Şimdi Ara

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.011
Cevap
15
Favori
55.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zGr.

U2713HM ve U2312HM ile güzel bir dual sistem kurmuş oldum. ikiside çok başarılı , tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler

İlginç bir kombinasyon olmuş :) güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostDog

Arkadaşlar
    DELL UltraSharp U2713HM 27" almayı düşünüyorum, ama
    Tepki Süresi 8 ms oyunlar için biraz fazla değil mi?

kağıt üzerindeki rakamlara aldanmayın derim öncelikle. Dell, HP vb. kurumsal monitör üreticileri belli başlı panel üreticilerinin en iyi üretimlerini alıp kendi markaları ile pazara sürüyorlar. Eğer HARDCORE oyuncu değilseniz sizi tatmin eder. Burada temel amaç 1440p ile kullanmak olmalı öncelikle. Yoksa 1080p Asus ve BenQ 1-2 ms monitörlerde düşünülebilir.
  • Bizim ki biraz macera 83 İngiliz sterlini. Kargo dahil. :) Daha elimize ulaşmadı tabi. Gümrüğe takılmaz inşallah.
  • takılsa bile cüzzi bir rakam ödersiniz yalnız size dün linkini verdiğim vga-dvi box daha makul gibi geldi. Dell Europe forumlarında sizin sorunuza benzer bir sürü konu var ve sizin de belirttiğiniz gibi 1152p maksimum limit VGA olarak maalesef. Umarım işinize yarar gelen ürün.
  • uygun bir anda foto çekerim inşallah :) teşekkürler
  • İnternette Notebook ile bu monitörü 2560x1440'da kullanabilmek için şöyle bir şeye rastladım. Bu tabi ki çok ileri bir şey. Türkiye'de yok. Ama gerçekten çok ilginç ve iyi bir çözüm.

http://youtu.be/ktUw2VTFyX4

Bu şekilde bilgisayarınızı uçurabilirsiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUST@F

İnternette Notebook ile bu monitörü 2560x1440'da kullanabilmek için şöyle bir şeye rastladım. Bu tabi ki çok ileri bir şey. Türkiye'de yok. Ama gerçekten çok ilginç ve iyi bir çözüm.

abi aşmış bence. Hele yatağın üzerinde Dell Vostro ve Acer ile yaptığı düzenek mini nükleer reaktör gibi

• arkadaşlar şu iki monitör arasında kaldım sizce fiyat farkına değer mi u3014

U2713H:http://www.pcdepo.com/dell-27-dell-u2713h-led-6-ms-monitor-dvi-hdmi-urun9714.html

U3014:http://www.pcdepo.com/dell-ultrasharp-u3014-monitor-urun9712.html

ikisi de ah-ips, renk derinlikleri de 1 milyar 70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk__nvidia__intel -- 19 Nisan 2013; 23:34:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: One~

arkadaşlar şu iki monitör arasında kaldım sizce fiyat farkına değer mi u3014

U2713H:http://www.pcdepo.com/dell-27-dell-u2713h-led-6-ms-monitor-dvi-hdmi-urun9714.html

U3014:http://www.pcdepo.com/dell-ultrasharp-u3014-monitor-urun9712.html

ikisi de ah-ips, renk derinlikleri de 1 milyar 70

160 piksel fark için 1100 TL fiyat farkı var ki, çok büyük. Bende sizin gibi düşünüp, her iki monitörün tüm özellikleri aynı olduğu için piksel başına maliyeti düşünerek hareket ettim. Dikkatinizi çekerim o fiyata neredeyse 2 tane 2713H alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: *INVICTUS*

quote:

İnternette Notebook ile bu monitörü 2560x1440'da kullanabilmek için şöyle bir şeye rastladım. Bu tabi ki çok ileri bir şey. Türkiye'de yok. Ama gerçekten çok ilginç ve iyi bir çözüm.

abi aşmış bence. Hele yatağın üzerinde Dell Vostro ve Acer ile yaptığı düzenek mini nükleer reaktör gibi

Notebook ile birlikte Nvidia Quadro ekran kartlarından birini kullanabilmek için düşünülebilir. Ama performans konusunda çekincelerim var. Gerçekten grafik kartın gerçek performansı bu karttan alınabilir mi?

• Arkadaşlar konuyu hareketlendirmek için fotoğraf koyalım diyorum. Özellikle 27" ler nasıl duruyor meraktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Arkadaşlar konuyu hareketlendirmek için fotoğraf koyalım diyorum. Özellikle 27" ler nasıl duruyor meraktayım

İlk foto benden olsun
     DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü

• kablolar biraz karıştırdı ortalığı

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 20 Nisan 2013; 13:39:21 >

• Slm arkadaşlar 3 tane dell u2312hm alıp eyefinity yapmayı düşünüyorum, kullanıcılarından yorum almak ve soru işaretlerimi çözmek isterim,
    1- bu monitörlerin eyefinity için iyi bir seçim olurmu yoksa başka bir monitöremi yönelmeliyim? (bu monitörün eyefinity için pivot ayaklı olması beni çok cezbediyor)
    2- aslında birde aralarında pek fiyat farkı olmayan 2312hm modeli yerine ıps olmayan 2412h modelini alıp ekranları büyütmek mi? yoksa ıps'ten vazgeçmeyip 1 inç daha küçük olan 2312hm yi mi almak daha mantıklı olur
    3-ve son olarak 8ms gecikme süresi oyunlarda bana sıkıntı yaşatırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

Slm arkadaşlar 3 tane dell u2312hm alıp eyefinity yapmayı düşünüyorum, kullanıcılarından yorum almak ve soru işaretlerimi çözmek isterim,
    1- bu monitörlerin eyefinity için iyi bir seçim olurmu yoksa başka bir monitöremi yönelmeliyim? (bu monitörün eyefinity için pivot ayaklı olması beni çok cezbediyor)
    2- aslında birde aralarında pek fiyat farkı olmayan 2312hm modeli yerine ıps olmayan 2412h modelini alıp ekranları büyütmek mi? yoksa ıps'ten vazgeçmeyip 1 inç daha küçük olan 2312hm yi mi almak daha mantıklı olur
    3-ve son olarak 8ms gecikme süresi oyunlarda bana sıkıntı yaşatırmı

1- evet pivot özelliği çok önemli.

2- 3x 2312hm daha iyi olur H serisi daha çok dizayn çizim amaçlı. Renk gamutu yüksek olsun derseniz HM yerine H düşünülebilir. Fiyat farkı çok değilse 2412M daha çok piksel için düşünülebilir.

3- bence olmaz. Kağıt üzerimde 3-5 ms monitörlere oranla daha kaliteli bir panel 8 ms ile farkı kapatır.

• quote:

quote:

quote:

Notebook ile birlikte Nvidia Quadro ekran kartlarından birini kullanabilmek için düşünülebilir. Ama performans konusunda çekincelerim var. Gerçekten grafik kartın gerçek performansı bu karttan alınabilir mi?

Bunu ancak deneyerek anlayabiliriz ama zahmeti ve maliyetli bir iş. Kaldıki laptop işlemcisi ile desktop grafik kartı masaüstü sistemde olduğu gibi tam olarak verimli olmaz diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu ancak deneyerek anlayabiliriz ama zahmeti ve maliyetli bir iş. Kaldıki laptop işlemcisi ile desktop grafik kartı masaüstü sistemde olduğu gibi tam olarak verimli olmaz diye düşünüyorum.

Burada Crysis 3 Nvidia Geforce GTX560 ve GTX670 FPS değerleri 1080p

BlackOps 2560x1600 çözünürlükte high ayarlarda oynamış. En düşük 32FPS gördüm. ortalama 40-42FPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUST@F -- 21 Nisan 2013; 0:01:22 >

• arkadaşlar dün itibariyle bende U2913WM modelini aldım benide kulübe ekleyin .....iyiki dell almışım kutudan başladı kalite monitör içerik süper..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancancan23

arkadaşlar dün itibariyle bende U2913WM modelini aldım benide kulübe ekleyin .....iyiki dell almışım kutudan başladı kalite monitör içerik süper..

Güzel seçim iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane de benden gelsin

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalERROR! -- 22 Nisan 2013; 20:38:32 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.