Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transkript'i şimdi alsakta 1-30 Eylül tarihlerinde götürsek olmaz mı? Marmara o kağıdı başkasına vermemek için kılı kırk yarıyor. İzmirden bunun için İstanbula gelmek saçmalık olur.
  • Orijinalden alıntı: Ozntprk

arkadaşlar askerlik subesinden boyle bir kagıt verdiler bana ve celp olarak kasım yanizyor. Sonuç itibari ile kasımda mı yola cıkıyoruz ozaman

evet kardeşim kasımda askersin hayırlı olsun = )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOK! -- 16 Temmuz 2013; 17:12:10 >
  • Ozntprk kullanıcısına yanıt
    Hocam resimi kaldır bence bütün seceren yazıyor orda.

Edit:Şimdi dikkatimi çekti belgede Anadolu Üni.Açıköğretim yazıyor,ordaki memurun bu şekilde yazmaması lazım sonuçta diplomada aöf le ilgili bir bilgi yok.

Bende sadece Anadolu Üni.İşletme Bölümü yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudafed -- 9 Temmuz 2013; 15:31:26 >
  • BEN DE BEN DE

Okul : Anadolu Üni. - İşletme
    Kütük : Nevşehir
    İkamet: İstanbul
  • Evet bende de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi yazıyor, AÖF ile ilgili bir şey yazmıyor.
  • yaz beni de. okul: anadolu üni. işletme yaş:26 memleket:karaman ikamet:antalya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Delacrimosa

Bugün şubeye gittim, memur dedi ki 1 eylülde gel transkript getir. 15 ağustosa kadar işlem yaptırmam gerekmiyor mu dedim, yok dedi 1 eylülde gelmen gerekiyor.

Şimdi durum şu 30 kasımda (2013) bitiyor tecilim, daha önce lisanstan mezun olunca muayene olmuştum, 15 ağustosa kadar işlem yaptırmam gerekmiyor mu benim?

İçime sinmedi 15 ağustos sadece yeni karar aldıracaklar için mi geçerli acaba?

Şubat celbine kalmayalım?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden :)

hocam meslek belgelerini sorar mısın ? örneğin ulaştırma bakanlığından sınav ile alınan meslek belgeleri işe yarıyor mu ? uluslararası taşımacılık ile alakalı. = )

Meslekçiden kasıt :

Tip mezunu : tabip astegmen vb.
    Ogretmenlik mezunu : asker ogretmen . Meslekçiden kastedilen budur

lojistik veya ulaştırma mezunu desem ?

4 yıllık fakülte diploman varsa olabilir

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    51 kişi güncel mi?
  • güncelliyorum şimdi , sanırım 56-57 olduk . birazdan anlayacağız
  • Liste güncellendi , atladığım arkadaş varsa cevaplasın bu mesajımı . güncel : 57 kişi
  • quote:

Liste güncellendi , atladığım arkadaş varsa cevaplasın bu mesajımı . güncel : 57 kişi

hızlı gidiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

Liste güncellendi , atladığım arkadaş varsa cevaplasın bu mesajımı . güncel : 57 kişi

hızlı gidiyorsunuz

ağustos'ta çok karışır bu konu son 1 haftada bir yavaşlama var

• quote:

Listeye beni de yazın arkadaşlar. Yaş:24

Selçuk Üniversitesi Jeoloji Müh. Memleket: Konya İkametgah: Konya

Bugün diplomaya başvuruyu yaptım haftaya diplomayı alıp direk askeriyeye gidiyorum tecili bozdurmak için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün şubeye gittim, memur dedi ki 1 eylülde gel transkript getir. 15 ağustosa kadar işlem yaptırmam gerekmiyor mu dedim, yok dedi 1 eylülde gelmen gerekiyor.

Şimdi durum şu 30 kasımda (2013) bitiyor tecilim, daha önce lisanstan mezun olunca muayene olmuştum, 15 ağustosa kadar işlem yaptırmam gerekmiyor mu benim?

İçime sinmedi 15 ağustos sadece yeni karar aldıracaklar için mi geçerli acaba?

Şubat celbine kalmayalım?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden :)

hocam meslek belgelerini sorar mısın ? örneğin ulaştırma bakanlığından sınav ile alınan meslek belgeleri işe yarıyor mu ? uluslararası taşımacılık ile alakalı. = )

Meslekçiden kasıt :

Tip mezunu : tabip astegmen vb.
    Ogretmenlik mezunu : asker ogretmen . Meslekçiden kastedilen budur

lojistik veya ulaştırma mezunu desem ?

4 yıllık fakülte diploman varsa olabilir

hocam aynı durum ben de vardı şubede bugün şok oldum kasım da gideceğim derken şubat 2014 dediler.daha 3 hafta önce aralık kesin diyorlardı ben anlamış değilim.benim durumum şu bilen arkadaşlar varsa cevaplasın lütfen: stajyer öğretmenim MEB 12.09.2013 e kadar erteletti.ben hiç uğraşmadım özel durum stajyer olmamdan dolayı.şimdi bana şubeden 2014 şubata kaldın 15 ağustosu geçiyor tecilin diyorlar normalde aralık celbine tabii idim.şimdi napacağımı bilmiyorum kasımda gitmek istiyordum MEBe tekrar başvurup tecilimi bozun diyeceğim bozarlar mı onu da bilmiyorum bu konuda bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar?

• alıntı yanlış olmuş gençler kusura bakmayın.
  • quote:

51 kişi güncel mi?

hocam sizin tertip kimin ne olarak nereye gideceği belli oldu mu ?
  • Değerli Arkadaşlarım şöyle bir sorunum var

" şimdi askerlik için başvuru yapsam kasım celbi için kpss sonuçları açıklandıktan sonra pomeme başvurup kazanırsam askerlik ile ilişiğim kesilecek mi buna müsade var mı acaba ? sanırım pomem alımları eylülde oluyor".

Bu durumda ne olur ? hiç başına gelen veya arkadaşlarından duyan var mı inanın şubeye sordum tam net cevap veremediler.
  • quote:

quote:

51 kişi güncel mi?

hocam sizin tertip kimin ne olarak nereye gideceği belli oldu mu ?

25 Temmuzda belli olacak
  • Bunu kim söyledi ki sana?

Askere gitmek istiyorsan karar aldıracaksın bitecek, kasımda gidemezsin şubata kaldın demeleri komik olmuş ki erken sevk için 15 ağustosa kadar vaktin var

Sevk ve erteleme tarihlerin nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bunu kim söyledi ki sana?

Askere gitmek istiyorsan karar aldıracaksın bitecek, kasımda gidemezsin şubata kaldın demeleri komik olmuş ki erken sevk için 15 ağustosa kadar vaktin var

Sevk ve erteleme tarihlerin nedir?

dostum benim askerlik durum belgemde celbim aralık gözüküyor tecil bitimi 30 kasım.benim tecilimi MEB yaptı stajyer olduğum için 1 yıl erteledi.ve 12.09.2013 tarihine kadar tecilliyim.bugün şubede bana kasımda gitmek istiyorsan meb tarafından tecilinin bozdurulması gerekiyor dediler.yoksa 2014 şubata kalıyorsun dediler.evet 1 ay var ve meb bozar mı bilmiyorum bazıları bozamaz bozmadı diyorlar şubatta da gitmek istemiyorum psikolojik olarak kasım celbine hazırlamıştım kendimi.umarım bozarlar ne diyeyim ya.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.