Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paraf Puan dan 100

50 TL geçen kampanyadan çek vardı

439 TL Kargo Parasınıda Avantajixden geri gelse Baya karlı oldu bu iş paraf günüm ayın 28 olmasaydı dahada karlı olcaktı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yönetici arkadaşı öğrenci diye kapıdan kovmuşlar. Taktikleri bilenler sevabına açıklasın durumu.

Kimi kovmuşlar..

O değilde benimde almam lazım. Hepsiburadadan alınacak var ya..

Mert tabi ki.

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yönetici arkadaşı öğrenci diye kapıdan kovmuşlar. Taktikleri bilenler sevabına açıklasın durumu.

şubeden vadesiz hesap açıp tüm bilgilerini versin. Hesap işletim ücretini vermemek için ne yapar artık bilmem. Hesabı kullanmaz olmadı. Parafa da netten başvuracak sadece.
    Onlar arayınca öğrenciyim dese de hayhay diyecekler

Birde bunu denesin bakalım. Hesap işletim ücreti aylık 5 TL zaten. Onun da riskine girsin bi zahmet.

• Arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yapılırsa 4 ay taksit erteleme varmış o taksit ertelemeyi ben istemiyorum nasıl halledebiliriz 4 ay taksitle s3 mini veya galaxy s2 alacağım az öncehttps://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar_ParafaHosgeldiniz.aspx adresinden ilgili kampanya detaylarını okudum "30.06.2013 tarihinden sonra ekstresi kesilen harcamalarınız kampanya kapsamı dışında kalacaktır." ibaresi yer alıyor
    Eeee şimdi hepsiburada'dan alışveriş yapsak 4 ay taksiti erteleyecek ilk taksiti ödemeye 7. ayda başlayacağız haliyle ilk ekstrede 100 TL indirimden faydalanamıyoruz daha kartımı hiç kullanmadım ilk ekstreye 100 TL indirimden nasıl faydalanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimone -- 2 Mart 2013; 15:50:35 >

• ornegin hb den 500 liralik bir urun aldiniz 100 lira parafpara kazaniyorsunuz bu puan hb de harcanamazmi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 2 Mart 2013; 15:40:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 860 tl cekler alanda kalacak,teklif pm..
  • Fotoğraf makinesi(280 TL) almayı düşünüyorum. Yapacağı ödemeyi 500 liraya tamamlayıp paraf + çek elde etmek isteyen varsa anlaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LNavigator -- 2 Mart 2013; 16:03:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

ornegin hb den 500 liralik bir urun aldiniz 100 lira parafpara kazaniyorsunuz bu puan hb de harcanamazmi yani

Harcanamaz arkadaşım
    https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx
    adresinden bulunduğun yerde hangi işletme varsa oralardan alışveriş yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

riske girilerek atrix alınır mı?

ne riski? telefon çok kötü olduğu için mi?
  • 1 tb hdd için ortak aranıyor paraf lazım.

• 4lastik almayı düşünüyorum ben de ancak michelin ler tükenmiş. Bu parafpuanlarla benzin ya da altın alabiliyor muyuz?

• world puan konularında adiosçu arkadaşlar puan teklifi vs yapıyor da, paraf konusunda ne diye böyle teklifler var :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

2 ay önce başvurdum hala ses yok, yine kaçıracağız kampanyayı
    Bu zamana kadar kredi ve kredi kartı borçlarımı hiç aksatmadım, ona rağmen başvurumu değerlendirmediler, başka bankalar yalvarır kart vermek için, devlet bankası işte hiç bir zaman yetişemeyecekler özele.

Ben netten başvurdum.Kartım yaklaşık 15 gün içinde teslim oldu.Yaşadığım tek zorluk kart şifresini almak için şubeye gitmem gerekmesiydi.Başka bir prosedürle karşılaşmadım.

Önce netten başvurdum, sistemde gözükmüyor şubeye gelin başvurun dediler. Gittim şubeye başvurdum, 1 ay oldu, az önce halkbank çağrı merkezini aradım başvurunuz gözükmüyor diyor yine. Kendileri bilir

aynı durumdayım, nette ve 444 den başvurularım bir türlü sonuçlanamadı, 1 ay oldu şube başvuruma ama halen 444 görünmüyor diyor

@ gıda.mühendisi kardeş, cuma günü şube personelinin verdiği bilgiye göre; bizim ilk (netten veya sms ile veya 444 ile) başvurumuza istinaden sistem bize müşteri numarası oluşturuyor, ama pasifde duruyor, kart basılmayıncada pasifte kalmaya devam ediyor, onu aktifleştirmedikçe 444 başvurumuzu göremezmiş, aktifleştirip yeniden başvuru girişi yapacakmış şube personeli.

sende bu yönde bir araştır bakalım, haberleşelim. Ulen ne lanet bir banka ne lanet bir anlayış arkadaş, 8 dakikada bankasyadan kartı aldım, 3 ay oldu parafı alamadım

• 100+100 birleşti mi şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

yaptık bakalım alışverişi

50 tl çek vardı onu düştüm

%20 paraf ve paraf gününü bugün tanımladım

buradan 130 tl gelmesi gerek.

şu an provizyonda olduğundan gözükmüyor paraflar

ve 100 Tl çek aldık 500 tl üzeri alışveriş olduğu için

bugün oldukça mutlu hissediyorum kendimi nedense

Benimde bir önceki alışverişten 50 tl çekim var ancak çeklerime baktığım zaman 0 tl görünüyor? Nerede görebiliyoruz başka bu çekleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

860 tl cekler alanda kalacak,teklif pm..

Paraf card mı lazım hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

860 tl cekler alanda kalacak,teklif pm..

Paraf card mı lazım hocam?

evet hocam,uyarsa tabiki
  • paraf %20 indirim + 4 ay taksit erteleme + 100 tl hediye çeki

bunların hepsi birleşiyor mu arkadaşlar ?
  • Şeytanı dürtüp duruyor;
    N'apsam Motorola Razr mı, Atrix mi alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

world puan konularında adiosçu arkadaşlar puan teklifi vs yapıyor da, paraf konusunda ne diye böyle teklifler var :S

parafly çıkacak ya çıktığı zamanda 1 e bilmem kaç verecek ya uçursan

bir de parayı nakit alcaksın taksitli ödeyeceksin ya

12 ay vadeli kredi çeksen % 10 civarı maliyeti olacak ya

krediyi bankadan çekeceğine benden çek komisyonu önceden öde diyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

world puan konularında adiosçu arkadaşlar puan teklifi vs yapıyor da, paraf konusunda ne diye böyle teklifler var :S

parafly çıkacak ya çıktığı zamanda 1 e bilmem kaç verecek ya uçursan

bir de parayı nakit alcaksın taksitli ödeyeceksin ya

12 ay vadeli kredi çeksen % 10 civarı maliyeti olacak ya

krediyi bankadan çekeceğine benden çek komisyonu önceden öde diyorlardır

doğmamış çocuğa don biçiyosunuz yani :)

bankaya kredi ödemesi yapmak istemeyen %5 karşılığınd snal pazardan yapabiliyor o işi zaten :) 50+50 çekleri de harcama zorunluluğu da cabası.

ykb kampanyalarındaki gibi indirimler olmaz bunda.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.