Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benzer olay daha bu yaz başıma geldi, ama atm kartı mıydı yoksa maximum kartımıydı unuttum bak şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

quote:

Ya hocam senin nick i görünce bir uyku bastırıyor bana sudafed'in yan etkileri işte

Valla en çok kulladığım ilaçlardan biridir artık bende bağışıklık yaptı pek etkilemiyor

Bana da doktor verdi mavi sudafed reçeteli satılan , gerçi reçetesiz olanı tr ye gelmemiş İlk defa kullandım ben sinüzit için. Yahu içiyorum bide günde 3 defa demiş. Bir ara mala bağladım artık sala salak dolanıyordum zombi gibi Ama otrivine gibi bişey ya çok güzel. 1 tabaka kaldı gözm gibi bakıyorum çok zorda kalırsam içiyorum bitane

Askerde beni en çok sinüzit ve burun tıkanılığı zorlayacak galiba. Koşuya falan alıştım artık koşuyorumda artık vücüdum yorulmadan nefesim bitiyor, koşarken nefes alamıyorum anca duracam solulanacam Baş ağrısını, o elmacık kemiklerinin oradaki basınçlı değişik ağrıdan hiç bahsetmiyorum bile zaten , ağlatacak dereceye geliyor bazen ya hayattan soğuyorum. Neyse 2 3 haftadır iyiyim antibiyotik iyi geldi. :D

Ben yanımda Sudafed,Nasonex gibi ilaçları götüricem astım olduğum için raporda yazılı ilaçlarım orda da teslim edip sıkıştım diyip atarım bir iki tane ooo sabahlar olmasın

aynı yere düşeydik keşke otlanırdım senden Benim sürekli değilde ara sıra tekrarladığı için raporlu değil sanırım elime reçetede geçmed bilmiyom nedir ne değildir Edevlette ayrıntısı var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

ARkadaşlar bu da benim götürecek olduğum eşyalar böyle dizmeyene kadar sizlerin aldıkları eşyalara amma fazla alışveriş yapmışlar diyordum ama benim de sizlerden kalır yanım yokmuş

Ayrıca bi hesap yaptım benimde alışverişim 120 TL tutmuş

en güzel kısa ve öz eşyalar olmuş. Şimdi birdaha baktımda benim yatağın üstüne bildiğin çarşamba pazarı gibi
  • Hepsini geçtimde aldığımız termal içlikler tene yapışınca baya komik duruyor arkadaş hele göbek varsa. kimse görmez inşallah

• quote:

quote:

ARkadaşlar bu da benim götürecek olduğum eşyalar böyle dizmeyene kadar sizlerin aldıkları eşyalara amma fazla alışveriş yapmışlar diyordum ama benim de sizlerden kalır yanım yokmuş

Ayrıca bi hesap yaptım benimde alışverişim 120 TL tutmuş

en güzel kısa ve öz eşyalar olmuş. Şimdi birdaha baktımda benim yatağın üstüne bildiğin çarşamba pazarı gibi

Ya benim amacım zaten ilk 1 hafta kantine uğramadan sıkıntı çekmemekti sanırım başarabileceğim aldıklarımla bi F91W kaldı onuda kantinden alırız olmadı
  • quote:

Hepsini geçtimde aldığımız termal içlikler tene yapışınca baya komik duruyor arkadaş hele göbek varsa. kimse görmez inşallah

Ben o yüzden siyah rengini aldım içliğin hatta siyah alınca fit bile gözüktüm diğer renkler insanı çok komik gösteriyor
  • Arkadaşlar bu arada Casio F91W alacaklar çeşitli renkler mevcutmuş tercih edebilirsiniz

• her geçen dakika daha da yaklasıoz finale :D
  • quote:

Arkadaşlar bu arada Casio F91W alacaklar çeşitli renkler mevcutmuş tercih edebilirsiniz

oha süpermiş :D
  • quote:

Hocam benzer olay daha bu yaz başıma geldi, ama atm kartı mıydı yoksa maximum kartımıydı unuttum bak şimdi.

Düşük limitli bi kartim var. Mühim olan erkek farkedip iptal ettirmek bence. Hatta hırsızlık menüsü hemen çıkıyor telefonda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snmzms

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

kitap okuyacaklar için önemli bir nokta... yardımcı olduysam ne mutlu. bir de kart olayını sorayım genel olarak, ziraat bankası banka kartı ile birlikte bir de kredi kartı almayı düşünüyorum ne dersiniz? benim acemi/usta aynı, izin de almam, çarşıda vs lazım olur yer içersin, sinema vs evden öderler hesabı :) para gönderme zorluğu olmaz.

Evdekilerin ziraat kartı varsa para yollamak kolay aslında hocam ATM den direk sein hesap numarana kartsız bile yollayabilirler. Havele ücreti keser sadece. Bize verecekleri ziraat kartının şubesi neresi olacak acaba ? İkamet adresimizdeki herhangi bi ziraat mi yoksa birliğe en yakın ziraat mi acaba ?

Kredi kartını bende düşündümde sakat iş dedi bir kaç kişi vazgeçtim. Ziraat kartınıda hemen vermezlerse yanımızda nakitle dolaşacaz oda sakat. Umarım hemen verirler kartlarımızı, yükleriz paramızı

geçen eşyalarını almamışlar diye bahsettiğim bir tanıdık vardı hatırlar mısın bilmem, onun kartı acemiliğin sonunda gelmiş olur ya başımıza gelir bizimde o karta güvenmemek lazım illa almalı... bizim iban numaraları sık kullanılanlarda ekli aile içinde 1-2 tık havale de ücretsiz sorun olmaz.

bize verecekleri kartın şubesi, hangi şubeden çıkartıldıysa orası olur kendi adresimizle bir alakası olmaz.

yanıma 20 ve 10 tl lerden oluşan bir miktar para alacağım nakit, çok da değil, az da değil hatta ayarladım çekmecemde duruyor :)) askeriye ucuz zaten baya idare eder, para çekmeyle uğraşmazsın, bel cüzdanı aldım Allah'a emanet ama oradan da çalınmaz yatarken herhalde.

kredi kartı alma diyen arkadaşlar neden öyle dediniz?

evet geç gelme olayı oluyormuş onu bende duydum hocam. Kredi kartının ise şöyle bir sakatlığı var, eğerki kaybolursa şifresiz işlem yapılabiliyor. Tam giriş ekranında şifreyi girdikten sonra iptal ederek kullanılabiliyor. Ama banka kartlarında şifre girmeden imkanı yok alışveirş yapamazlar.

Hocam bildiğim hiçbir şekilde şifresiz işlem olmuyor. Dediğiniz eskidendi diye biliyorum.

Bu gün ziraat bankasında işim vardı bizim hesaplar şimdiden açılmış acemilik hatay serinyol antakya şubesinde hesap açılmış gözüküyordu içeri girerken kartı veriyorlarmış kardeşim hemen sene askerden geldi hesap işi böyleymiş

• Her yerde ziraat mi veriliyor? Aydın için garanti bankası yazıyordu da.

• croosware kullanıcısına yanıt
    devrelerim istanbulda asker malzemeleri eksiksiz sadece mercan yokuşunda vardır.herşeyi bulabilirsiniz ve hesaplıdırda
  • Arkadaşlar fotoğraf götürecek misiniz, sevdiğiniz kişinin, kişilerin fotoğraflarını?
  • quote:

quote:

Hepsini geçtimde aldığımız termal içlikler tene yapışınca baya komik duruyor arkadaş hele göbek varsa. kimse görmez inşallah

Ben o yüzden siyah rengini aldım içliğin hatta siyah alınca fit bile gözüktüm diğer renkler insanı çok komik gösteriyor

beni siyah bile kesmedi hocam durum çok vahim
  • devrem ikametine göre hesap ediliyor
  • arkadaşlar silüsde yazan saat içerisinde teslim olmazsak sıkıntı çıkar mı acaba sizler ne yapmayı dusunuyorsunz
  • Diavolo kullanıcısına yanıt
    Valla Çarşamba günü, 3 buçuk dört buçuk arası gittim yanlış olmasın hemşo.
    Sular gelince evdeki tüm kap kacağa su doldurmak gibi onların meselede, sistem geldi çıkarın tüm sülüsleri.
  • yine muhabbetin dibine vurmuşsunuz
  • Mehmet K. kullanıcısına yanıt
    askere gitmeden ortamı kurduk zaten , hepimizi toplayıp götürseler aynı yere keşke
  • 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.