Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Another Man

quote:

Orijinalden alıntı: **KAAN**

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yns0206

benide yazarmısın devrem acemi 2. dönem hatay serin yol usta birliği mersin

Ekledim 9 -11 eylül sanırım ?

ankette 06-09 ağustos sevk tarihi ekli değil şeçemiyorum haberiniz olsun.

12-15 yaz dostum. Duyuruya göre 12-13 ağustos olması lazımdı. Ama 6-9 yazmıslar sistemede. Anketi önceden ayarladık sımdı degıstırmekte ıstemedık karısmaın diye. Zaten acemi birlikleri için farklı başlıkalr açıldı anketın pek bir önemi kalmadı.

tamam şimdi dolduruyorum kardeş birde şey sorcam bugün silusu almaya gidicem yanımda evrak götürmeme gerek varmı bilgin varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: surmelixxx

Hocam bn yarın sbh erkenden şubeye gidicem sülüs almaya. ne götürcez yanımızda şubeye giderken ? bilgin var mı ?

Hocam diplomanizin asli ve 3 fotokopisi gerekiyormuş. Ben yine de lazım olabilir diye transkript ve 3 fotokopisini de alacağım. Ne olur ne olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç sorum var:

1-) Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı çıktı. Benim 1.65 boyum var. Refüze olur muyum?
    2-) Sülüsümü yarın alabilir miyim? Alan oldu mu sülüs, hazırmıymış?
    3-) Benim teslim tarihim, 6-9 Ağustos olarak gözüküyor. Bayrama denk geldiği için ertelenmesi gibi bir durum olabilir mi? Olursa nereden öğrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tfb

quote:

Orijinalden alıntı: Pike Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: customs050

Merhaba Arkadaşlar ;

Benim yerimde HATAY-İskenderun Denizci Kısa Dönem. Aynı yere giden arkadaşlar özel mesaj atabilir.

Tertip sınıflandırma muhafız ise b.ku yedin haberin olsun. ben yedim mesela

bidak benimde aynı yerde ve muhafız yazıyo nedir olay anlatta hazırlıklı olalım kimseden bir bilgi edinemedim :/

Muhafız denizcilerde hiç bir b.ka yaramayan adam demekmiş Bu adamlara paso nöbet kitleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: melothony

Bir kaç sorum var:

1-) Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı çıktı. Benim 1.65 boyum var. Refüze olur muyum?
    3-) Benim teslim tarihim, 6-9 Ağustos olarak gözüküyor. Bayrama denk geldiği için ertelenmesi gibi bir durum olabilir mi? Olursa nereden öğrenebiliriz?

bendede 6-9 yedek çıktı sizede sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: surmelixxx

hocam denizci ve karacı farklı yerlere mi gidiyor. nasıl bir uygulama olacak. ikimiz de sıhhıyedeyiz sonuçta değil mi ?

Acemi birliğimiz birlikte olacak diye biliyorum. Ardından usta birliklerinde hava - deniz - kara olarak ayrılacağız ve usta birliklerine teslim olacağız diye biliyorum. Siz de farklı bir sey duyarsanız haberdar edersiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TrakyaPellet

quote:

Orijinalden alıntı: c.menet35

quote:

quote:

KISA DÖNEM...

arkadaşlar; Eğitim Birliği : İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./İSTANBUL MALTEPE
    Esas Birliğim : İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI MEBS Ş. MEBS TK./İSTANBUL MALTEPE
    Sınıf : MUHABERE

şimdi bu ikisi arasındaki fark ne oluyor MEBS ne demek acaba Muhabere ve elektronik bilgi sistemleri diye açılım gördüm ama tam olarak ne iş yaparlar...

Arkadasim senin basina talih kusu kondu farkinda degilsin tafics cisin sen turkish army forces integrated comminication systems acilmida haydi hayirli olsun guzel telefon al yanina ustada surekli takilican odana belirli bir personel harici girmesi yasak birde gececi olursan offf sahsen benim gibi bol kitap al veya kpss vs calis bence bisey sorcak olursan burdayim 351 ksd muhabereci

allah razı olsun dostum içimi rahatlattın biraz yaa çok teşekkür ederim acaba meslekten ötürü mü oldu bu... ben bilgisayar öğretmeniyim izmir/urla da görev yapıyorum...

Birader icini fena halde ferah tut ben isletme mezunuyum trakya universitesi meslekle hic alakasi yok telefona bakican telsizden cagri gecicen mesajlasma sistemi var cozmem 15 dakkami aldi tabi ben muhabere egitimi almadim ama sizin gibi erler yetismedigi icin bende muhabereci oldum word te hazir taslak var zaten anlican yatmaya hazir ol excel biliyorsundur illaki baya sanslisin vesselam ben suan mesaideyim sahsen

çok sağolun arkadaşlar bakalım önce bir acemiliği atlatalım iş haberleşme word excell olsun yeter ki her türlü hallederim inşallah... telefon kullanmaya müsaade ediyorlar mı öyle.. mobilden atmışsın mesajı hem de mesaidesin.. valla iyiymiş yaaa inşallah ben de sizler gibi rahat ederim ...

• kardeşler İskenderun ekibi buradayızhttp://forum.donanimhaber.com/m_78473769/tm.htm
  • quote:

Acemi Birliği:
    15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ

Statü: Kısa Dönem Er

Teslim Tarihi: 12-15 Ağustos

Üyeler

spooky61
    korfezli61
    Misafir girişli
    Aaaltaaan
    biyologmr
    Toucha
    Dexter51
    orhan87
    coskun0
    lessonsone

Usta Birliği de Aynı Olanlar

Misafir girişli 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ
    Aaaltaaan 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ
    lessonsone 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ
    spooky61 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG. 22'NCİ P.EĞT.A. 1'İNCİ HAV.EĞT.TB. 2'NCİ 81 MM HAV.ER EĞT.BL./AMASYA MERKEZ
    coskun0 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG. 12'NCİ P.EĞT.A. 1'İNCİ P.EĞT.TB. KARIŞIK TNKS.EĞT.BL./AMASYA MERKEZ

Toucha 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG.P.ÇVŞ.EĞT.TB. 1'İNCİ P.ÇVŞ.EĞT.BL./SAMSUN MERKEZ
    orhan87 12-15 Ağustos Kısa Dönem Er 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH.VE KH.BL. AMASYA/MERKEZ 15'İNCİ P.EĞT.TUG.P.ÇVŞ.EĞT.TB.1'İNCİ P.ÇVŞ.EĞT.BL. SAMSUN/MERKEZ

Usta birliği mamak olan olursa özelden yazsın !!

• sevk tarihlerinde sülüs almazsam kasım ayınamı kalıyorum? tuzla yedek subay
  • quote:

quote:

quote:

quote:

12-15 yaz dostum. Duyuruya göre 12-13 ağustos olması lazımdı. Ama 6-9 yazmıslar sistemede. Anketi önceden ayarladık sımdı degıstırmekte ıstemedık karısmaın diye. Zaten acemi birlikleri için farklı başlıkalr açıldı anketın pek bir önemi kalmadı.

anketi doldurdum sonuçları nasıl görebilirim ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam şimdi dolduruyorum kardeş birde şey sorcam bugün silusu almaya gidicem yanımda evrak götürmeme gerek varmı bilgin varmı ?

Sordum bu soruyu. Yedek subay adayları diploma veya mezuniyey belgesi getirsin dedi. Kısa dönem er ler kimlikle halleder sanırım.

• Tertiplerim beni de yazın listeye

Eğitim Birliği1'İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ

Esas Birliği65'İNCİ MKNZ.P.TUG.TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL./KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

StatüKISA_DÖNEM ER SınıfTOPÇU

lüleburgaz hakkında bilgisi olan varmı cok sıkıntı cekermiyiz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sordum bu soruyu. Yedek subay adayları diploma veya mezuniyey belgesi getirsin dedi. Kısa dönem er ler kimlikle halleder sanırım.

diploma mezuniyet belgesi aynı şey değilmi zaten hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: andore

12 ile 15i arasında bizmi seçerek teslim olmamız gerekiyor yoksa bize şubeden günmü vericekler arkadaşlar?

bazılarında duydum özellikle 14.08.2013 yazıyormuş... benm 12-15 arası ben en son gün gitcem
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

KISA DÖNEM...

arkadaşlar; Eğitim Birliği : İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./İSTANBUL MALTEPE
    Esas Birliğim : İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI MEBS Ş. MEBS TK./İSTANBUL MALTEPE
    Sınıf : MUHABERE

şimdi bu ikisi arasındaki fark ne oluyor MEBS ne demek acaba Muhabere ve elektronik bilgi sistemleri diye açılım gördüm ama tam olarak ne iş yaparlar...

Arkadasim senin basina talih kusu kondu farkinda degilsin tafics cisin sen turkish army forces integrated comminication systems acilmida haydi hayirli olsun guzel telefon al yanina ustada surekli takilican odana belirli bir personel harici girmesi yasak birde gececi olursan offf sahsen benim gibi bol kitap al veya kpss vs calis bence bisey sorcak olursan burdayim 351 ksd muhabereci

allah razı olsun dostum içimi rahatlattın biraz yaa çok teşekkür ederim acaba meslekten ötürü mü oldu bu... ben bilgisayar öğretmeniyim izmir/urla da görev yapıyorum...

Birader icini fena halde ferah tut ben isletme mezunuyum trakya universitesi meslekle hic alakasi yok telefona bakican telsizden cagri gecicen mesajlasma sistemi var cozmem 15 dakkami aldi tabi ben muhabere egitimi almadim ama sizin gibi erler yetismedigi icin bende muhabereci oldum word te hazir taslak var zaten anlican yatmaya hazir ol excel biliyorsundur illaki baya sanslisin vesselam ben suan mesaideyim sahsen

çok sağolun arkadaşlar bakalım önce bir acemiliği atlatalım iş haberleşme word excell olsun yeter ki her türlü hallederim inşallah... telefon kullanmaya müsaade ediyorlar mı öyle.. mobilden atmışsın mesajı hem de mesaidesin.. valla iyiymiş yaaa inşallah ben de sizler gibi rahat ederim ...

İzin almana gerek yok haci zaten muhabere odasindasin butun gunveya gece iceri belirli rutbeli haricinde girmesi yasak isterse albay olsun telefon kullanmayan askeri birak muhabereci gorulmemistir ama sen diyorsanki ben istemem sen bilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anketi doldurdum sonuçları nasıl görebilirim ?

Dostum çok karışık şuan herşey sen benım verdiğim listeyi tut . ben bir ara yıne yayınlarım.

• contramundum C kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: emreredd

beyler hatay serinyol cıkan var mı?

var
    contramundum eyvallah tabi tanışalım Ben Bursa dan Aytuğ
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

diploma mezuniyet belgesi aynı şey değilmi zaten hocam ?

Geçici mezuniyet belgesi diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: melothony

Bir kaç sorum var:

şubat ayı sözleşmeli yedek subay başvuru kılavuzu bul nette, orda boy-kilo aralığı var..
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.