Şimdi Ara

RKS 150 NASIL MOTOR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
55.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Rks 150 titanic modelinden alacağım bi iki haftaya kadar ama araştırmadan almayanlardanım. olumsuz bi yorum görmedim şu ana kadar ama yinede emin olmak istiyorum. bilen duyan varsa yardımcı olursa sevinirim.

titreşim ne alemdedir ?
    yakıtı nedir.
    hızlanmasını özellile merak ediyorum.
    150 cc 11 beygirlik bir motor nası olur.
    bundan önce er6 f kullanıyordum ama artık düşük cc istiyorum malum benzin fiyatları uçmuş durumda.

beyaz rengi çok hoşuma gidiyor alacağım peşin fiyatına taksitle. kazasız belasız sürüşler nasip eder inşallah cümlemize yaradan.

şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oandb

Selam arkadaşlar. Rks 150 titanic modelinden alacağım bi iki haftaya kadar ama araştırmadan almayanlardanım. olumsuz bi yorum görmedim şu ana kadar ama yinede emin olmak istiyorum. bilen duyan varsa yardımcı olursa sevinirim.

titreşim ne alemdedir ?
    yakıtı nedir.
    hızlanmasını özellile merak ediyorum.
    150 cc 11 beygirlik bir motor nası olur.
    bundan önce er6 f kullanıyordum ama artık düşük cc istiyorum malum benzin fiyatları uçmuş durumda.

beyaz rengi çok hoşuma gidiyor alacağım peşin fiyatına taksitle. kazasız belasız sürüşler nasip eder inşallah cümlemize yaradan.

şimdiden teşekkürler.

mondial mr150 vulture kullandım 8 ayda 3000 km yaptım. bence rks (keeway) mondial'den üstün bir motor. mondial kötü demiyorum. ama rks bir gömlek daha iyi duruyor.

çin üretimi olan her motor 100 km ve üzeri hızlarda titrer. titreşim yok diyen yalan söyler. sym wolf 250 de bile bu hızlardan sonra titreşim var. doğaldır. 120 kg lık bir motor

eğer başlamak için düşünüyorsanız güzel bir motor. şekli şemali yakıtı gücü motoru pratikliği ve oturuş pozisyonu piyasada gördüğün bir çok motordan bile daha iyi.

seramik piston olduğunu belirtmek isterim. rodajı iyi yaparsanız ömürlük gider. asla metal pistonlular gibi uzun mesafelerde şişmez.

motorun hızlanması kötü değil. sonuçta 3000 - 3500 tl lik bir motorda cbr performansı beklenemez.

ben beyazını beğendim. 2. seçeneğim kırmızı.

bu hafta içinde almayı düşünüyorum. ayın 15. i bi gelsin hemen tuzla üçerler motorda soluğu alacağım,

test sürüşü isterseniz maltepe cevizlideki galeri ilyas'da mevcut :D

http://e1301.hizliresim.com/15/j/j048f.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felekman -- 10 Nisan 2013; 21:33:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.