Şimdi Ara

Irk'lar hakkında genel bilgisi olan lütfen bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Horde Blood Elf 82 lvl warlock um oyunda yeniyim..Geçenlerde Undead warlock un daha iyi olduğunu duydum fakat nedenini pek bilmiyorum.yaptığım araştırmalara göre fear gibi özelliklere bağışıklığı var ama nedir tam olarak bilmiyorum.Karakterim 90 lvl olunca undead ırkına çevirmeyi düşünüyorum bazen ama nedenini bilmeden çevirmek çok saçma olur ayrıca gerçekten çok fark edecek mi bu değişim?İtemler ve mountlarında silinmediğini duydum umarım sorun yaşamam.

Irklar hakkında genel bilgi veren hiç bir site bulamadım mesela panda ırkı hakkında hiç bilgi bulamadım..

Oyuncular sınıflarını seçerken ırka göre seçim yapıyorlar onlar oyundan çok iyi anlayanlar fakat bizim gibi yeni oyuncular hangi sınıf için hangi ırkın en iyi olduğunu ve nedenini bilmiyorlar..Bunu yazıp açıklayabilecek varmı acaba?(Horde ırkları için)

Atıyorum warlock için en iyi ırk Undead gibi? Ve nedeni , işte tam olarak bunu istiyorum(hepsi hakkında genel bilgi)..Şu an druid ve death knight denemek istiyorum ama yanlış ırk seçimi yapmak istemiyorum.Druid için troll ve tauren genel olarak seçiliyor peki neden bilmiyorum..Teşekkür ederim.

• Hocam kusura bakma, 1 saatten fazla süredir uğraşıyorum. En son Undead ırkının özelliklerini yazarken yanlışlıkla forum reklamlarından birine tıkladım ve tüm rehber gitti.
    Ben sana kısaca undead özelliklerini şuraya yazayım daha fazla gerilmeden.

Cannibalize : Aktif edildiğinde, 10 saniye boyunca her iki saniyede %7 hp ve mp yeniler. Undead ya da Humanoid bir ölünün 5 yard yakınında kullanılabilir. Hareket etmek, hasar almak etkiyi sonlandırır. (Aktif özellik) (2 dk. Yenilenme süresi)
    Shadow Resistance : Alınan Shadow damage'ları %1 oranında azaltır. (Pasif özellik)
    Touch of the Grave : Yaptığın ataklar %20 şansla düşmanına ekstra 12654 ila 14706 Shadow damage yaparken, aynı miktarda da seni healler. (Pasif)
    Will of Forsaken : Charm, Sleep ve Fear etkilerinden kurtulmayı sağlar, benzer diğer etkiyi sağlayan yeteneklerle 30 sn. yenilenme süresi paylaşır(Yani bu skill'i ya da benzer etkideki trinket'ı kullandığınız zaman bir diğerini kullanmak için en az 30 sn. beklemek zorundasınız) (Aktif özellik) (2 dk. yenilenme süresi)

Bunlar Undead ırkının özellikleri, değiştirip değiştirmemek sana kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Hocam kusura bakma, 1 saatten fazla süredir uğraşıyorum. En son Undead ırkının özelliklerini yazarken yanlışlıkla forum reklamlarından birine tıkladım ve tüm rehber gitti.
    Ben sana kısaca undead özelliklerini şuraya yazayım daha fazla gerilmeden.

Cannibalize : Aktif edildiğinde, 10 saniye boyunca her iki saniyede %7 hp ve mp yeniler. Undead ya da Humanoid bir ölünün 5 yard yakınında kullanılabilir. Hareket etmek, hasar almak etkiyi sonlandırır. (Aktif özellik) (2 dk. Yenilenme süresi)
    Shadow Resistance : Alınan Shadow damage'ları %1 oranında azaltır. (Pasif özellik)
    Touch of the Grave : Yaptığın ataklar %20 şansla düşmanına ekstra 12654 ila 14706 Shadow damage yaparken, aynı miktarda da seni healler. (Pasif)
    Will of Forsaken : Charm, Sleep ve Fear etkilerinden kurtulmayı sağlar, benzer diğer etkiyi sağlayan yeteneklerle 30 sn. yenilenme süresi paylaşır(Yani bu skill'i ya da benzer etkideki trinket'ı kullandığınız zaman bir diğerini kullanmak için en az 30 sn. beklemek zorundasınız) (Aktif özellik) (2 dk. yenilenme süresi)

Bunlar Undead ırkının özellikleri, değiştirip değiştirmemek sana kalmış.

Reklam için üzüldüm gerçekten..Ben hep videolardan izleyerek warlock açmayı heves etmiştim..Fakat oyuna girince blood elf gözüme hoş gözüktü ve nede olsa fark etmez düşüncesiyle açtım ve şuan 82 lvl im yeni öğrendim farklarının olduklarını..
    Eğer bir gün aklına gelirse ve bol zamanın olursa diğer bilgileride bekliyorum, teşekkür ederim.
    quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: Enlprck

Arkadaşlar Horde Blood Elf 82 lvl warlock um oyunda yeniyim..Geçenlerde Undead warlock un daha iyi olduğunu duydum fakat nedenini pek bilmiyorum.yaptığım araştırmalara göre fear gibi özelliklere bağışıklığı var ama nedir tam olarak bilmiyorum.Karakterim 90 lvl olunca undead ırkına çevirmeyi düşünüyorum bazen ama nedenini bilmeden çevirmek çok saçma olur ayrıca gerçekten çok fark edecek mi bu değişim?İtemler ve mountlarında silinmediğini duydum umarım sorun yaşamam.

Irklar hakkında genel bilgi veren hiç bir site bulamadım mesela panda ırkı hakkında hiç bilgi bulamadım..

Oyuncular sınıflarını seçerken ırka göre seçim yapıyorlar onlar oyundan çok iyi anlayanlar fakat bizim gibi yeni oyuncular hangi sınıf için hangi ırkın en iyi olduğunu ve nedenini bilmiyorlar..Bunu yazıp açıklayabilecek varmı acaba?(Horde ırkları için)

Atıyorum warlock için en iyi ırk Undead gibi? Ve nedeni , işte tam olarak bunu istiyorum(hepsi hakkında genel bilgi)..Şu an druid ve death knight denemek istiyorum ama yanlış ırk seçimi yapmak istemiyorum.Druid için troll ve tauren genel olarak seçiliyor peki neden bilmiyorum..Teşekkür ederim.

Aslında çok sayıda kaynak var ama hep ingilizce.. kısaca şöyle söyleyim sana hangi ırk hoş gözüküyorsa kesinlikle onunla oyna.. ırksal özellikler önceden epey etkili idi ama artık eskisi gibi değil.. undeadler 2 dakikada bir fear yediğinde trinket basmak yerine ırksal özellikle feardan çıkabiliyorlar .. bağışık filan değiller.. bloodelflerde arcane torrent isimle yetenekle 1 dakikada bir silence / interrupt yapabiliyorlar.. extradan biraz mana kazanabiliyor.. bunlar ne bilmiyorum dersen uzun hikaye yeni başlayanlar bölümüne yazarsan mutlaka cevaplanır..

ama tekrar ediyorum sakın ama sakın bir karakteri ırksal özellik için başka bir ırka çevirme.. çevirme nedenin mutlaka görünüşü begenmemen olsun.. gözüne hitap etmeyen sevmedigin bir karakterle oyundanda zevk almazsın, bir şeye yaramaz..

Blood elf lerin görünüşleri hoşuma gidiyor fakat şu arcane torrent 2 dk da yenileniyordu yanlış hatırlamıyorsam..ve bana göre biraz gereksiz bir yetenek feardan kurtulmak daha mantıklı geliyor gibi.ayrıca blood elf lerde pek değişik özellik yazan görmedim..undeadlarda yukarıda arkadaşın belirttiği gibi hoş özellikler var..Yinede insan kararsız kalıyor tabi ki bakalım ileride nasıl karar alacaksam bende bilmiyorum .Cevaplar için teşekkürler.

• http://eu.battle.net/wow/en/game/race/undead

Sitede undead bölümünde "Touch of the Grave" özelliği yazmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.