Şimdi Ara

1.Sınıf Android İphone 4S - Galaxy S3 - İphone 5 Replikası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
10.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sesimi Çıkarmayım dedim de msjları okudukca konuyu açan vatandaşı ezmeye kalkmış millet

IP5'in birebir 4 çekirdekli replikasını gördüm orjinalle yan yana koy 1 saat sonra ancak yazılımsal olarak fark edebilirsin

iş şu ki replikayı İP5 orjinal kasaya yapmışlar görünüm olarak hiçbir farkı yok ios temasını falan yerine oturtmuşlar telefon çakma gibi değil baya bildiğin ip5 ikiz kardeşi gibi

farklı düşünüp aynı işi yapıyolar

ha hava atma mevzusuna gelirsek 2000 tl ye telefon alıp hava atmanında bi gram mantığı yok suan 2000 liraya 2 ay çalışan insanlar var türkiyede boş yere milleti rencide edip gerginlik yaratmışsınız emitasyon ip5 gönül rahatlıyla kullanılabilecek bi replikadır 3-5 çeşiti var cift cekirdek 4 cekirdek falan diye önemli olan iyisini bulmak ve ip5'dan üstün olur bi kere ANDROID gibi bi yazılım var arkasında ios'a bağlımlı yaşamaktansa replika daha iyi

• Selamlar,

Hala ürün arayışı içinde iseniz sizewww.istanbuleticaret.net sitesini tavsiye ederim.

Dürüstler ve aynı zamanda yazılım ve yedek parça bakımından servis desteği veriyorlar.

Bu siteden yeğenim Note2 aldı, başka bir arkadaşım da Iphone 5 aldı.

IPhone 5 in açılış görüntüsünü sorarım eğer isterseniz.

hayırlı günler,
  • Merhabalar,
    2 gün önce kore malı 1. sınıf replika S3 aldım, yukarıdaki yazışmaları görünce faydalı olacağını düşündüğüm deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.
    1- Cihazın görüntüsü, boyutları ağırlığı gerçekten güzel ama orj. S3 kullanan birisi hemen anyacaktır.

2- Ekran görüntüsü, menü geçişleri çok başarılı

3- Bence en şaşırtıcı tarafı hızı çok iyi çıktı, wifi ve 3g download ve sayfa açma çok güzel. Google
    marketten en az 10-15 uygulama indirdim ve hepsi çalıştı (oyunlar da dahil)

4- Kamerası çok kötü çıktı, alırken dükkanda kendi çektiğim görüntü orta seviyede iken sonrasında çektiğim bir dolu fotoğraf berbat denilebilecek seviyede.

Sonuç: Kamera hariç, bu fiyata alınabilecek iyi bir internet , ofis ve oyun telefonu görünüyor. Ancak ne kadar süre arıza yapmadan çalışacağını bilemiyorum.

Benchmark programları hakkında pek bilgim yok, Antutu ve Quadrant programlarını marketten indirip kurdum.
    Antutu : 3628 scor,
    system info: cpu Hardware : SMDK4X12 - CPU MODEL : ARMV7 PROCESSOR (VFPv3, NEON)
    CPU FrEQ. 200 - 1400 mhz
    sCREEN : 540x960 240 dpi
    GPU : Mali 400MP - openGL ES 2.0
    Mem Size: 503 mb - RamSize 470 mb
    SD card : 2 gb. ( ama hafıza kartı içinde takılı değil, sanırım 16 GB yerine 2 GB depolama var )

Sorularınız olursa bugün dönemeyebilirim ama yarın cevap veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaeli10 -- 29 Mayıs 2013; 11:47:25 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.