya 400dk. Şaka gibi. Göz göre göre de yapılmaz bu, ayıptır.

Turkcell in bana göre en büyük avantajı, 25 TL ye faturasız hatlara 1 gb (1 gb sonra 96 kbps) sınırsız mobil internet paket sunması. Sırf bu yüzden yıldız15 ve 1 gb sınırsız pakete geçip aylık 40 TL ödeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Turkcell in bana göre en büyük avantajı, 25 TL ye faturasız hatlara 1 gb (1 gb sonra 96 kbps) sınırsız mobil internet paket sunması. Sırf bu yüzden yıldız15 ve 1 gb sınırsız pakete geçip aylık 40 TL ödeyeceğim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar MH den aldığım bilgiyi aktarıyorum;

30 gün sonra tekrar almak gerekiyordu. 30 Nisan 2013`e kadar geçerliymiş. Yani bu durumda 1 kez alabiliyoruz :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.