Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar acemi burdur, usta birliği lefkoşa - kısa dönem. kıbrıs lefkoşa nasıl acaba
  • ya devreler hani herkez imza bölümüne gidiceği yeri yazıcaktı noldu, sonuçlar açıklandı millet uçtu gitti ya hoooopppp 352 dönem hadi imzaları görelim bi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

Orijinalden alıntı: dragger34

quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

Torunlarin torunu 3 ay ailen her cuma gelerek 2 gun seni evci alirlar. Usta birligi olarak da kalabilirsjn ama nasl. Kura cektn zpt cikti diyelm. Acemilik sonunda piyade okukunda zpt astegmen kurasi cekmen lazm yada 3 ay boyunca saglam basari gosterip %10a girip kura mura timlamadan piyade okulunu secersin. Once en onemlisi brans kurasi.hudut haricii brans cektn mi hepsinin piyade okulu acigi oluyo. Hudutu tesvik amacli bazen 1-2 tane koyuyolarms.

eyvallah dede aklına gelen yardımcı olduğunu düşündüğün bişey yada bi tavsiyen varmı dede öğütlerine muhtacız

Cok sivrilme. Ne onde ol ,ne geride. Zaman oyle boyle geciyo. Ama en onemlisi mutlaka barfiks cek. Mumkunse gitmeden basla. Haftasonunu kitliyolar. Tek kitleme araclari barfiks

dede emin olmak için sotuyom her hafta eşim kardeşim gelse ben evci çıkabilirmiyim cumartesi pazar

Torun cikarsin. Ben kartalda oturuyorm daimi evci karti aldm ailem burda diye barfiks cekemedigimde cikarmadlar disari ama sen gecici evci olacaksn her hafta. Ailesi gelms adamin kitlemezler haftasonunu her hafta cikarsin yemin toreninden sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acemilik kastamonu
    usta birliği bingöl
    jandarma :)

beyler bişey soracam şimdi benim böbreklerimden ve midemden rahatsızlığım var ilaç kullanmam gerekiyo içeriye sokabilirmiyim ilaçlarımı nasıl olacak ??
  • hyoid kullanıcısına yanıt
    TERTİP BENİMDE BURDUR MERKEZ ardından 39'UNCU MKNZ.P.TÜM. 50'NCİ MKNZ.P.A. 2'İNCİ MKNZ.P.TB. 32ÜNCÜ MKNZ.P.BL. LEFKOŞA
  • Kullanirsn dostm rahat ol. İlaclarm gorevlisi var saatinde imza karsiligi aliosun

• quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

2'NCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB. HİZMET BL./MALATYA MERKEZ arkadaşlar buraya düşen yok mu ya ben boku yedim çavuş yaparlar lan beni burda

Karahavacilik alayi merkezde carsiya 10-15 dk uzaklikta , hemen yaninda askeri lojmanlar var ve kisa donemlerin cogu zaten cavus oluyor. Birde mor kamiflaj giyiyorlar.

saolasın sen malatyalısın umarım güzel geçer

Benim kuzen orda yaptı ayrıca orda okudum malatya güzeldir .kuzen rahat askerlik yaptı o da kısa dönem gitmişti

• kamu çalışanı olan arkadaşlara bir sorum var. Şimdi ben 2. celp döneminde gideceğim kısa dönem er olarak. bu aldığımız maaşını bir bölümünü iade etmek gib bir durum var ya onun hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olurmusunuz nasıl olcak o iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astraj

quote:

Orijinalden alıntı: MERT1988

DEDELER YARDIMCI OLUN ACEMİ VE USTA BİRLİĞİM İSKENDERUN DENİZCİ KISA DÖNEM GÖRÜNÜYOR AMA HERKES DİYORKİ USTA BİRLİĞİN ORASI YAZILSADA ACEMİDEN SONRA DAĞITIM OLUR BAŞKA YERLERE GİDERSİNİZ DİYORLAR BU NE İŞ YAV EĞER DAĞITILACAKSAK NİYE ORAYA YAZIYORSUNUZ ANLAMADIM

S.a hocam aynı yerdeyiz sınıfın nedir ?

Usta birligin yazan yerde kalirsn oyle bi haklari yok dostm rahat ol

• Vektör26 kullanıcısına yanıt
    aminnnnnnnnnn saol devrem allah razı olsun herseyin hayirlisi ama beni +40 dan -40 a gidiyor olmam allak bullak etti. @Vektör26
  • skyman090 S kullanıcısına yanıt
    DOSTUM BENİMDE AYNI ŞEKİL ACEMİLİK TE USTA BİRLİĞİDE 2.GRUP BENİM EYLÜL 9-11 ARASI TESLİM OLUCAZ FACEBOOKTAN EKLERMİSİN BENİ HABERLEŞELİM yunus__06@hotmail.com ALLAH yardımcımız olsun @skyman090
  • quote:

Orijinalden alıntı: goxelgokcell

kamu çalışanı olan arkadaşlara bir sorum var. Şimdi ben 2. celp döneminde gideceğim kısa dönem er olarak. bu aldığımız maaşını bir bölümünü iade etmek gib bir durum var ya onun hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olurmusunuz nasıl olcak o iş?

Dostm askere gitmeden onceki ayin 15nde tam maas aliosn. Ama ayin 1 i itibariyle asker sayildigin icin ,askere gittigm ayin 1-15arasi maasi iade edeceksn. Yada mutemete soyleyeceksn onceki ay yarim yatitacaklar iade hic olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Zardanadam28

acemilik kastamonu
    usta birliği bingöl

beyler bişey soracam şimdi benim böbreklerimden ve midemden rahatsızlığım var ilaç kullanmam gerekiyo içeriye sokabilirmiyim ilaçlarımı nasıl olacak ??

ilaç dağıtmakla görevli askerler oluyo zaten belli saatlerde imza karşılığı verirler ilaçlarını.. ama ilk bikaç gün nasıl oluyodu hatırlamıyorum sonrasında aşı falan olursunuz zaten muayene sırasında ilaç kullandığını söyle getirtirler ilaçlarını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerryBertto

quote:

Orijinalden alıntı: Zardanadam28

acemilik kastamonu
    usta birliği bingöl

ilaç dağıtmakla görevli askerler oluyo zaten belli saatlerde imza karşılığı verirler ilaçlarını.. ama ilk bikaç gün nasıl oluyodu hatırlamıyorum sonrasında aşı falan olursunuz zaten muayene sırasında ilaç kullandığını söyle getirtirler ilaçlarını..

sağolasın hocam :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goxelgokcell

kamu çalışanı olan arkadaşlara bir sorum var. Şimdi ben 2. celp döneminde gideceğim kısa dönem er olarak. bu aldığımız maaşını bir bölümünü iade etmek gib bir durum var ya onun hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olurmusunuz nasıl olcak o iş?

Dostm askere gitmeden onceki ayin 15nde tam maas aliosn. Ama ayin 1 i itibariyle asker sayildigin icin ,askere gittigm ayin 1-15arasi maasi iade edeceksn. Yada mutemete soyleyeceksn onceki ay yarim yatitacaklar iade hic olmayacak

9 eylülde gidiyorum ama niye 1inde asker sayılıyorum? Eğer sizin dediğiniz gibiyse ağustos 15de aldığım maaşın yarısını eylül 1de yatıracağım öyle mi?

• ARKADAŞLAR BEN PAZAR AKŞAMI YOLLA ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.YARIN MERSİN ASKERİ ŞUBESİNDEN BELGEMİ ALACAĞIM BİR TANESİNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİME FAKSLIYACAĞIM FAKAT DİLEKÇEYİ DE FAKSLIYACAĞIM FAKAT DİLEKÇEYİ NASIL YAZACAĞIM BİLMİYORUM
  • spartacus39 kullanıcısına yanıt
    Benimde acemilik manisa 1.piyade eğitim tugayı ama usta birliğim edirne -keşan. Çanakkaleli olduğum için beni çanakkaleye vermemişler heralde @spartacus39 @spartacus39
  • dragger34 D kullanıcısına yanıt
    artık ayın 1i itibarı ile asker sayılmıyosun sen eskisin heralde dragger artık sınav yok ayın 12sinde askersin o yüzden bende ögretmenim biraz karışık o işler
    @dragger34
  • ACEMİ:MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

USTA:1'İNCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB.KH. VE KH.BL./ANKARA YENİMAHALLE

PİYADE KISA DÖNEM ER

k.maraş'tan acemiliği aynı olanlar varsa mesaj atın arkadaslar bırlıkte gidelim :)
  • sülüs alan arkadaşlar biz şimdi ayın 12 sinden itibaren askeri sayılıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.