Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1: mavliman34
    2: yildirima
    3: erdolli
    4: oushanous
    5: canocan_07
    6:realist32
    7: karadavut
    8:**CYBORG**
    9:download
    10: starker
    11: ekara61
    12: hoop
    13: zrbugra
    14:@__nowA__

Samsun varsa arkadaşlar eklesin. görüşelim facebookta , : alikaradavut@hotmail.com anlayan bir arkadaş varsa facebook ta felan bi grup kuralım tanışalım gitmeden bak şimdiden 14 kişi olduk
  • devreler benim usta birliği ankara jandarma bölge komutanlığı diyor burayla ankara il jandarma komutanlığı farklı yerler mi
  • Hocam ben de psikoloğum. samsun sıhhıye aynı yerdeyiz. Pazartesi teslim olacağım. Yarın gidip sülüs alacağım. Görüşmek üzere ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta birliği 4.kolordu gıda kontrol müfreze komutanlığı çıkan yokmu, tertipler !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitguler88

quote:

Orijinalden alıntı: Fütursuz01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhb3406

quote:

Tertipler,

Acemiliği Manisa 1.piyade eğitim tugayı ('İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ)
    Usta Birliği Derine /Keşan (4'ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BRL./EDİRNE KEŞAN)
    Sınıfı Bakım olan var mı

1'İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ(acemi).... 4'ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.TOP.TB. 5'İNCİ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT./EDİRNE KEŞAN topçu

aacemilik aynı yer kardeşim . usta birlkik de aynı yerde ama bölümlerimiz farklı benim bakım bölüğü.4'ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BRL./EDİRNE KEŞAN diye geçiyo. @mhb3406

şu an keşandayım hatunun memleketinde, sürgünün dibini yemişsiniz geçmiş olsun hocam.

Harbimi kardeşim. İyi yer diyolardı ama sürgün yeri diyen de oldu. Sen ne biliyosun keşanla ilgili.Bakım bölümündeyim bn. @Fütursuz01

daha nisanda arkadaş geldi keşandan diyor kebab gibi yer abim 7 sene önce yaptı iyi diyor:)bende anlamadım bu işten birşey. 6 ay sürgünün dibi olsa ne olur olmasa ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: İAASKTP_87

ya bizim 352. dönem'in nereye çıktı ben göremedim onu, bi dünya da sayfa var ya bilen varmı onu

Yanlış hatırlamıyorsam acemiliği kastamonu ustalığı bitlisti. Yalnız onu göremiyoruz. umarım bir sıkıntısı falan yoktur.
  • Another Man kullanıcısına yanıt
    Beni de ekle kardeşim
    Acemilik : 1'İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ
    Usta : GELİBOLU MRK.K.LIĞI/ÇANAKKALE GELİBOLU
  • jeoben J kullanıcısına yanıt
    Samsuna daha önce gelmişliğim var az çok biliyordumda askeriye nerde diye merak etmiştim.Eski yorumlara baktımda çok iyi bir yer olduğundan bahsediliyor.Er kantini içerisinde pastane ve hamburger salonu gibi şeyler internet kafe langırt dev ekran tv sinema bile varmış.Sağol bilgilendirme için.Hepimiz için hayırlısı olsun.
  • arkadaşlar usta birliği 65'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2'NCİ MKNZ.P.TB. 1'İNCİ MKNZ.P.BL./KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ olan yokmu aranızda.burası için şırnağa dağıtım yapılıyor deniyor.bide tam sürgün yeriymiş.var mı bilgisi olan.
  • usta birliği sivasa çıkan yok mu yav.

sivas askeralma bölge başkanlığı...
  • Toucha T kullanıcısına yanıt
    Ben de samsun arkadaşlar ACEMİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emozca4116 -- 26 Temmuz 2013; 1:03:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimgk

quote:

Orijinalden alıntı: c.menet35

quote:

Orijinalden alıntı: saimgk

quote:

Orijinalden alıntı: c.menet35

arkadaşlar Kısa Dönem- İstanbul İkmal Maliye Okul Komutanlığı Küçükyalı/Maltepe askerlik şubemden öğrendim... nasıl bir yerdir bilgisi olan var mı acemilik nasıl ... ustalıkta dağıtım nerelere oluyor arkadaşlar bilen varsa çok sevinirim...

Küçükyalida 351 olarak askerlik yaparak yeterli bilgiye sahibim bizim boluge geliyorsun

Dostum peki nasıl bir yer acaba ... oradan nerelere dağıtım oluyor .. rahat bir yer mi .. bir de eğitim çavuşu mu oluyormusuz falan anlamadım tam olarak. Ben bilgisayar öğretmeniyim.. acaba derslere falan mı sokacaklar beni...

Usta birliğini öğrendin mi neresi.senin büyük ihtimalle usta birliğinde yine bu kışla içinde olacak Eğitim taburunda kalırsan eğitim çavuşu olursun lojistik var lisan okulu var maliye okulu var muhafiz var gösteri tatbikat bolukleri var bunlardan birine de gidebilirsin

usta birliği : İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI MEBS Ş. MEBS TK./İSTANBUL MALTEPE

• arkadaşlar mebs mamak çıkan baya kişi var ancak usta birliği benle aynı olan var mıdır ? bi kaç yazı okudum " bir kısa dönem askerin askerliğini yapacağı belki de en zor yerlerden biridir " gibi beni endişelendiren , ancak yurtdışına gönderilen bi birlik olduğu içinde " 2 ay burda kaldıktan sonra kabil'e gittim. askerliğin kalan üç buçuk ayı da konforlu bir alman üssünde çok kebap bir şekilde geçip gitti. sürekli sıcak su, bar, spor imkanı , wireless internet, bilardo bowling salonları ve bir sürü yabancı kadın asker " gibi yorumlarla da tebessüm ettiren . var mı bilgisi olan bu barış gücü olaylarıyla ilgili. bu yorumları google'a 28. mekanize piyade tugayı yazdıkdan sonra malum siteden okuyabılırsınız.
  • GOKCEADA cakma komandolari goreyim :)))2 kisimiyiz yaw ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emozca4116

Ben de samsun arkadaşlar.

ustamı ? acemilik mi? benim usta samsun acemilik amasya
  • Kardeşlerim ,

Bu tsk nın işi belli olmaz bu konuya ne diyorsunuz celp grubu 2 dıyor , sevk baslangıc 12 agustos dıyor sımdı orda 9 eylul yazması gerekmez mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdgl

Beni de ekle kardeşim
    Acemilik : 1'İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ
    Usta : GELİBOLU MRK.K.LIĞI/ÇANAKKALE GELİBOLU

Ekledim
  • Hatay serin yol çıkan devrelerim, okuyun arkadaş güzel bir şekilde yazmış https://eksisozluk.com/121-jandarma-er-egitim-alayi--1011306?p=3
  • Arkadaşlar celp grubu 2 diyor ne zaman teslim olacagım ben eylülmü agustosmu sevk bıtıste 15 agustos nasıl olacak .
  • quote:

Bizim aynı dostum. Acemilik manisa usta edirne-Keşan.Sadece bölümümüz farklı ben bakımdayım.

Hayırlısı olsun. Facebook kullanıyor musun? Ek olarak hangi il/ilçede ikamet ediyorsun?

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.