Şimdi Ara

Fransızca Güzel Şarkılar (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
17
Favori
387.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• özellikle mydonoz fm de çok güzel parçalar çıkıyor fransızca ama isimlerini bilmediğim için buraya yazamıyorum.bende 2 gündür nette araştırıyorum hoşuma gidenleri indirip arabada evde dinlemeyi düşünüyorum.

bazıları varki kulağa çok hoş geliyor melodisi olsun sözleri olsun.özellikle noir desir gibi....
  • riberynin filan oynadığı bir klibi vardı aradığım şarkının arkada siyah bir fon 25-30 kişi sırayla kameraya çıkıyorlar , insanlar halktan tiplermiş gibi duruyorlardı , şarkının sözlerini bilmesem de sanki çok manalı insanlıkla sözleri var gibime gelmişti. bu şarkıyı bulana teşekkür ediyorum
  • Mesajım bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: myscandium

bende bir şarkı arıyorum. geçtiğimiz yaz oldukça popülerdi. sanırım iki kişiler şarkıyı söyleyenler. klibinde rasta saçlı zenci bir abimizin olduğunu hatırlıyorum. hatırladığım sözü ise sürekli tekrarlanan " BUŞE BUŞE " den ibaret

• ben aradıgım şarkıyı buldum slow bayada eskiymiş zaten hatta Türkçesini Tanju okan söylemiş Georges Moustaki - Le Meteque
  • arkadaşlar bi tane şarkı vardı cezayirli yada tunuslu iki genç söylüyodu ama fransızca sözleride şöyleydi '' di möno sefassicleyn motton sitemu amuğunattin millon'' :) böyle bişeydi hareketliydi ya bileniniz yokmu ? teşk.
  • buyur dostum

http://www.youtube.com/watch?v=znlFu_lemsU

Mary J. Blige - Family Affair

quote:

Orijinalden alıntı: Animanga61

Uzun süredir aklımda ama adını bulamadım internette. Çok uğraştım yardımcı olun arkadaşlar...

http://www.youtube.com/watch?v=LwM0_NgbFUY

Arkadaşlar site bu... 2.44'ten sonra başlıyor sadece müziği var...Hangi şarkı olduğunu söyleyebilir misiniz?

Müzik kurtlarına bol şanslar...

• http://www.dailymotion.com/video/x8nb4q_bense-quand-je-marche_music

güzel bir şarkıdır. klibi de aynı derecede güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarkia

quote:

Orjinalden alıntı: metalgardiyan

quote:

Orjinalden alıntı: I am who I am

quote:

Orjinalden alıntı: metalgardiyan

ya benim aradığım bi parça var
    klibinde kadın boks yapıyor,şarkının içinde klıç sesleri falan geliyor..

fransızca bilmiyorum ama şöyle diyodu

((((havin a furt le,havin a surt fe,havin a şurt dun ke.))))

bu şarkıyı arıyodum yardımcı olun nolur...

Nadiya - et c'est parti
    http://www.youtube.com/watch?v=VOi1F_PVsFc

bu diil di..daha sert bi şarkı...ama böyle bi teması vardı saırım....
    hadi bulun şarkıyı ya...yinede sgl...

valla bnm aklıma bi tek bu geldi bilmioum snn dediin şarkıyı

2004 den beri yılda bir iki kez karşıma çıkar ve herdefasında ulan şu şarkıyı bulup dinleyim derim...
    Summer ın turkey olarak gecer ismine baktığım yerlerde:Sokyanusta kum aramak gıbı oldu ama sadece 2 saatımı aldı:)google fransız hit şarkılar felan yazdım sonra burası cıktı...sarkıları tek tek denedim sonra sıkıldım
    denemekten vazgectım sonra senın yazdığın mesajı gördüm sana cvp veren arkadasın sarkısını dınledım...aynı hatun olduğuna kanaat getirdim onun sarkılarını tek tek aradım orjınal klıbı youtube da olmamasına rağmen buldum:Devet buldum:):):):)senın mesajından öncekı mesajlarda yazılmıs aslında...ama farketmez...emeğinize sağlık arkadaşlar...umarım sende bulmusundur...

fransızca sarkımı ıstıyodu bı arkadaş;nadiya-parle moi

• Yazıldı mı bilmiyorum, internetim yavaş bakamadım ama Alcest ve Les Discrets adlı iki şahane grup var benim bildiğim.
    Alcest'ten Souvenirs d'un Autre Monde, Tir Nan Og, Écailles de Lune (Part I ve II), Circle Poisoning the Sea ;
    Les Discrets'den Song for Mountains, Chanson d'automne, L'Échappée dinlenmeli. Zaten Severseniz albümlerini indirirsiniz otomatik olarak zaten.
  • Radio Mydonose çalan Fransızca şarkıların isimlerine bilen var mı? Özellikle son zamanlarda çalan.

Yaklaşık 2 ay önce çok güzel bir şarkı dinlemiştim. Ancak ismini bir türlü bulamadım.
  • http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8

Bi tanede benden gelsin. Les Pessant ta çok iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 14 Mart 2011; 23:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirburak23

Radio Mydonose çalan Fransızca şarkıların isimlerine bilen var mı? Özellikle son zamanlarda çalan.

Yaklaşık 2 ay önce çok güzel bir şarkı dinlemiştim. Ancak ismini bir türlü bulamadım.

sitelerinde yazsalar ne güzel olcak.benimde çok hoşuma giden parçalar oluyor dj söylüyor ama ben anlamıyorum.
  • Trust - Antisocial
  • mesajım bulunsun da bakarım
  • parcanın icinde sevişme (orgazm) bayan sesi olan yabancı slow müzik hangisiydi?? (enstrüman tarzında yanılş hatırlamıyorsam) joy efemde sık sık cıkıyor arkadaşalr bilen yokmu??? ayrıca teomanınhttp://www.facebook.com/video/video.php?v=148371191488 arka fon müziği parcasının ismi lütfen.. coook makbule gecerrrr....
  • arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum yardımcı olur musunuz

nasıl okundugu ve yazıldıgı hakkında hiç bir fikrim yok ama adam şöyle bişeyler diyordu

do dance danse with hoo dölii fln filan :D
    klibindede bale dersi alan kızlar fln vardı sokakta bale yapıyorlardı bilen varsa adını söylebilir mi ltfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharppaw

arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum yardımcı olur musunuz

nasıl okundugu ve yazıldıgı hakkında hiç bir fikrim yok ama adam şöyle bişeyler diyordu

do dance danse with hoo dölii fln filan :D
    klibindede bale dersi alan kızlar fln vardı sokakta bale yapıyorlardı bilen varsa adını söylebilir mi ltfen

Mtv ve NumberOne da çok çıkıyordu klip ama şu sıralar pek görmüyorum birde Mtv de cartel konuk olmuştu adamın biri bu şarkıyı istemişti belki biraz araştır bulursun
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.