Şimdi Ara

'2014 YGS-LYS' Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ// (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
83
Favori
116.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sene yine en kötü Aksaray Üni-İDE'Ye girmek istiyorum.
  • SON 30 GÜN
    ilk olarak bu bir tavsiyedir. Uygulama ayrıntıları kişiye göre değişebilir.
    NOT: kendi alanındaki konuları bitirdikten sonra son 30 gün uygulanmalıdır
    DİKKAT!!:konu çözümlerini bitirememiş arkadaşlar kendilerine daha yoğun bir ders programı ayarlamalıdırlar ''

lys konu tekrarı yapılmalı fakat ekstra çalışmalar YGS’ye ayrılmalıdır günün 24 saat diliminde

1)saat 8.30 da uyanılmalı denem çözülmeli yalnış soruların olduğu konular tekrar edilmeli ve ygs
    den kalan eksik konular giderilmeli. varsa dershane ve okuldan aynı şekiden deneme,yalnış soruda
    konu tekrarı ve eksik konu tekrar yapılmalı

2)ortalama 4 saat sürecektir 4 saat sonra dinlenilp insanı oyalıyıcı (tv,ps,telefon,(pc ders dışında kulanılmamalı))
    öneri!: facebook,twitter gibi sosyal hesaplar kapatılmalı kendimden biliyorum alışkanlık oluyor her saat başı zırt pırt insan kontrol ediyor

3)2 saat moladan sonra varsa ödev ve lys konu tekrarı elde çözülmemiş ygs´ye dair test soru bankası vs. çöz (girceğin alan ve hedefinle ilgi dersler)
    buda ortalama 2,2.30 saat sürer

4) saat 17.00 2 saat dinlenmeden sonra (tabi bu molalarda yeme içme ... gibi temel ihtiyaçlaı bir zahmet giderin)abur cubur rahatsız edici şeyler yemeyin

5)19.00 da lys´ye gircek adaylar konu ile ilgili 12 veya 18 soruluk test çözmeli ve ygs den tekrar soru çözülmeli ortalama 1veya2 saat ayrıması yeterli
    ÖNERİ! abratmadan hayal kurun ygs´de hedefleriniz, netlerinizi, hangi üniversiteyi istediğinizi ,hayal edin
    size kalmış bir şey hayalerinizde benmi söyleyeceğim ... '')
    6)23,00 da muhakak uyumuş olmalı ve rüya görmelisiniz '') şaka şaka... isteyen rüya görmeyebilir ama uyku düzeni ygs den önce düzeltilmesi için
    şart.uyku önemli

(DİP NOT: konu çözümleriniden kastım herkonu ile ilgli sorular konu anlatımlar vs.)

ÖNERİ!! soru çözmek konu tekrarından daha iyidir konuyu 1 kere tekrarlayıp konu ile ilgili
    soru ve değişik soru türleri çözülmelidir
    hocaların yakalarına yapışmakla kalmayın gerekirse hocaların yakasını koparın :)))
    hacalarınıza bunu hatırlatın Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin
    eseriniz olacaktır…( 25.08.1924, Öğretmenler Birliği Kongresi Üyelerine. )

talebe göre sıradaki SON 1 hafta programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercep@13 -- 20 Ocak 2014; 2:33:13 >

• Yahu ben sınavsız geçiş için başvurmuştum ama fikrimi değiştirdim. Sınava girmek istiyorum, yok mu bunun bir şansı? Sınav ücretini bankaya yatırıp başvuruyu değiştirme şansımız yok mu gençler?

Bir bilgisi olan yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercep@13

http://www.osym.gov.tr/belge/1-20523/2014-ogrenci-secme-ve-yerlestirme-sistemi-osys--basvuru-.html sorunun cevabı sanırım bunun içinde sonuna kadar oku

hocam başvuru tarihi doldu ondan diyorum, acaba uzar mı diye.
  • san lorenzo kullanıcısına yanıt
    ('') yok be... kardeş nerede ösym robot gibi. sanki bu kuralları koyan adamlar hiç öğrenci olmamışlar ...
  • Beyler çok acil bu sorunun çözümlü cevabı lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 460 puan genel sira 895
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricia

Beyler çok acil bu sorunun çözümlü cevabı lazım

Bu soruyu cozdunuz mu?

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    2 mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emree1195

2 mi ?

Ben çözemedim ki :)

• Capricia kullanıcısına yanıt
    buyrun
  • sorunun cozumu arkadaslarhttps://store.donanimhaber.com/e9/d2/fc/e9d2fc340a42d18345860fb95635d241.jpg
  • Herkese başarılar dilerim arkadaşları.
    Yarın herkesin emeğinin karşılığını alacağı bir sınav olur umarım.

• Arkadaşlar size birkaç soru sorabilir miyim?
    1. Açıköğretim fakültesi işletme-iktisat lisans bölümüne girmek isteyenler 140 puanı mı yoksa 180 puanı mı geçmeli?
    2. Bu puan ygs ham puan olarak mı dikkate alınıyor yoksa okul puanıyla beraber 140 ya da 180 olarak mı?
    3. Lisans Yerleştirme Sınavına girmiş olmasak dahi ygs ye okul puanı ekleniyor mu?
    4. Açıköğretime gireceğim halde Lisans Yerleştirme Sınavına girmeme gerek var mı?
    5. İşletme mi İktisat mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan915 -- 29 Mart 2014; 18:59:20 >
  • ya beyler ben 15.228 oldum.bu sıralamayla tıp hayal mi?
  • Sa herkese.

217 puan aldım ygs 3 ten yani en yüksek puanım bu sizce

pmyo ya başvurabilirmiyim. alırlarmı beni torpil falan olsa alırlarmı sorularımı cevaplarsanız sevinirim. kardeşlerim.
  • ygs-3 268 aldım.
    geçen sene 252 almıştım.
    başarılı bir sonuç bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

ygs-3 268 aldım.
    geçen sene 252 almıştım.
    başarılı bir sonuç bence.

217 puan aldım ygs 3 ten yani en yüksek puanım bu sizce

pmyo ya başvurabilirmiyim. alırlarmı beni torpil falan olsa alırlarmı cevaplarsanız sevinirm.
  • pmyo nedir?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.