Şimdi Ara

TTNET Limitsiz İnternet + Tivibu + Telefon 12 Ay sabit fiyat: 49 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
6.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya 1 Mart 2013 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyada 12 ay taahhüt alınmaktadır. (24 Ay değil)

Kampanya dahilindeki FİBERNET ve HİPERNET paketlerinde abone,
    İnternet hattının bulunduğu yerdeki 100 Mbps'ye kadar destekleyen hızı
    kullanabilecek olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
    100 megabit hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız
    olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

Kampanya TTNET FİBERNET, HİPERNET, TİVİBU altyapı ve kurulum olanakları ile sınırlıdır.

Abone, Fiber İnternet hattının bulunduğu yerdeki 20, 35, 50 veya 100 Mbps'ye
    kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik
    gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım
    noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.

Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden
    ücretlendirme yapılacaktır. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet
    hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay
    içinde belirtilen adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında
    herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Paketlere ait adil kullanım noktaları
    ve kota bilgileri aşağıdaki şekildedir.

Kampanya Detayı.
    FİBER
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

ADSL
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi-Hipernet.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 5 Mart 2013; 11:49:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Kampanya 1 Mart 2013 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyada 12 ay taahhüt alınmaktadır. (24 Ay değil)

Kampanya dahilindeki FİBERNET ve HİPERNET paketlerinde abone,
    İnternet hattının bulunduğu yerdeki 100 Mbps'ye kadar destekleyen hızı
    kullanabilecek olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
    100 megabit hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız
    olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

Kampanya TTNET FİBERNET, HİPERNET, TİVİBU altyapı ve kurulum olanakları ile sınırlıdır.

Abone, Fiber İnternet hattının bulunduğu yerdeki 20, 35, 50 veya 100 Mbps'ye
    kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik
    gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım
    noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.

Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden
    ücretlendirme yapılacaktır. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet
    hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay
    içinde belirtilen adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında
    herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Paketlere ait adil kullanım noktaları
    ve kota bilgileri aşağıdaki şekildedir.

Kampanya Detayı.
    FİBER
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

ADSL
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi-Hipernet.aspx

Bu paketin aynısı olana HBA 3'lü paketi almıştım. (39 TL) Daha sonra Tivibu için altyapı uygun değil diyerek Tivibuyu vermediler. (Fiyattan düşülmedi) Bu paketi almadan önce altyapı uygunluğunuzu TT müdürlüğünden kesinleştirin. (Çağrı merkezinden değil)

• netten başvuramıyozmu yau
  • Bağlantı ücreti aylık 3 TL, tivibu kurulum ücreti olarak da aylık 3.5 TL alınacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Bağlantı ücreti aylık 3 TL, tivibu kurulum ücreti olarak da aylık 3.5 TL alınacakmış.

aynen onu gördüm vazgeçtim 55 lira gibi bi ücrete denk geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut
    Bu paketin aynısı olana HBA 3'lü paketi almıştım. (39 TL) Daha sonra Tivibu için altyapı uygun değil diyerek Tivibuyu vermediler. (Fiyattan düşülmedi) Bu paketi almadan önce altyapı uygunluğunuzu TT müdürlüğünden kesinleştirin. (Çağrı merkezinden değil)

evet arkadaşla aynı problemi yaşadık. hba paketinden sonra,

sadece internet ve telefonu bağladılar 12 ay 39tl ama.
  • yeni kullanıcılar ve altyapısı desteklenenler katılabilecekmiş, eğer şu telekom müdürlüğünden yapılan indirimi yapmazlar ise, bu ttneti def etme zamanı gelmiştir, senelerdir fatura ödeyelim bize bir şey olmasın yok öyle yağma.!!
  • TTnetin fiberi nasıl superonline gibi hızlımı??
  • fibernet ve hibernet istanbul-sultanbeylide varmı ?
  • 49 TL+ 3 TL EV TELEFONU BAĞLANTI ÜCRETİ VAR.

BİR SEFERE MAHSUS DA 15 TL HAT AÇIM ÜCRETİ.

ÖYLE DEDİLER.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim taahhütüm biteli baya oluyor bu kampanya dan yararlanabiliyor muyum ? yoksa iptal ettirip yeni üye olman mı gerekiyor acaba ?
  • Mevcut taahhütsüz aboneler yararlanabiliyor mu ?
  • Bende akdeniz bolgesine ozel olan paketden almistim aylik 40 tl.

12 ay tahattut verdik de ben 3 ay sonra sehir degistirecegim bu paket akdenize ozel oldugundan akdeniz disi sehre nakil yaptirma sansim yok mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnell

quote:

bunun için BTK'ya başvursak bir şey çıkar mı sence? (Tivibu hizmeti verilmiyorsa ücretten düşürmek için)
  • 50 gb tan sonra akk diye hızı 3 mb e düşürecekler.3 Mbps hız nette gezinmeye anca yeterken birde onla tv mi izliyecekmişiz.
  • quote:

quote:

quote:

bunun için BTK'ya başvursak bir şey çıkar mı sence? (Tivibu hizmeti verilmiyorsa ücretten düşürmek için)

valla bilmiyorum ki..

btk dan sıkıştırınca ben zaten yaptılar kampanyayı.

olabilir aslında.

hatta ben tivibu web verin dedim aylık 4-5 tl gibi birşey, kadın hatta bekletti biraz (benim sorunu çözen yetkili bayan) sonra "veremeyiz." dedi.

• benim bulunduğum yerde fiber yada hipernet yok acaba gene de bu fiyata abone olabilir miyim? sadece adsl var
  • Hipernet adsl bağlantısı mı oluyor acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla bilmiyorum ki..

btk dan sıkıştırınca ben zaten yaptılar kampanyayı.

olabilir aslında.

hatta ben tivibu web verin dedim aylık 4-5 tl gibi birşey, kadın hatta bekletti biraz (benim sorunu çözen yetkili bayan) sonra "veremeyiz." dedi.

O zaman ben BTK'ya şikayet edeceğim. Sen de et belki tutar :)

• Arkadaşlar bende dün bu kampanyaya geçmek için Türk Telekoma gittim. Mevcut Tarifemde 8 Megabite kadar sınırsız internete 67TL, ev telefonuna ise ortalama 25 TL ödüyordum herhangi bir taahhüdüm yoktu. Aylık ortalama 90 liraya maloluyordu ikisi. Türk Telekomdaki görevliye bu tarifeye geçmek istediğimi söylediğimde direk geçiş olamayacağını ve hatların kapatılıp tekrar açılması gerektiği ve bunun da bana daha maliyetli olacağını söyledi. Kendisinin daha uygun bir tarife sunacağını söyledi.

12 Ay Taahhüt 44TL 8 Megabite kadar sınırsız Aylık 44TL, Ev telefonu içinse konuştuğun kadar öde herhangi bir sabit ücret yok bende ev telefonunu kullanmayı düşünmüyordum zaten telefonu takmam bile dedim ama görevli akşam 7 sabah 7 ücretsiz kampanyası kapsamında ücretsiz konuşabileceğimide söyledi.

Bende altyapı yeterliyse 16 Megabite kadar ultranet limitsize geçebilirim dedim. Kontrol ettiler uygunmuş ona da fiyat olarak 12 Ay taahhüt 49TL dediler. Bende kararttım gözü attım imzayı

Görevliye dedim hayret Türk Telekom pek böyle iyilik yapmaz ama başımıza bişey gelmesin dedim:) Elemanda bu tarifenin reklamını yapamıyorlar ondan haberiniz yoktur dedi. Ben de tam niye derken mesaj geldi telefona
    " Değerli müşterimiz, hat iptalinden vazgeçtiğiniz ve size hizmet vermeye devam etme imkanını bize tanıdığınız için teşekkür ederiz."

Kısacası arkadaş bizi TTden çıkmak isteyenleri vazgeçirmek için sunulan tarifeye geçirmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.