Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden düzgün bir bisiklet yok bu sitede yahu. Bu fırsatı kaçırmadan bir tane bisiklet almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektor20tr

Nakite sıkışan insanlar taksitli altın alıp zararına bozduruyor. Nakit ihtiyacı olan Paraf sahipleri değerlendirebilir.

500TL alışverişe; 100TL paraf+100 HB indirim çeki+100 TL ilk ekstre+25TL paraf günü+12TL avantajix=337TL indirim. %67,5 indirim! Böyle kampanya görmedim.

millet de sana durduk yere para versin yahu konuyu okumuyorsunuz kampanyayı okumuyuorsunuz sallıyorsunuz işkembeden hesabı. altında olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Nakite sıkışan insanlar taksitli altın alıp zararına bozduruyor. Nakit ihtiyacı olan Paraf sahipleri değerlendirebilir.

500TL alışverişe; 100TL paraf+100 HB indirim çeki+100 TL ilk ekstre+25TL paraf günü+12TL avantajix=337TL indirim. %67,5 indirim! Böyle kampanya görmedim.

500tl lik veya biraz daha fazlaya altın alsak kaça bozulur

Altın alırsan bu kampanyadan yararlanamazsın. Yuvarlak olarak 100TL'den taksitli alıp, 90TL'den bozdurursun.

• quote:

Hb dadan 500 TL lik ürünü taksitli alman durumunda . 100 TL ilk ay indiimi kazanamazsınız . Ama tek çekim alırsanız da banka kendisi 3 takside bölebilir , bu durumda bankayı ararsanız takside bölünmez şeklinde diyen arkadaşlar var ...

Paraf ile ilk ekstre indirimi yaparken en mantıklı alışveriş ;
    4 adet arka arkaya 99,95 TL kuyumcu alışverişi yapın o zaman ilk ekstrede kesin 99,95 TL indirim yansır ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

millet de sana durduk yere para versin yahu konuyu okumuyorsunuz kampanyayı okumuyuorsunuz sallıyorsunuz işkembeden hesabı. altında olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Sakin ol. İlk cümleyi buradaki "paraf alışverişleri" için yazmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

1) bu kampanyada altın alımına paraf para yok

2) taksitli alışverişe 4 ay erteleme var, dolayısıyla 100 tl ekstre indirimi alamazsın

3) hediye çekini nakit gibi düşünmen ve "%67,50 indirim" demen yanlış olur.

Tamam pardon eksik yazmışım. Buradaki paraf'ı olmayıp kampanyadan yararlanmak isteyenler ve paraf'ı olup alışveriş yapmak istemeyenler için "16 taksiti nakit almak isteyen paraf sahipleri için de uygun olabilir" demek istemiştim. Eksik oldu. düzeltiyorum.

• Ekstre indiriminden taksit miktarı kadar yararlanırsınız veya tek çekerseniz banka bölmezse o miktarın %25.( Maks.100tl)
    Erteleme olursa ekstre indiriminde işe yaramaz. ancak parafpuan parafgünüm olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H.B'ya 515 tl bayıldık bakalım..
  • Parafı olmayan ve alışveriş yapacak olana yardımcı olabilirim. Kazanılacak parafparanın yarısını fiyattan düşebilirim. Çekleri de istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Parafı olmayan ve alışveriş yapacak olana yardımcı olabilirim. Kazanılacak parafparanın yarısını fiyattan düşebilirim. Çekleri de istemiyorum.

Once kargo gidiyor sonra mı parası havale ediliyor yoksa para pesin sonramı mal alınıyor. bu sıralamayı neye gore yapıyorsunuz ??
  • yeni başvurduk gelse bari kart. Ne kadar sürede gelir ki?
  • Alacak kişinin kendi hesabından siparişi verebilirim. Böylelikle hepsiburadadan kazanılacak hediye çeklerini kendisi kullanabilir. Para hesaba havale. Buradaki asıl amacım ilk ekstre indirimindeki limiti tamamlama. Havale hesapları kendi adıma. Güven meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furbey40 -- 3 Mart 2013; 0:59:50 >
  • Ben de bir şey almayacağım.

İndirim isteyenlere teklif,
    Çekler sizde kalır fiyattan 50tl inerim isteyen irtibata geçsin.

• arkadaşlar acil cevaplarmısınız.

Paraf kartla yapılacak 2000 tl lik alışverişe %20 si olan 400 tl paraf para mı yatacak ?

Ve kampanya her müşteri ilk işlemi ile dediği şey paraf kartla olan ilk işlemmi. daha önce hiç alışveriş yapmamış olmak mı gerekli ?

2000 üstü bir harcamam olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-770

arkadaşlar acil cevaplarmısınız.

Paraf kartla yapılacak 2000 tl lik alışverişe %20 si olan 400 tl paraf para mı yatacak ?

Ve kampanya her müşteri ilk işlemi ile dediği şey paraf kartla olan ilk işlemmi. daha önce hiç alışveriş yapmamış olmak mı gerekli ?

Max 100tl parafpara gelir.
    İlk işleme değil bildiğim kadarıyla farketmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: K-770

arkadaşlar acil cevaplarmısınız.

Sitede maksimum 100 TL yazıyor.
  • alışveriş yapan oldu mu ki gelmişmi parafpara ilk işlem olmadan.
  • MİLLET BENİM KART ÇIKTI AMA GİDİP BANKADAN TESLİM ALMADIM. BU ŞEKİLDE KARTI KULLANMA İMKANIMIZ VAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

yaptık bakalım alışverişi

50 tl çek vardı onu düştüm

%20 paraf ve paraf gününü bugün tanımladım

buradan 130 tl gelmesi gerek.

şu an provizyonda olduğundan gözükmüyor paraflar

ve 100 Tl çek aldık 500 tl üzeri alışveriş olduğu için

bugün oldukça mutlu hissediyorum kendimi nedense

merak ettiğim şey 4 ay erteleme yaparsa parafgünüm indiriminden yararlanmak mümkün oluyor mu? sanırım sizin alışverişten bunun cevabını alırız.
    aslında olmaması için herhangi bir sebep yok ama..

provizyonda şu anda

ayrıca paraf paraya da eklenmemiş daha

artık hafta içi mi olur bugün ielerleyen saatlerde mi olur bilmem

ama belli olunca bilgilendirme yaparım

Hocam belli olmadı mı? Erteleme yapmış mı?

evet arkadaşlar

şimdi baktım bankaya

ilk ödeme ağustos ekstresinde

yani erteleme yapılmış.

Ve 101 TL paraf puanım var güncelde

1-2 tl başka bir yerden geldi herhalde

hepsiburada dan 100 TL gelmiş

ama Ekstra %50 paraf paradan gelen olmamış.

avantajix de de yaptığım alışverişten 8.5 TL gözüküyor Onay bekliyor. (avantajix azmış ama hiç yoktan iyidir.)

• quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Ekstre indiriminden taksit miktarı kadar yararlanırsınız veya tek çekerseniz banka bölmezse o miktarın %25.( Maks.100tl)
    Erteleme olursa ekstre indiriminde işe yaramaz. ancak parafpuan parafgünüm olabilir.

bende parafgün bir işe yaramadı ama 100 Tl 100 TL dir
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.