Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hillshade

Aslında 355. Dönem olacağı bile muamma ama :) Yine de yazdım :D 353 olması muhtemel bizimkisi dimi ? Sizin 352 bizim 353

evet öyle birşey var ama daha belli değil..25 Temmuzda belli olur..
  • Ufak bir infografik ekledim sayfaya bak bakalım nasıl olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

Ufak bir infografik ekledim sayfaya bak bakalım nasıl olmuş :)

Güzel yapmışsın eline sağlık kardeşim.. İnşallah konuya gelen her arkadaş ilk sayfaya bakıp yazdıklarını okur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 352.Dönem -- 17 Haziran 2013; 18:34:53 >
  • üstad harika olmuş ilk sayfa eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkys -- 17 Haziran 2013; 18:11:49 >
  • oluşturduğun grafikte,

yeni mezunların celp dönemi Kasım 2013 değil diyorsunuz...

kasım 2013 değilse ağustos 2013 mü?
  • Vicdani Yurdakuler V kullanıcısına yanıt
    Üniversiteden mezun olup hemen askere gitmek isteyen ve Celp Dönemi Kasım 2013 olmayıp Kasımda gitmek isteyen arkadaşlar.

İkinci grup halihazırda üniversiteden mezun olmuş, vakti zamanında askerliğini erteletmiş kişiler için geçerlidir.
  • Ben yanliş sayfaya gelmişim kısa dönemlilerinmiş burasi pardon beyler
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende sonunda Aöf İşletme bölümünden mezun oldum. Bende Kasım'da gitmek istiyorum. Sanırım son başvuru Ağustos ilk sayfada eklenmiş resimde. Biz şimdi önce diplomalarımı bekleyeceğiz? Birde bu transkript ve yabancı dil belgesi aof'denmi isteyeceğiz bunları?
    Herkes için hayırlısı olur umarım :))
  • yupuss Y kullanıcısına yanıt
    offf offf valla bende aynı dertten muzdaribim :):) ben de çağrı merkezinde çalışıyorum 5 yıl oldu biran önc kıdemimi alıp 10/15 gün tatlcimi yapıp askere gitmek istiyorum bu sülüs olmadan kıdemı almak mümkün değil. :) kasımın ilk haftası askeriz sanırım. peki SÜLÜS leri ne zaman alırı agalar bilen var mı acaba
  • günaydın beyler ben bir şeyi merak ediyorum. bu 1. grup 2.grup gideceğimiz neye göre belirlenecek? kütüğümüze göremi?
  • istanbul_06 İ kullanıcısına yanıt
    Tamamen rastgele dostum. Bir kriter yok. Açıkcası 25 Temmuz'da Ağustosta gideceklerinki açıklandığı zaman anlarız. Nasıl olduğunu.
  • Facebook sayfasnda ağustost celbinde hala kontenjan olduğu soyleniyor varmi böyle bi durumla karşilasan subede ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )
  • Yaz beni de
  • Bende kararsız olmakla beraber askerlik daha fazla uzamadan gitmek en iyisiii.... yazın listeyee
  • Haftaya diplomayı alıp başvurmayı düşünüyorum.
    Yazabilirsiniz listeye...
  • diplomalar ne zaman yetişir izmirde olup bilgi alan varmı acaba?
  • Kasım-aralık dönemi bence askere gidilecek en güzel dönemdir.Ben aralıkta gittim mayısta geldim.Soğuktu ama soğuğa çare var sıcağa çare yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbaba

diplomalar ne zaman yetişir izmirde olup bilgi alan varmı acaba?

büronuzu arayıp sorun kardeşim bazı bürolara ulaşmış diplomalar.
  • Büro hep meşgul ondan dedim İzmir de Bornova bürosu alan varsa burdan cevap yazarsa sevinirim ben şehir dışındayımda çalışma koşulları nedeniyle fazla izin alamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.