Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.594
Cevap
11
Favori
529.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizde göremediğimiz diğer bir versiyon. 4 kapılı ve deri döşemeli :

::: Peugeot 207 :::
  • BMW 3.16 Otomatik araç aldığım için satılığa çıkardırm, fiyat belki yüksek olabilir ama acelesi yok.

2011 Peugeot 207 HDİ Active
  • Merhaba arkadaşlar 2007 model 1,4hdi 100bin km 207 sahibiyim aracımı 2 senedir kullanıyorum 9 yaşına geldi ve haliyle biraz yoruldu, şöyle ki 2014 model clioya bile bindiğim zaman engel, tümsek vs üzerinden geçtiğimde araç Tok Tok edip süspansiyonu emerken bizim 207 Tak Tak ediyor, kapı sesleri clio da daha yumuşakken 207 de daha sert rahatsız edici haliyle buda beni rahatsız etmekte ve birkaç problemi daha mevcut, kaputta ve far kenarlarında boya aşınmaları başladı hazır bakım zamanı gelmişken aracıma masraf edip daha iyi hale getirebilir miyim diye düşünüyorum bunu yapacaksam nasıl bir yol izlemeliyim? alternatif olarak aracımı değiştirmeyi de düşünüyorum fakat evleneceğim için bütçe kısıtlı bu konuda bana değerli yorumlarınızı iletirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Arka stop lambasını nasıl değişireceğim ? Bi vida ve elle sökülen bir yer var ikisini mi sökeceğim sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

Merhaba arkadaşlar 2007 model 1,4hdi 100bin km 207 sahibiyim aracımı 2 senedir kullanıyorum 9 yaşına geldi ve haliyle biraz yoruldu, şöyle ki 2014 model clioya bile bindiğim zaman engel, tümsek vs üzerinden geçtiğimde araç Tok Tok edip süspansiyonu emerken bizim 207 Tak Tak ediyor, kapı sesleri clio da daha yumuşakken 207 de daha sert rahatsız edici haliyle buda beni rahatsız etmekte ve birkaç problemi daha mevcut, kaputta ve far kenarlarında boya aşınmaları başladı hazır bakım zamanı gelmişken aracıma masraf edip daha iyi hale getirebilir miyim diye düşünüyorum bunu yapacaksam nasıl bir yol izlemeliyim? alternatif olarak aracımı değiştirmeyi de düşünüyorum fakat evleneceğim için bütçe kısıtlı bu konuda bana değerli yorumlarınızı iletirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba arada 7 senelik bir yas var araban dizel bence girme 50.000 daha kullan derim ayrica kapi kronik ses 'amortisirler sert aracin ozelligi bu ben de polo diyodum ama yok kucuk geldi ic konsol ne bilim 207 double din yeni nesil klma dugmeleri ve spor vites tpozu ile cok daha sik oldu sakin clioya gecme derim segment buyut bence ileride

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

quote:

Merhaba arkadaşlar 2007 model 1,4hdi 100bin km 207 sahibiyim aracımı 2 senedir kullanıyorum 9 yaşına geldi ve haliyle biraz yoruldu, şöyle ki 2014 model clioya bile bindiğim zaman engel, tümsek vs üzerinden geçtiğimde araç Tok Tok edip süspansiyonu emerken bizim 207 Tak Tak ediyor, kapı sesleri clio da daha yumuşakken 207 de daha sert rahatsız edici haliyle buda beni rahatsız etmekte ve birkaç problemi daha mevcut, kaputta ve far kenarlarında boya aşınmaları başladı hazır bakım zamanı gelmişken aracıma masraf edip daha iyi hale getirebilir miyim diye düşünüyorum bunu yapacaksam nasıl bir yol izlemeliyim? alternatif olarak aracımı değiştirmeyi de düşünüyorum fakat evleneceğim için bütçe kısıtlı bu konuda bana değerli yorumlarınızı iletirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba arada 7 senelik bir yas var araban dizel bence girme 50.000 daha kullan derim ayrica kapi kronik ses 'amortisirler sert aracin ozelligi bu ben de polo diyodum ama yok kucuk geldi ic konsol ne bilim 207 double din yeni nesil klma dugmeleri ve spor vites tpozu ile cok daha sik oldu sakin clioya gecme derim segment buyut bence ileride

Vakit ayırıp cevapladığın için teşekkür ederim, geçtiğimiz hafta 2014 Fluence deneyimim oldu oda benimki gibi 100bin km de, onda da tok sesler geliyordu sanırım sorun benim lastiklerde bende satmaktan vazgeçtim aracımı modifiye edeceğim, öncelikle Martta bakımını yaptırcam peşinden kaportada ufak tefek düzelmeler ve rutuş boya yapılması gerekiyor ve hemen ardından iç dış motor koltuk komple temizlik ve Mayıs gibi lastik jant değişimi yapacağım

• quote:

quote:

quote:

Vakit ayırıp cevapladığın için teşekkür ederim, geçtiğimiz hafta 2014 Fluence deneyimim oldu oda benimki gibi 100bin km de, onda da tok sesler geliyordu sanırım sorun benim lastiklerde bende satmaktan vazgeçtim aracımı modifiye edeceğim, öncelikle Martta bakımını yaptırcam peşinden kaportada ufak tefek düzelmeler ve rutuş boya yapılması gerekiyor ve hemen ardından iç dış motor koltuk komple temizlik ve Mayıs gibi lastik jant değişimi yapacağım

Maximum 2500 gidicek ama kafadan 5 sene gider rahat kafan temiz modifiye temizlik olacak sende bence yan ve üst çıtalar araçla aynı renge iç konsolu piyano Black boyat aliexpress... Den vites topuzu klima düğmesi al bide metal pedal hepsi 100 tl taktırmak 25 TL orjinal paspas 40 lira bide double din yap sen cihaza bak bakalım polo molo hikaye double ve vites olayı işi bitiriyor zaten jant rc 16 olacak içleride boyat jant rengine fişek gibi ALLAH nazardan saklasın ama arabanı seveceksin parçalar işin içinde link atabilirim istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maximum 2500 gidicek ama kafadan 5 sene gider rahat kafan temiz modifiye temizlik olacak sende bence yan ve üst çıtalar araçla aynı renge iç konsolu piyano Black boyat aliexpress... Den vites topuzu klima düğmesi al bide metal pedal hepsi 100 tl taktırmak 25 TL orjinal paspas 40 lira bide double din yap sen cihaza bak bakalım polo molo hikaye double ve vites olayı işi bitiriyor zaten jant rc 16 olacak içleride boyat jant rengine fişek gibi ALLAH nazardan saklasın ama arabanı seveceksin parçalar işin içinde link atabilirim istersen

Link alabilirmiyim lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 30000 bütçem var otomatik bakıyorum, bu aracı tavsiye ediyor musunuz?
  • swashbucklerjr kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik değil ise uzak dur.
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. Geçenlerde 2009 model 1.4 dizel 207 aldım ve aranıza katıldım. Aracımdan gayet memnunum ama şu son 1 haftada yağan yağmurlardan ötürü
    iki gündür aracın stepne havuzunda biriken suları temizlemekle uğraşıyorum her akşam. Belli ki benden öncede su almış ve çok hafif paslanmalar başlamış. Forumda konuyu
    aradım ama 207 değilde 307 ile alakalı problemler ile karşılaştım yada ben bulamadım. Sormak istediğim daha önce bu sıkıntı ile karşılaşan arkadaşlar var mıdır ? ve çözümleri
    ne olmuştur ? Yada 307 deki gibi tampon arkasındaki bagaj havalandırma kanallarından mı giriyordur su ? vb...

Servise gitmeden hiç değilse suyun nerden geldiğini anlasam iyi olacak gibime geliyor :) Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood955

Arkadaşlar hepinize merhaba. Geçenlerde 2009 model 1.4 dizel 207 aldım ve aranıza katıldım. Aracımdan gayet memnunum ama şu son 1 haftada yağan yağmurlardan ötürü
    iki gündür aracın stepne havuzunda biriken suları temizlemekle uğraşıyorum her akşam. Belli ki benden öncede su almış ve çok hafif paslanmalar başlamış. Forumda konuyu
    aradım ama 207 değilde 307 ile alakalı problemler ile karşılaştım yada ben bulamadım. Sormak istediğim daha önce bu sıkıntı ile karşılaşan arkadaşlar var mıdır ? ve çözümleri
    ne olmuştur ? Yada 307 deki gibi tampon arkasındaki bagaj havalandırma kanallarından mı giriyordur su ? vb...

Servise gitmeden hiç değilse suyun nerden geldiğini anlasam iyi olacak gibime geliyor :) Teşekkürler.

Hayırlı olsun km,renk ve fiyat olarak ne kadara aldınız?
    Bagajda su birikiyorsa öncelikle stepne altında plastik tapa var onu çıkarın su aşağı aksın gitsin, Fitilleri kontrol edin bakalım belki oradan giriyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: IORI

quote:

Orijinalden alıntı: blood955

Arkadaşlar hepinize merhaba. Geçenlerde 2009 model 1.4 dizel 207 aldım ve aranıza katıldım. Aracımdan gayet memnunum ama şu son 1 haftada yağan yağmurlardan ötürü

Hayırlı olsun km,renk ve fiyat olarak ne kadara aldınız?
    Bagajda su birikiyorsa öncelikle stepne altında plastik tapa var onu çıkarın su aşağı aksın gitsin, Fitilleri kontrol edin bakalım belki oradan giriyordur.

Teşekkür ederim. Fitilleri kontrol ettim, problem yok gibi. Araba kurursa su döküp baştan heryere bakıcam artık.
    Bu arada tıpayı çıkarttım ama havuz ön tarafa meyilli olduğu için su ön tarafta birikiyor, tıpadan tahliye olmuyor.
    Stepnenin plastik aksamının altında birikiyor... Zaten o aksamın altı pas yapmaya başladı. Çok gıcık bir durum.

Bu arada araç 86000 de siyah renk, 29.500'e aldım. Değişeni boyası yok.

• Arkadaşlar yazlık ev aldığımdan dolayı arabamı satılığa çıkardım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-model-peugeot-207-active-300834074/detay

Temiz ve bakımlı bir arabadır. Tavsiye ederim. iyi günler!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unaysondaj

Arkadaşlar yazlık ev aldığımdan dolayı arabamı satılığa çıkardım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-model-peugeot-207-active-300834074/detay

Temiz ve bakımlı bir arabadır. Tavsiye ederim. iyi günler!..

Aynısı ben de de var sadece km biraz yüksek , fiyatınız çok uçuk o fiyata satamazsınız. Hemen satayım derseniz 35-35,5 bandında alıcı buluyor.
    Benim araç ilanı

• IORI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize, fiyatı düşürdüm, umarım keyfini çıkaracak birisi alır.
  • Arkadaşlar Merhaba.
    Geçen hafta 2008 model 207 premium 1.6 HDI aldım. Akşam bişey dikkatimi çekti. Arabadan indim, 15-20 dk geri döndüm. Araca bindiğimde tık tık sesleri geliyodu. Sanki sinyal veriyomuş gibi. Binalarda bulunan sensörlü lambalar yanınca tık diye bi ses geliyoya, aynı o ses işte. Far yada yağmur sensörü falandır diye düşünüyorum, fikri olan var mı acaba?
    Teşekkürler
  • keremhan87 K kullanıcısına yanıt
    O önemli birşey değil her arabada var. Yoldan gelince motor soğurken tıkırdar.

• Düşünen olur ise 2011 1,4 Dizel aracımın bakımı için aldığım ama değiştiremeden sattığım için filtre ve silecek setleri elimde kaldı 100 TL istiyorum. Filtreler %100 orjinaldır. Hava, yağ, polen ve mazot filtresi.
    Ankara'dayım

Uyumlu Motor tipi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 27 Ağustos 2016; 12:43:42 >

• Merhaba Arkadaşlar ,

2012 Model Peugeot 207 1.6HDI sahibiyim , aracım 78365 km'de .

Bu sabah çocukları dershaneye bırakmak için aracıma binip çalıştırdım ve geri vitese taktım hareket ettikten 2 metre sonra araç stop etti ve bir daha çalıştıramadım .
    Bir kaç kez arka arkaya denemeler sonrası çalışmayınca akü boşalacak korkusu ile denemeyi bıraktım .
    Peugeot Assistance yol yardımı aradım ve ilk durum bilgileri verdikten sonra yol yardım bana telefon ile tekrar ulaştı durumu aktardım ve başka bir yere bağladılar beni .
    Oradaki kişide nasıl oldu ne oldu gibi sorulardan sonra tekrar denememi istedi , bende marşa basıp tekrar denedim motor bir kaç çevrimden sonra artık ben yine vazgeçecekken birden çalıştı . Telefondaki usta varsa
    imkanını aracı vitese takıp ileriye doğru biraz hareket ettirin dedi , bende biraz ileri sonrasında biraz geri hareket ettirdim ve stop ettim sonra tekrar marşa bastım ve araç çalıştı .
    Usta dikkatli bir şekilde kullanıp müsait bir zamanda servise gelin kontrol edelim dedi ve telefonu kapattık .

Böyle bir problem ile karşılaşan arkadaşlarım var mı acaba daha öncesinde , ne olmuş olabilir sizce ve ustanın dediği gibi servise gitmeli miyim ???
    Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.