Şimdi Ara

ASTRO A50

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
6.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR YURTDIŞINDAN GETİRDİĞİM ASTRO A50 KULAKLIĞIM ŞU ANDA ELİME GEÇTİ TESTLER YAPIYORUM HERHANGŞ SORUNUZ VARSA YARDIMCI OLABİLRİM

• mixamp la beraber mi geldi ?
    eğer mixamp la geldiyse kulaklığı oyunlarda mixamp lı ve mixamp sız şekilde bağlayarak gözlemlediğin farkı yazarmısın ?
  • sunu diyebilirim mixampl olarak kullandigimda a50 nin eqo ayarlari var kulaklik uzerinde ordan ayar yaptigim zaman oyunlarda hic duymadigim sesleri baslari duymaya basladim
    ornek veriyorum skyrim oynadigimda disardaki ruzgar sesi cidden kulagima hava vuruyormus gibi hissettirdi icime urpertirdi girdi yada bf3 le hic duymadigim dikkatimi cekmeyen patlama sesleri duydum heleki hele equalizer de mod 3 e aldigimda sanki sadecce hareket seslerini duyuyorum diger sesleri isole ediyor kulaklik ve en sevdigim ozellik surekli oyun oynarken kullandigim TS VENTRILLO SKYPE gibi sesli haberlesme programlarinda oyun icerisindeyken ufak bi hareketle arakadaslarimin sesini artiryor oyunu kisiyor vede tam tersini yapabiliyorum yani oyunun o anki atmosferine gore ya arkadaslarima ya oyuna konsantre olabiliyorum

+daha once senheiser pc163d kullanici olarak sesler cok kaliteli bas sesler ozellikle cok hissedilir
    +sarj suresi hemen hemen urunde belirtildigi gibi 6 7 saat gidiyor.
    +yukarda bahsedigim gaming ile sesli konusma arasinda aninda ayar yapabiliyorsunuz

-sahsi olarak kafamin buyuklugu nedeniyle her zaman sikinti yasamisimdir sapka olsun kulaklik olsun bu kulakliktaa max ayarda anca oldu sanirim uretivi kocakafalilari dogal seleksiyon ile eliyor (senheiser de rahat rahat oluyordu)
    -skype teamspeak gibi programlarda ila programi actigimda bir mic problemi yasiyorum kulakligi mixampi acip kapatinca duzeliyor/ ama her actigimda ac kapa canimi sikiyor.
    -kademeli sarj gostergesi yok bip diye bir ses cikiyor oyunun ortasinda paldir kuldur sarja takmayla ugrasiyorum/

ozet olarak bu kadar para vermeye deger mi
    eger benim gibi oyun oynamak hayatinizin bir parcasi ise deger yoksa gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpaydinalp

sunu diyebilirim mixampl olarak kullandigimda a50 nin eqo ayarlari var kulaklik uzerinde ordan ayar yaptigim zaman oyunlarda hic duymadigim sesleri baslari duymaya basladim
    ornek veriyorum skyrim oynadigimda disardaki ruzgar sesi cidden kulagima hava vuruyormus gibi hissettirdi icime urpertirdi girdi yada bf3 le hic duymadigim dikkatimi cekmeyen patlama sesleri duydum heleki hele equalizer de mod 3 e aldigimda sanki sadecce hareket seslerini duyuyorum diger sesleri isole ediyor kulaklik ve en sevdigim ozellik surekli oyun oynarken kullandigim TS VENTRILLO SKYPE gibi sesli haberlesme programlarinda oyun icerisindeyken ufak bi hareketle arakadaslarimin sesini artiryor oyunu kisiyor vede tam tersini yapabiliyorum yani oyunun o anki atmosferine gore ya arkadaslarima ya oyuna konsantre olabiliyorum

+daha once senheiser pc163d kullanici olarak sesler cok kaliteli bas sesler ozellikle cok hissedilir
    +sarj suresi hemen hemen urunde belirtildigi gibi 6 7 saat gidiyor.
    +yukarda bahsedigim gaming ile sesli konusma arasinda aninda ayar yapabiliyorsunuz

-sahsi olarak kafamin buyuklugu nedeniyle her zaman sikinti yasamisimdir sapka olsun kulaklik olsun bu kulakliktaa max ayarda anca oldu sanirim uretivi kocakafalilari dogal seleksiyon ile eliyor (senheiser de rahat rahat oluyordu)
    -skype teamspeak gibi programlarda ila programi actigimda bir mic problemi yasiyorum kulakligi mixampi acip kapatinca duzeliyor/ ama her actigimda ac kapa canimi sikiyor.
    -kademeli sarj gostergesi yok bip diye bir ses cikiyor oyunun ortasinda paldir kuldur sarja takmayla ugrasiyorum/

ozet olarak bu kadar para vermeye deger mi
    eger benim gibi oyun oynamak hayatinizin bir parcasi ise deger yoksa gerek yok

Yurtdisi forumlarda bicok kullanici mikrofunun duzgun calismadigindan sesin kesik kesik gittiginden sikayet ediyor. Sizde durum nedir?
  • güncel yurtdışından getirmeyi düşünüyorum değer mi 300dolar vermeye.bir sorunu var mı gerçekten? oyun ve srround amaçlı kullanıcam
  • dosum 300 dolar epey para. ben sadece mixampı almıştım 70 dolar civarına ikinci el olarak. ama sıfır ayarında geldi. yanınada samson sr850 yi çok övüyodular.aldım kullanıyorum. genel olarak multi oyunlarda ses kasmak için almıştım. ama black ops 2 de pek ses kasılcak bi durum yok. fakat genel anlamda memnunum
  • kopma problemleri oluyor ilk baslarda sonra farkettim mi guncellemeyi duzgun yapamamisim firmware i yaptiktan sonra hic bir problem cikmadi ses kesilmesi falan hic bir sorun yok yan odalardan bile kullanabiliyorum rahatlikla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpaydinalp

kopma problemleri oluyor ilk baslarda sonra farkettim mi guncellemeyi duzgun yapamamisim firmware i yaptiktan sonra hic bir problem cikmadi ses kesilmesi falan hic bir sorun yok yan odalardan bile kullanabiliyorum rahatlikla

Hocam merhabalar astro a50 nin firmware ini nasil kuruyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitesine giriyorsunuz bi java applet calisior guncelliyor

• toplamda ne kadara mal oldu size ? gümrüğe takıldımı ?
  • ben yurtdışında gelen akrabama aldırdım.
    bir yere takılıp etmedi 300 dolara mal oldu
  • anladım güle güle kullanın :) bende A40 Wired modelini düşünüyorum da kullanan varmı yokmu forumda hiç bilmiyorum :)
  • Bende a50 kullanicisiyim yanniz zaman zaman 1 saniyeligini ses gidip geliyor frekansmi karisiyor anlamadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Bende a50 kullanicisiyim yanniz zaman zaman 1 saniyeligini ses gidip geliyor frekansmi karisiyor anlamadim :)

Walla bende hic kesinti kopukluk olmadi mixamo e yakinim belkide ondandir

• Gerçekten o fiyatı hakkediyor mu sence ? bass tiz nasıl
  • Sen bu kulaklığı aldığın zaman piyasada Sennheiser PC 363D var mıydı bilmiyorum ama, o zamanlar PC 360 vardı. PC 360 -eğer varsa PC 363D- varken, Astro A50'yi tercih etmenin nedeni nedir? İleride PC 363D almayı düşünüyorum da, merakımdan ve bilgilenmek için soruyorum.
  • mumak M kullanıcısına yanıt
    Mixamp ne işe yarıyor?
  • Alpaydinalp A kullanıcısına yanıt
    Ohoo, PC 163D'te sesler çok kaliteli ve bass sesler çok hissedilirse, kimbilir PC 363D'te sesler nasıldır.

Hocam kafanızın resmini pm olarak yollar mısınız, merak ettim de.
  • Nasıl yani, kulaklığın yazılımı mı var?
    @alican88
  • Alpaydinalp A kullanıcısına yanıt
    Mixamo nedir?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.