Şimdi Ara

Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
4
Favori
32.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhat762000

cevaplariniz icin tesekkur ederim ;) astra h kasa aracimda yaptigim arastirmada cakmaklikta dogrudan akim oldugu icin acik kaliyor galiba bunu kesmenin bir yolunu ariyorum

E hocam o kadar üşenmeyin sizde, çekip çıkartmak bu kadar mı zor Ben kontağı kapatınca 30 sn. içinde güç kesildi diye kanapıyor. Doğrudan akım olmadığından sanırım ama buna rağmen navigasyonu ve aparatları toplayıp torpidoya koyarım araç otoparkta olmasına rağmen. Devir kötü, haberlerde izliyoruz bir navigasyon için camı patlatıp içeri girenlermi dersin, aracın kapısına hasar verip açan mı dersin ne ararsan var. Size tavsiyem üşenmeyip cihazı açıkta bırakmamanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

quote:

Orijinalden alıntı: serhat762000

cevaplariniz icin tesekkur ederim ;) astra h kasa aracimda yaptigim arastirmada cakmaklikta dogrudan akim oldugu icin acik kaliyor galiba bunu kesmenin bir yolunu ariyorum

E hocam o kadar üşenmeyin sizde, çekip çıkartmak bu kadar mı zor Ben kontağı kapatınca 30 sn. içinde güç kesildi diye kanapıyor. Doğrudan akım olmadığından sanırım ama buna rağmen navigasyonu ve aparatları toplayıp torpidoya koyarım araç otoparkta olmasına rağmen. Devir kötü, haberlerde izliyoruz bir navigasyon için camı patlatıp içeri girenlermi dersin, aracın kapısına hasar verip açan mı dersin ne ararsan var. Size tavsiyem üşenmeyip cihazı açıkta bırakmamanız.

o konuda haklsiiniz neyin ne zaman basimiza gelecegi belli olmaz. ikamet ettigim yerdeysem evimin garaji oldugu icin sokmuyorum fakat tabiki arac disarida kalirsa sokerim cihazi. Mecburen sarj aletini cikartiyorum artik :))

Ulaş-ım : simdi dedigin gibi ayarladim ama yinede haritada rota hesaplaken sacmaliyor senin olayin biraz degisini yasatacak bana :) basarsoft a mail attim buyuk olasilikla pazartesi donus yaparlar

DD252Admin: haklisiniz sadece de sadece yardimci olarak kullanmak daha mantikli ama yinede daha iyisini bekliyoruz insan yapisi sonucta yetinmek zor geliyor galiba U donusu'nu de kaldirdim sadece tercihli yollar ve asfaltsiz yollar isaretli Roa tercihim de daha kisa sure oalrk secili

Resimde de garminle yaptigim rota ile beni baya bi dolastiriyor ki sectigim yer yolumun ustu olmasina ragmen
     Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat762000 -- 6 Nisan 2013; 19:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

ŞOK marketlerin 169TL'ye kampanya fiyatıyla sattığı (İzmir ŞOK 99 TL) GARMIN Nüvi 40 sonunda elimde...

Ekran parlaklığı beni hiç şaşırtmadı. Tam da beklenen GARMIN kalitesi.
    99 TL'ye alınan cihazda bile ekran parlaklığı ve dokunmatik hassasiyeti süper.

Bir de şu açılıştaki "ŞOK MARKET" logosu olmayaydı iyi olacaktı. İlk iş olarak onu kaldırmanın yollarını arayacağım.

Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi  Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi
  • Şok logosu cihaz açılırkenmi geliyor navigasyona girerkenmi?

@Ulaş-ım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Şok logosu cihaz açılırkenmi geliyor navigasyona girerkenmi?

@Ulaş-ım

Cihaz açılır açılmaz "ŞOK" logosu geliyor. Yani "UYARI - Sürüş esnasında rota girmeye çalışmayın...." yazan ekrana kadar ŞOK logosu geliyor.

"Navigasyona girerkenmi" kısmını tam anlamadım. Eğer kastınız WinCE cihazlardaki gibi bir durum var mı ise bunlarda WinCE+IGO cihazlar gibi ana menüye kadar gel, ondan sonra ayrıca yazılıma gir olayı yok hocam. ŞOK logosu açar açmaz ekrana geliyor, altta sadece "Nüvi 40, Garmin Corp" yazıları değişiyor ve uyarı ekranı geliyor. Uyarı ekranına tıkladıktan sonra direk navigasyon yazılımı görüntüleniyor.

Cihazın tuşuna bastıktan sonra uyarı ekranının gelmesi 11,5 saniye, ona tıklayınca da hiç bekletmeden navigasyon yazılımı ekranda...
  • Garmin cihazlar hakkında çok fikrim yok bu nedenle sordumDiğer wince cihazlarda açılırken gelen logo rom ile yükleniyor belki buda o şekilde oluyordur.Öyle ise logoyu kaldırma konusunda işiniz azıcık zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Garmin cihazlar hakkında çok fikrim yok bu nedenle sordumDiğer wince cihazlarda açılırken gelen logo rom ile yükleniyor belki buda o şekilde oluyordur.Öyle ise logoyu kaldırma konusunda işiniz azıcık zor

Yok zaten o LOGO sadece "rom" ile kalkar. Sıfırdan "firmware" yazmak gerekir.
    Bakalım... Baytekin'de geçen görüştüğüm arkadaşa rica ederiz. Vermezse internetten bulmaya çalışırım. Yok o da olmazsa kalsın varsın. Nasıl osa bir süre kullanıp birine hediye eder geçerim.
  • bende gecen aylarda metro marketten nüvi 40 almıstım kampanya vardı cihaz guzel ama son zamanlarda biraz sıkıntı yaşıyoruz şuanda mevcut bursa yollarında hep çalışma var ve navigasyon bazen beni saçma sapan yerlere yönlendiriyor gidecegim noktayı tekrar girdiğimde düzeliyor bugun mesela bi kargo firması aradım 1km sonra dedi yönlendirdim yol çalışmasından dolayı ara caddelere girdim surekli guncelleme yapıp aradıgından beni 13km ilerdeki şubeye yönlendirdi tekrar arama yaptıgımda yakınımdaki şubeyi buldu bu sorun neden olustu acaba ilk zamanlar olmuyordu özellikle denemiştim kaç dk guncelleyecek diye gayet memnun kalmıstım
  • Beyler Garmin NÜVİ 50 ile 40 arasında ne fark var 50 olanını almak üzereyim tavsiye edermisiniz ?

http://www.hizlial.com/garmin-nuvi-50-50-navigasyon-cihazi-omurboyu-ucretsiz-turkiye-hari/22.012.1799.0081
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler Garmin NÜVİ 50 ile 40 arasında ne fark var 50 olanını almak üzereyim tavsiye edermisiniz ?

http://www.hizlial.com/garmin-nuvi-50-50-navigasyon-cihazi-omurboyu-ucretsiz-turkiye-hari/22.012.1799.0081

ekran buyuklugu disinda baska bir fark yok. birisi 4.3 digeri 5'' tir. tavsiye 5'' nuvi 50
  • quote:

Bilgilendirelim herkesi :)

metrodan aldım bugün 159'a
    yol tercihi 3 tane
    en düzgün yollardan gidebilmek için neyi seçmeliyim
    yani tali yollara filan girmesin
  • Arkadaşlar yeni alınmış garmin nuvi 50 var ve acil ürdün haritası lazım nasıl nereden temin edebilirim acaba.?
  • Selamlar,

Garmin Nuvi 40 navigasyon cihazında hız kameralarını (speedcam) gösteriyormu?Ayrıca Garmin Gtm35 Trafik Bilgi Alıcısı takılabiliyormu?

Garmin Nuvi 1310 modeli ile Garmin Nuvi 40 arasında olan farklar nelerdir?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

quote:

ŞOK marketlerin 169TL'ye kampanya fiyatıyla sattığı (İzmir ŞOK 99 TL) GARMIN Nüvi 40 sonunda elimde...

Bir de şu açılıştaki "ŞOK MARKET" logosu olmayaydı iyi olacaktı. İlk iş olarak onu kaldırmanın yollarını arayacağım.

Şok yazısından kurtulabilen var mı ?
  • bugun bende nuvi 50 aldım .aldığım yer pc den guncellemen gerektiini söyledi ne derece doru anlamadım ayrıca kutudan herhangi bir bağlantı kablosuda cıkmadı bilgisi olan varmı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

bugun bende nuvi 50 aldım .aldığım yer pc den guncellemen gerektiini söyledi ne derece doru anlamadım ayrıca kutudan herhangi bir bağlantı kablosuda cıkmadı bilgisi olan varmı bu konuda

Hayırlı olsun cihazınız. Evet malesef Garmin cihaz kutularından USB Data kablosu çıkmıyor. Ama genelde evlerimizde mutlaka başka bir cihaza ait Mini USB data kablosu bulunuyor çoğumuzun; onu kullanın.
    Yoksa eğer herhangi bir elektronik mağazası veya bilgisayarcıdan bir Mini (ben mini biliyorum, cihazı gösterin anlarlar) USB kablosu alın. Taş çatlasa 10 liralık birşey zaten.

Sonra Garmin Web sitesine kayıt olun. İnternetten Garmin Web Updater eklentisini indirip güncellemelerinizi alın. Kullanım Klavuzunda anlatılıyor ne yapacağınız.
    Haritalarınızın Navcity olduğunu düşünerek devam ediyorum. Buradakihttp://www.baytekin.com.tr/quick_links.aspx?ID=18 anlatımı uygulayın.

Keyifli navigasyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 11 Ağustos 2013; 8:57:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilgin icin teşekkürler
  • Pehhhh başka firmalar AC şarjı bile koymazken neler yazılıyor adam asıl lazım olan usb kablosunu koymuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fenersel

quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

quote:

Şok yazısından kurtulabilen var mı ?

Ondan kurtulmanız yada başka resim koymanız için elinizde cihazın FW olması lazım başka türlü kurtulamazsınız..
  • Cihaz Baytekin'e gönderilip ücreti karşılığı FW yükletilebilir. Sonuçta satın aldınız, artık Şok'a karşı sorumluluğunuz olmasa gerek...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.