Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil performansi dusuk geldi bana 2gundur kullaniyorum cihazi..3 saatte normal kullanimda %85

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????

O Xperia s kardeşimin bendeki beyaz renk zaten bir sonraki incelemede onu kullanacağımsu geçirmezlik beni cazip etti diyelim

simdi telefonu hergun suya dusurmuyosunuz heralde neyse yinede hayirli olsun gule gule kullanin

birader ne saçma bi düşünce bu. sen telefonu bir kere suya düşür sonra hobi olarak hergün düşürebilirsin nede olsa ilk düşüşünden sonra kullanamıcaksın hey allahım
    aldırmayın elif hanım bu arkadaşlara inceleme için teşekkürler kolay gelsin telefonunuzda hayırlı olsun

hocam ben hayatimda hic telefonumu suya dusurmedim yani bizim turk halkida bu konularda dikkatlidir dunyada bu suya dayaniklilik olayi o kadar da onemli bir konu degil ki hicbir telefon sirketi suya dayanikli telefon uretmedi ilerde yapabilirler ama bu konunun onemli oldugunu dusunmuyorum zaten z nindayanikliligida bir yere kadar sen kulaklik jack i acik sekilde dusur suya gor bakalim telefonu

evet evet bende zaten jac ki açık gezerim ben düşürmedim ama telefonu suya düşüren çok tanıdığım oldu malum dünya sen ve ben gibilerden ibaret değil ayrıca bende nexusumda bu özellik olsun isterdim zaten art niyetli olmayan hiçbir düşünce tarzına sahip insan bunu istememezlik etmez dimi metamorfik arkadaşım?

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Pil performansi dusuk geldi bana 2gundur kullaniyorum cihazi..3 saatte normal kullanimda %85

belki pil kendine gelmemiştir benim telefon günde en az 5 saat konuşma 3g internet hep açık akşam eve gelince %10 larda kalıyor yada bitiyor ama bu kullanıma çok iyi gidiyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

İnceleme için teşekkürler ayrıca video çekip uğraşmanda ayrı bir incelik. Bir bayanın teknolojiyle içiçe olması türkiyede hala umut var dedirtiyor bana

Ben teşekkür ederim teknolojiyle uğraşmayı seviyorum video çekip koymak hazırlamak benim sanki ikinci işim gibi geliyor
  • Telefonu alalı 1 hafta olan var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Telefonu alalı 1 hafta olan var mı :)

11 gün falan oldu benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

quote:

Telefonu alalı 1 hafta olan var mı :)

11 gün falan oldu benim

şarjı gün içinde 3g hep açıkken ve sürekli tarayıcı-oyun-uygulama kurcalarken ne kadar gidiyor :) ekran parlaklığını yüzde kaç yaptın, stamina modu açık mı :)

aydınlatırsan sevinirim
  • quote:

şarjı gün içinde 3g hep açıkken ve sürekli tarayıcı-oyun-uygulama kurcalarken ne kadar gidiyor :) ekran parlaklığını yüzde kaç yaptın, stamina modu açık mı :)

aydınlatırsan sevinirim

3G veya Wireless hep açık (ikisinden biri, genelde yarı yarıya zaman olarak)
    Stamina modu kapalı
    Ekran parlaklığı %60
    Anlık mesajlaşma uygulamalarını çok sık kullanıyorum (whatsapp vs.)
    Arada bir oyun oynuyorum, maillerime bakıyorum, tarayıcıyı kullanıyorum
    Saat 09:00 %100 - Saat 24:00 %35-40 oluyor genelde.
    Ben memnunum
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

quote:

aydınlatırsan sevinirim

3G veya Wireless hep açık (ikisinden biri, genelde yarı yarıya zaman olarak)
    Stamina modu kapalı
    Ekran parlaklığı %60
    Anlık mesajlaşma uygulamalarını çok sık kullanıyorum (whatsapp vs.)
    Arada bir oyun oynuyorum, maillerime bakıyorum, tarayıcıyı kullanıyorum
    Saat 09:00 %100 - Saat 24:00 %35-40 oluyor genelde.
    Ben memnunum
    :)

teşekkürler. ekranı %100 yaptın mı hiç. millet yetmeyecek diyordu da pil için onu merak ettim
  • Root eden,rom atan varmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Arkadaşlar bugün telefon elime geçti
    1200tl ye dubaiden geldi
    ve sadece şunu söylüyorum hiçbir özelliği tarmin etmedi beni
    ve gün içerisinde 1500tl ye sattım.
    birazdan tel için ayırdığım paraya lcd alacam tamamen saçmalık

telefonun neyini beğenmediniz acaba
    oyunlar için de gerçekten yeterli bir telefon

sallıyor işte ben galaxy aceyi bile 1 ay kullanıp satmıştım. kimse 1 gunde telefonu tam anlamıyla kullanamaz. 1200e almışmışta aynı gun 1500 e satmışmış. eeee şimdi ne kullanıosun merak ettim? o telefon seni tatmın etmedıyse hangi telefon ediyor?
  • Sabah 8de cikardim sarjdan saat 15:17 %22.....kullanim normal takdir sizin..ben memnun kalmadim sarjdan

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Sabah 8de cikardim sarjdan saat 15:17 %22.....kullanim normal takdir sizin..ben memnun kalmadim sarjdan

Sizin şarj baya gitmiş benimki böyle değil neyseki

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

quote:

1200tl ye dubaiden geldi

sallıyor işte ben galaxy aceyi bile 1 ay kullanıp satmıştım. kimse 1 gunde telefonu tam anlamıyla kullanamaz. 1200e almışmışta aynı gun 1500 e satmışmış. eeee şimdi ne kullanıosun merak ettim? o telefon seni tatmın etmedıyse hangi telefon ediyor?

Nokia 3310 tatmin etmiştir arkadaşı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet__turk

quote:

quote:

quote:

1200tl ye dubaiden geldi

Nokia 3310 tatmin etmiştir arkadaşı

• quote:

quote:

quote:

1200tl ye dubaiden geldi

1 günde nasıl kullanmışda beğenmemiş ahahah ya inanmayalım arkadaşlar bunlara
  • Satışa sunulsun alalım ben yoruma bakarak telefon almam herkes ayrı konuşuyor günde telefonu nasıl test ettin merak ettim. Sony herzaman en iyi telefonu yapar en kralını yapar sağlamlık bakımından bence bu arkadaş telefonu eline almış bakmış sonra satmış gibi birşey iphone5 ile karşılaştırma vardı bir testte gayette iyiydi.
  • şimdi bu tel snapdragon s4 pro kullanıyor snapdragon 600 yada 800den yavaş diye almamak yada bu tel yavaştır demek saçmalık neo v kullanıyorum yetiyor ama yeni tel almakta istiyorum 2013 te çıkacak teller en az 2 sene idare eder insanı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????

O Xperia s kardeşimin bendeki beyaz renk zaten bir sonraki incelemede onu kullanacağımsu geçirmezlik beni cazip etti diyelim

simdi telefonu hergun suya dusurmuyosunuz heralde neyse yinede hayirli olsun gule gule kullanin

birader ne saçma bi düşünce bu. sen telefonu bir kere suya düşür sonra hobi olarak hergün düşürebilirsin nede olsa ilk düşüşünden sonra kullanamıcaksın hey allahım
    aldırmayın elif hanım bu arkadaşlara inceleme için teşekkürler kolay gelsin telefonunuzda hayırlı olsun

hocam ben hayatimda hic telefonumu suya dusurmedim yani bizim turk halkida bu konularda dikkatlidir dunyada bu suya dayaniklilik olayi o kadar da onemli bir konu degil ki hicbir telefon sirketi suya dayanikli telefon uretmedi ilerde yapabilirler ama bu konunun onemli oldugunu dusunmuyorum zaten z nindayanikliligida bir yere kadar sen kulaklik jack i acik sekilde dusur suya gor bakalim telefonu

evet evet bende zaten jac ki açık gezerim ben düşürmedim ama telefonu suya düşüren çok tanıdığım oldu malum dünya sen ve ben gibilerden ibaret değil ayrıca bende nexusumda bu özellik olsun isterdim zaten art niyetli olmayan hiçbir düşünce tarzına sahip insan bunu istememezlik etmez dimi metamorfik arkadaşım?

hocam simdi benim cumlelerimde sakin bir artniyet arama simdi piyasada zaten en iyi 2 telefon var biri Z birine htc one m7 1 de cikacak olan s4 olacak benim ifade etmek istedigim sey turkiyede bilmiyorum fakat dunyada genelde su an suya dayaniklilik konusu o kadarda onemli goruldugunu dusunmuyorum ben forumu acan bayan arkadasin xperia almasina bir sey demiyorum ben sadece burda fikirlerimi soyluyorum sadece sana durustce soyluyorum telefonunu test amacli su altinda 5 dakika birakabilirsin fakat telefonun 30 dk cam fanusun icinde tutacak misin ilk aldiginda bunu bana bir soyle telefonu 1600-1700 tl para veriosun sahsen benim icim acir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam simdi benim cumlelerimde bir art niyet arama ben zaten su an dunyada genel olarak dusunursek insanlar suya dayaniklilik ozelligini pekte onemsemiyor ben bunu gordum cunku yabanci forumlarida okursan bunu farkedersin onlardada Z ile ilgili forumlar var kendi kafamdan soylemedim bunu yani bide su an piyasada zaten en iyi olarak Z ve htc one m7 var bide s4 cikacak simdi ben konuyu acan bayan arkadasin xperia almasinada bir sey demiyorum neden aldin veya niye aldin gibi sadece ona dusuncelerimi iletiyorum bundada diger dediklerimdede bir art niyet arama bide simdi sen telefonu aldiginda ilk bi test amacli su icine koyarsin fakat donanimhaber veya sdn nin incelemelirinde oldugu gibi telefonu cam fanusun icinde 30 dk tutucak misin sahsen benim icim acir cunku o telefona 1600-1700 tl para veriosun
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.