Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş 2013 yılındayız. Nasıl sorulmaz ya.

1 veya 2 günlük bir süre değil ki? iki tarih arasında bir ay var. Bu süre şanşa bırakılır mı hiç?
    Yani belki 1 -2 günlük süre için yine birkaç gün öncesinden plan yeterli olsa da, bir aylık bir süre için insanın çok önceden plan veya hazırlık yapması gerekir.

Neyse ya, hayırlısı neyse o olur inşallah. Vesselam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 1 Temmuz 2013; 14:09:29 >
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Kardeş eğer bu son yorumundaki düşünceyle askere gidersen çok sıkıntı çekersin benden demesi

:D

Ben de kasım yolcusuyum. Giderken beyni evde bırakcam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hillshade -- 1 Temmuz 2013; 14:22:49 >
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    aynen kardeş dediğin üzere arada bir aydan da fazla var... her zaman sistem değiştiği vakit ilk sistemzedeler kuralın uygulandığı ilk grup oluyor . Ama ben yine de güncelleme aşamasında aya yönelik bir tercih sorusu olur diye düşünüyorum...
  • ulan işin kötü tarafı kasım ilk haftası gideceğim diye iş yerinle konuştum ve ekimin 15 inde işi bırakacağım aralığa kalırsam çok kötü olur 1 ay evde napacağım ben. şimdi eylül 1-30 da durumları güncelleyince ne zaman belli olacak gideceğimiz tarih onu öğrenmek gerek.ayrıca bu eylüldeki güncelleme ne ile alakalı nasıl bir yol inceleyeceğiz.
  • yaz benide

okul : anadolu üni. işletme
    kütük: istanbul
    ikamet: istanbul
  • Beyler yarın çalıştığım yerden izin alıp gideceğim.uzun saçlı ve sakallı fotoğraf olması farkediyor mu ? 3 senelik sac ve sakallarımı erkenden kesmek istemiyorum ? boşuna gitmesin izin ona göre ayarlayım.yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

ulan işin kötü tarafı kasım ilk haftası gideceğim diye iş yerinle konuştum ve ekimin 15 inde işi bırakacağım aralığa kalırsam çok kötü olur 1 ay evde napacağım ben. şimdi eylül 1-30 da durumları güncelleyince ne zaman belli olacak gideceğimiz tarih onu öğrenmek gerek.ayrıca bu eylüldeki güncelleme ne ile alakalı nasıl bir yol inceleyeceğiz.

aynen öyle şimdi 4 farklı tarihte gitme ihtimalimiz var ne zaman gidecegim diye işyeriyle konuşacağım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

quote:

ulan işin kötü tarafı kasım ilk haftası gideceğim diye iş yerinle konuştum ve ekimin 15 inde işi bırakacağım aralığa kalırsam çok kötü olur 1 ay evde napacağım ben. şimdi eylül 1-30 da durumları güncelleyince ne zaman belli olacak gideceğimiz tarih onu öğrenmek gerek.ayrıca bu eylüldeki güncelleme ne ile alakalı nasıl bir yol inceleyeceğiz.

aynen öyle şimdi 4 farklı tarihte gitme ihtimalimiz var ne zaman gidecegim diye işyeriyle konuşacağım bilmiyorum

4 farklı derken ben ikisine alışamadım sen 4 diyorsun

• cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    uzun dönemleri dahil etsek mi etmesek mi o da meçhul beyler :) 4 yıllık mezunları genelde kısa dönem ancak yeni sistem kimi nereye götürür kimi nereden getirir bilinmez ki :)
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    25 Ekimde belli olur
  • Hangi grupta gitmeye yönelik bir tercih yaptırırlar mı bilmiyorum ama siz yine de erken başvurmaya bakın.
    Belki başvuru tarihine göre de gruplandırma yapıyor olabilirler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

quote:

4 farklı derken ben ikisine alışamadım sen 4 diyorsun

öyle biz kısa istesekte uzun gelme ihtimali de var ordan da 2 farklı tarih denk gelebilir tam piyango

• komedi gibi bugün iş yerinden aldım izni yarın sabah halıcıoğluna gidip başvurcam bakalım şeytan diyor formdaki uzun dönemi işaretle denizci menizci gelirse kebapta karacı gelirse çok kötü.giden arkadaşlarlada konuştum denizci yapan çok rahattı ictiması vs. si yoktu zaten yalovada 50 kişilik karakolda yaptı namussuz bi arkadaşla daha konuştum oda çorluda karacı yapmış sürgün yeri bütün piskopatları toplamışlar sabah 4 te ictimaya kaldırırlardı uzun dönemlerden farkımız yoktu diyor adam.bilmiyorum ne olacak fakat yer ve karşılaşacağımız insanlar durumları zorlaştırabilir kanısındayım

• yazınızzzzzzz

okul : anadolu üni. işletme
    kütük: Karaman
    ikamet: istanbul
  • Güncelledim listeyi . Kasım'a kadar 300'ü bulur muyuz ki acaba ?
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Ne 300'ü kardeşim :D Ben açıkcası 500-600 olur diyorum :D
  • hillshade kullanıcısına yanıt
    desene bana bayağı bir güncelleme işi düşecek
  • Aöf mezunlarının kasıma kalması çok etkili oldu sayının artmasında birde yeni sistem nedeniyle... Yığılma olma inşallah
  • Yaz benide müdür. 353. Dönemde gitmeyi planlarken 354. Döneme kaldık. Bu arada 355. Dönem şubat 2014 tür.
    Üni : anadolu / iktisat
    Kütük : batman
    İkamet : istanbul

Umarım kasımda giderim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta yaz benide ; bugün gittik işlemleri yaptırdık hayırlısıyla

Üni : anadolu / işletme
    Kütük : sakarya
    İkamet : sakarya
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.