Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edi1907

kliksa.comdan vermiş olduğum galaxy s4 beyaz telefonum az önce ups kargo tarafından teslim edildi

Sıra geldi hesaplı bir s view kılıf bulmaya

http://www.aliexpress.com/item/1pcs-New-arrival-S4-i9500-S-View-Cover-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-flip-cover-leather/879059511.html

Buraya bir bak istersen? Ücretsiz kargoyu seçersen 15-20 gün içinde gelir....

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

saol kardesim almıyorum :D gidip samsungdan veya teknosadan alıcam artık yapıcak bişey yok .

Paralel ithalat kavramını yanlış anlatmış arkadaş hemen düzelteyim.

Paralel ithalatlı ürünlerin türkiye içerisinde 2 yıl garantisi olur dist. garantili ürünlerle arasındaki fark şudur herhangi bir arıza durumunda muhattabınız samsung değil cihazı türkiyeye getiren firmadır sizin sorunuz için örn. istanbul bilişim, teknik servis hizmetini kendi kurduğu noktalarından yada anlaşmalı olduğu özel servis noktalarından verir güzel türkiyemde herşeyi kullanıcıya yıkmak çok kolay olduğu için ciddi bir arıza durumunda kullanıcı hatası deyip arıza onarım bedellerinin sizden talep edilmesi içten bile değildir :)

saol dostum açtığın için ama yok ben almam içim rahat etmıyo samsung türkiye garantili alıcam bildiğiniz en ucuz fiyatlı garantili ürün varmı yani belki bazı yerler kampanya falan bişey yapmıstır teşekkürler .

Hepsiburada üzerinden satın alırsanız hepsiburada üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanılabilecek 200 tl hediye çeki veriyor ve world kart ile alırsanız da 50 tl worldpuan yükleniyor toplamda 250 tl gibi bir indirimle sahip olmuş oluyorsunuz.

Edit: Hepsiburada hediye çeki kampanyası için bugün son gün.

Amman bulaşmayın hepsiburada'ya. Ben ön siparişle aldım. 07 Mayıs'tan önce gönderemiyoruz dediler. İptal ettim siparişi. Vatan'dan sipariş verdim. 16 gb. micro sd c10 kart hediyesi de var. Bekliyorum bakalım. Emperor1907 nikli arkadaşta 22'sinde ön sipariş vermiş. Ona da göndermediler. O da iptal etti siparişini...

• quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.sry

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

kliksa.comdan vermiş olduğum galaxy s4 beyaz telefonum az önce ups kargo tarafından teslim edildi

Sıra geldi hesaplı bir s view kılıf bulmaya

http://www.aliexpress.com/item/1pcs-New-arrival-S4-i9500-S-View-Cover-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-flip-cover-leather/879059511.html

Buraya bir bak istersen? Ücretsiz kargoyu seçersen 15-20 gün içinde gelir....

Dün telefonu aldığım yer bana 129 lira fiyat çekti. Bu ne ya dedim. geri çıkardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

hangi üretim olursa olsun hiçbir fark yok genel olarak diye biliyorum, benim aldığım çin sanırım Samsung türkiye garantili ilk ürünler çin menşeili, daha önce s3 ü aldığımda oda vietnamdı en küçük bir sorunu bile yok s3 ün...

Olsun benim kore takıntım var . Made ın korea yazmasını istiyorum o yüzden . Vatan computer full çin üretimi satıyor bunu biliyorum . Onun için ordan almıyorum ama umarım kore üretimi çıkar aramızdan ...

hocam ben vatandan aldım sabah elimde olacak sana bilgi veririm koremi çin mi olduğunuj

Sonuç ?

Çin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumda o kadar kişi s4 aldı, made in korea çıkan olmadı mı telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 26 Haziran 2013; 22:31:34 >
  • Cep telefonu sağlığa zararlıdır, kanser yapar. Kaynak: Dünya Sağlık Örgütü
  • 1.745 TL diyorlar ne iş
  • S4 sahipleri cihaz hakkında neden uzun detaylı yorumlar yapmıyor herkezde bi sessizlik var , 1-2 satır yorumlar hep..
  • quote:

Orijinalden alıntı: urcan111

quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Abi su an icin tel h8c hosuma gitmedi sensorler bi calisio bir calismio karanlikta los isikta zaten ise yaramio acaba benimkimi bozuk cin mali ekran kapaliyken msla elimi geciriyorum baze acilio bazen acilmiyo yatay durumda videoyu durdurup calistiramadim gozle dikey calisio benmi becerekiyorum butun ozellikler acik browserda glash destegi yok butun sitelerde var gozukuodu hay.......acaba tepmi bozuk yoksa guncellememi istio ya guncellemeden sora duzelmezse sammobiledan indiri9m bakalim cok koralim bozuldu 2 000 tl verdik bi bok caliskio

Arkadslar teli alan arkadslara soruyorum sizin sensorler tam olarak calisiomu benim cihazmi bozuk gidim turkcelle gerimi goturiym

arkadaşım bende senin gibi düşünüyordum sensorlerde bi sorun var diye güncellemede düzelir diyorudum dün gece biraz kurcalayım dedim ayar bölümde cihazım haraketle ve işaretler tıklayıp acılan sayfada örnek veriyorum hareket yazan butonu aktif etmeden hareket yazının üzerine tıkla acılan sayfada istedigini devreye sok istemedini kapa bunları diger temassız görünüm ayarlarındada yap kısacası sayfa içinde sayfalar acılıyor ayar kısmında benim cihazımda hepsi saglıklı bi şekilde calışıyor lakin bende bulundugun ortamın derece gösteren sensörü ayarını bulamadım bulan varsa yardımlarını bekliyoruz:) anlatımımda yapmıs oldugum hatalardan dolayı özür dilerim herkesten :)

Sesor olayini cozdum tamamen ortamdaki iikla ilgili ozellikle arkanizda iyi isik varsa sorunsuz calisiyor gun isig8nda falan zor calisi9r ama guncellemelerle iy8 olucaktir insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercyas

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shaqiri

quote:

quote:

Dün biraz Galaxy S4 le oynadım AVM'de , o kadar çekirdeğe ragmen touchwizle olmuyor sanırım, cihazı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi ? Demo cihaz olduğundan mı bana öyle denk geldi çok şaşırdım, samsung kampanya süresini uzattı almayı düşünüyorum arkadaşlar geniş çaplı bi açıklama olursa tadından yenmez hemde içimiz ferahlamış olur inşallah

samsung un piyasaya sürdüğü demo galaxy s4 ler telefonu alacakları vazgeçirecek kadar yavaş çalışıyor.yazılımı çok kötü optimize etmişler.ne internet nede touchwiz doğru dürüst çalışıyor.neyseki teknosada exynoslu bir s4 buldum ve onu incelediğimde demo s4 lerden çok daha hızlı ve stabil çalışıyor.

Teknosa hangi bayi hocam bilgi verirseniz bugun gidip bi incelim iş çıkışı ?

hocam ben ankaradayım.dün ankamall teknosaya gidip hem snapdragonlu hemde exynoslu s4 leri inceledim.

iki işlemci arasında kullanımda bir fark gördünüz mü?

yazılım olarak çok fark vardı.snapdragonlu s4 ün yazılım optimizasyonu çok kötüydü ve hem arayüz yavaştı hemde internet performansı kötüydü.exynoslu ise internet olsun arayüz olsun gayet hızlıydı.eğer ikisinin yazılımı aynı olsaydı hız karşılaştırması yapacaktım.

Anladım hocam. Bende bugun gidip incelemeyi düşünuyorum. Şuan elimde s3 var. Bazem şişiyor telefon ramden dolayı sanırım. Onun için S4 almayı planlıyorum. Sizin fikriniz ne bu konuda ?

hocam dün exynoslu s4 ün ramini temizledikten sonra kullanıcıya 520 mb kullanılabilir ram kaldığını gördüm.yani telefon hiçbir şey yapmadığımızda bile 1.3 gb ram kullanıyor.2 günlük kullanımla kullanılan ram miktarı bu seviyelere kadar çıkmış.bende s3 te perseus kernel ile 500 mb zram ayarlayarak ram sorunu bir nebze çözdüm.android 4.2 ile birlikte s3 e özel ram yönetimi gelecek ayrıca samsung 200 mb zram ayarlayacak.böylece daha iyi multitasking yapabileceğiz.biz bu zram miktarını 500 mb ta çıkardığımızda s3 ün ram sorunu tamamen ortadan kalkacak.eğer sadece ramden dolayı s4 almak istiyorsanız bence s3 ile devam edin.android 4.2 ile s3 ün ram sorunu ortadan kalkacak.1 ay içinde 4.2.2 güncellemesini almaya başlarız.bende s4 ü beğendim ama fiyatı iyice düşmeden almayı düşünmüyorum.çünkü elimizde s3 varken s4 e 2000 lira para vermeye değmez.

hocam bu S3'Lerde gece zifiri karanlıkta ve ekran simsiyahken (kamera falan acıkken mesela) ekranın kenarlarında ufak tefek lekeler gorunuyordu tutkal ızlerıymış sanırsam cogu amoled telefonda varmış.

bu S4'te de mevcutmu acaba o konu hakkında bi bilginiz varmı ?

yok hocam ona hiç dikkat etmedim.zaten ortam ışıklı olduğu için dikkat etsem bile göremezdim :)) ama bir internet sitesinin incelemesinde galaxy s4 ün siyah rengi daha iyi verdiğini gösteren bir fotoğraf paylaşmıştı.o fotoğrafta s3 te siyah arka planda lekeler belli olurken galaxy s4 te herhangi bir leke görünmüyordu.galiba bu leke durumunu yeni amoled ekranda düzeltmişler.

senin s3'te varmı bu lekeler benım 2 tane arkadaş var 2 sındede cıktı :D bendede var sanırım ufak bi üretim hatası samsung bülten yayınlamış bu konu hakkında. rahatsız etmıyor ama bu klassta bi telefonda böyle bi bug olması hoş degıl. gece simsiyah fotoğraf çekmiyoruz sonuçta :D

• ne istiyosun kardeş güzel telefon işte nette dolu test var
  • abi istanbul bilişim veya vatan bilgisayar paralel ihracat mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dün biraz Galaxy S4 le oynadım AVM'de , o kadar çekirdeğe ragmen touchwizle olmuyor sanırım, cihazı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi ? Demo cihaz olduğundan mı bana öyle denk geldi çok şaşırdım, samsung kampanya süresini uzattı almayı düşünüyorum arkadaşlar geniş çaplı bi açıklama olursa tadından yenmez hemde içimiz ferahlamış olur inşallah

samsung un piyasaya sürdüğü demo galaxy s4 ler telefonu alacakları vazgeçirecek kadar yavaş çalışıyor.yazılımı çok kötü optimize etmişler.ne internet nede touchwiz doğru dürüst çalışıyor.neyseki teknosada exynoslu bir s4 buldum ve onu incelediğimde demo s4 lerden çok daha hızlı ve stabil çalışıyor.

hocam ben ankaradayım.dün ankamall teknosaya gidip hem snapdragonlu hemde exynoslu s4 leri inceledim.

yazılım olarak çok fark vardı.snapdragonlu s4 ün yazılım optimizasyonu çok kötüydü ve hem arayüz yavaştı hemde internet performansı kötüydü.exynoslu ise internet olsun arayüz olsun gayet hızlıydı.eğer ikisinin yazılımı aynı olsaydı hız karşılaştırması yapacaktım.

Anladım hocam. Bende bugun gidip incelemeyi düşünuyorum. Şuan elimde s3 var. Bazem şişiyor telefon ramden dolayı sanırım. Onun için S4 almayı planlıyorum. Sizin fikriniz ne bu konuda ?

hocam dün exynoslu s4 ün ramini temizledikten sonra kullanıcıya 520 mb kullanılabilir ram kaldığını gördüm.yani telefon hiçbir şey yapmadığımızda bile 1.3 gb ram kullanıyor.2 günlük kullanımla kullanılan ram miktarı bu seviyelere kadar çıkmış.bende s3 te perseus kernel ile 500 mb zram ayarlayarak ram sorunu bir nebze çözdüm.android 4.2 ile birlikte s3 e özel ram yönetimi gelecek ayrıca samsung 200 mb zram ayarlayacak.böylece daha iyi multitasking yapabileceğiz.biz bu zram miktarını 500 mb ta çıkardığımızda s3 ün ram sorunu tamamen ortadan kalkacak.eğer sadece ramden dolayı s4 almak istiyorsanız bence s3 ile devam edin.android 4.2 ile s3 ün ram sorunu ortadan kalkacak.1 ay içinde 4.2.2 güncellemesini almaya başlarız.bende s4 ü beğendim ama fiyatı iyice düşmeden almayı düşünmüyorum.çünkü elimizde s3 varken s4 e 2000 lira para vermeye değmez.

hocam bu S3'Lerde gece zifiri karanlıkta ve ekran simsiyahken (kamera falan acıkken mesela) ekranın kenarlarında ufak tefek lekeler gorunuyordu tutkal ızlerıymış sanırsam cogu amoled telefonda varmış.

yok hocam ona hiç dikkat etmedim.zaten ortam ışıklı olduğu için dikkat etsem bile göremezdim :)) ama bir internet sitesinin incelemesinde galaxy s4 ün siyah rengi daha iyi verdiğini gösteren bir fotoğraf paylaşmıştı.o fotoğrafta s3 te siyah arka planda lekeler belli olurken galaxy s4 te herhangi bir leke görünmüyordu.galiba bu leke durumunu yeni amoled ekranda düzeltmişler.

senin s3'te varmı bu lekeler benım 2 tane arkadaş var 2 sındede cıktı :D bendede var sanırım ufak bi üretim hatası samsung bülten yayınlamış bu konu hakkında. rahatsız etmıyor ama bu klassta bi telefonda böyle bi bug olması hoş degıl. gece simsiyah fotoğraf çekmiyoruz sonuçta :D

evet hocam bu lekeler bendede var ama ortamın karanlık ve ekranın tamamen siyah olmadığı durumda bu lekeler görünmüyor.bu nedenle bende önemsemiyorum lekeleri :))

• quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

1.745 TL diyorlar ne iş

nerede
  • Istiklal caddesindeki Turkcell Tepebasi genel mudurlugunun altinda bulunan Turkcell magazasinda samsung s4 alana ses sistemi hediye ediliyor. Son 8 adet kalmisti an itibari ile.

• Satın alanlardan neden ses yok... Içine mi düştünüz :) memnun musunuz? Hoşunuza gitmeyen bir yeri var mi

• Pil ömrü ile ilgili sorusu olanlar için.

Gece 12 de %100

Sabah 7.30 Wifi modunda %95

7.30 dan Şu ana kadar Normal kullanım telefon sms internet karışık. %67 de şarjı

Nexus 4 üm vardı şu anda 2. kez sarja takmıştım bana fazlası ile yeterli geldi açıkcası.
  • Pilinde pek problem olan yok belli ki. Neyse, ben bir tamamen bitirip tekrar sarj edeyim. Gerçi tam hatırlamıyorum ama %52 falanken pili çıkartıp geri taktım. Açtığımda % 74'tü. Ya da pili çıkarttigimda zaten %74'tü ve ben halüsinasyon falan gördüm. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Purdew -- 30 Nisan 2013; 17:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

1.745 TL diyorlar ne iş

nerede

istanbul bilişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wipe98 -- 30 Nisan 2013; 17:07:05 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam bu lekeler bendede var ama ortamın karanlık ve ekranın tamamen siyah olmadığı durumda bu lekeler görünmüyor.bu nedenle bende önemsemiyorum lekeleri :))

aynen görmek için müthiş üst düzey bi çaba harcamak lazım :D

bu kadar güzel bi ekranın ufacık bi kusuru olarak kabul edilebilir :)

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.