Şimdi Ara

Turkcell 15 TL' ye HER YÖNE 400 DK !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
113.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Numarasını taşıyan ya da yeni hat alarak Hazır Kart’a gelen müşterilere, 14 Mart’ta da Turkcell tarihinin en uygun fiyatlı teklifi geliyor.
    Paketi satın almak için YILDIZ 15 yazıp 2222'ye mesaj göndermek yeterli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tknn -- 10 Mart 2013; 12:13:09 >

• Hattımı Avea'dan Turkcell'e taşınması için başvurdum, yarın Turkcell'e taşınmış olacak. Acaba bu paketten çıktığında faydalanabilir miyim? Gayet uygunmuş da.
  • dün numara taşma için başvuru yaptım bana heryöne 500 dk 15 tl dediler yıldız 15 yaz 2222 ye gönder dediler. ben inanmadım benim hat açılana kadar bunun da ayrıntıları belli olur umarım.
  • 250 hy +250 tcell olmasın.?
    Yanında 50 mb sonrası 5kbps net alınabilirde .
  • kampanya resmi olarak duyuruldu
    internet sitesinde
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yildiz-15-Paketi.aspx
  • Kampanyadan son 90 içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart'a gelip pakete başvuran, Süper Tarife ya da Genç Tarife’deki bireysel müşterilerimiz yararlanabileceklerdir.

Detaylarda Genç tarifedekilerin de faydalanabileceği yazıyor acaba Genç Plus tarifesindekiler faydalanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Kampanyadan son 90 içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart'a gelip pakete başvuran, Süper Tarife ya da Genç Tarife’deki bireysel müşterilerimiz yararlanabileceklerdir.

Detaylarda Genç tarifedekilerin de faydalanabileceği yazıyor acaba Genç Plus tarifesindekiler faydalanabiliyor mu?

hayır. sadece gençtarife ve süper tarifeye hattını taşıyanlar alabiliyor.
  • quote:

tknn
    Teşekkürler

peki bu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanıyormuyuz? sitede detaylı bilgi verilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 15 Mart 2013; 17:27:50 >
  • quote:

quote:

tknn
    Teşekkürler

peki bu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanıyormuyuz? sitede detaylı bilgi verilmemiş.

Vodafone ve aveada 15tlye 500dk ve 5000sms verio
  • Benimde bir sorum olacaktı. Turkcellde 15 lira yüklenebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: Işık Adam

Benimde bir sorum olacaktı. Turkcellde 15 lira yüklenebiliyor mu?

12,20,25,30,50,95,180 tl yükleyebiliyorsunuz sadece.

Sağolasın hocam.
  • quote:

quote:

tknn
    Teşekkürler

Müşteri hizmetleri ile bu konuda iki defa görüştüm. Aldığım cevap şaka gibi.
    Paketi numara taşıdıktan sonra sadece bir kez satın alabiliyormuşuz. :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tknn

Numarasını taşıyan ya da yeni hat alarak Hazır Kart’a gelen müşterilere, 14 Mart’ta da Turkcell tarihinin en uygun fiyatlı teklifi geliyor.
    Paketi satın almak için YILDIZ 15 yazıp 2222'ye mesaj göndermek yeterli .

güzel kampanyaymış.
  • quote:

quote:

quote:

tknn
    Teşekkürler

Ayrıntılarda yazan şu ifade neyin nesi o zaman? Demek ki ki bu paket bir kereliğine mahsus değil.

"Paketi 30 gün içinde kaç kez alabilirim?
    ​Paketi 30 gün içinde 1 kez alabilirsiniz. 30 günün sonunda paketi almak için yeniden YILDIZ 19 2222’ye göndererek pakete başvurmanız gerekmektedir.​"

• quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

quote:

quote:

quote:

tknn
    Teşekkürler

Ayrıntılarda yazan şu ifade neyin nesi o zaman? Demek ki ki bu paket bir kereliğine mahsus değil.

​Paketi 30 gün içinde 1 kez alabilirsiniz. 30 günün sonunda paketi almak için yeniden YILDIZ 19 2222’ye göndererek pakete başvurmanız gerekmektedir.​"

Malesef Müş.Temsilcisi bana da aynı cevabı verdi.
    İlk 30 günlük kullanım sonrası yeni paket alma garantisi yokmuş?????

• quote:

Orijinalden alıntı: uzun68

quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

quote:

quote:

quote:

tknn
    Teşekkürler

Malesef Müş.Temsilcisi bana da aynı cevabı verdi.
    İlk 30 günlük kullanım sonrası yeni paket alma garantisi yokmuş?????

Bu kampanya için Turkcell'e geçmiştim. Eğer dedikleri gibiyse kendi evime, Avea'ya geri dönerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.