Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lord0634

quote:

Orijinalden alıntı: penguenn

arkadaşlar merak ettiğim bir konu var iphoneda ekranin fotoğrafını çekebiliyorduk ya bundada mevcut mu o

Tabiki mevcut Üstelik ekranın sağından yada solunda diğer yöne elini kaydırarakta çekebiliyorsun

hadi ya çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 büyük heyecan yarattı

94 Sayfanın Özeti :

-S4 'te 2GB Ram olmasına rağmen telefon %70ini standby konumunda kullanıyor.

-Telefonun arka tarafında kameranın olduğu bölgede aşırı ısınma var.

-Telefonun 16GB 'lık modeli 8.2 GB lık boş alanla geliyor.

-Plastik malzemesi hakkında fikir ayrılıkları var.

-Telefon rehberi uzun sürede açılıyor bir yavaşlık söz konusu.

-iPhone 5 - Htc One - Xperia Z ile karşılaştırıldığnda tüm donanımsal özellikleri daha iyi ve yeni olduğundan S4 ağır basıyor.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

ben inceledikten sonra bu kanıya vardım zaten hocam istinye parktta 10 taneden fazla var

elde daha iyi durdugu kesin ama o kasa kalitesi beni tatmin etmedi bir xperia Z kalitesi yok

ya sony aptal yada samsung çok akıllı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercyas

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

galiba tespitiniz doğru hocam, ama gece gece sevindirdiniz beni teşekkürler, sorun çıkmasından ziyade aldığımız yere derdimizi anlatmak, paranoyak muamelesi görmek iki günlük cihazı servise vermeyle uğraşmak bizde gerçekten çok sıkıcı, ve sorunlu,
    bu arada eminim bir iki gün içinde bu soru çok gelirdi çünkü telefonu kulağınıza götürürken nispeten farkediliyor sonra dikkat ettimi ses ortaya çıkıyor onlarada iyi bir cevap oldu.

Hocam bence aldiginiz yere goturun verin. Cunku 15 gun gecmeden cihazi degistirebilirsiniz. Sizden kaynakli bir durum degil sonucta .

ama hocam siz hariç üç arkadaştada aynı ses var belki başkalarındada aynı durum çıkacak ve kamerayı açınca gidiyor ses falan kalmıyor sorun olsa sadece bende olurdu herhalde diye düşünüyorum...

• quote:

quote:

quote:

galiba tespitiniz doğru hocam, ama gece gece sevindirdiniz beni teşekkürler, sorun çıkmasından ziyade aldığımız yere derdimizi anlatmak, paranoyak muamelesi görmek iki günlük cihazı servise vermeyle uğraşmak bizde gerçekten çok sıkıcı, ve sorunlu,
    bu arada eminim bir iki gün içinde bu soru çok gelirdi çünkü telefonu kulağınıza götürürken nispeten farkediliyor sonra dikkat ettimi ses ortaya çıkıyor onlarada iyi bir cevap oldu.

Hocam bence aldiginiz yere goturun verin. Cunku 15 gun gecmeden cihazi degistirebilirsiniz. Sizden kaynakli bir durum degil sonucta .

ama hocam siz hariç üç arkadaştada aynı ses var belki başkalarındada aynı durum çıkacak ve kamerayı açınca gidiyor ses falan kalmıyor sorun olsa sadece bende olurdu herhalde diye düşünüyorum...

3 arkadaşta var bende yoksa sorun bende gibi duruyor . Bence iyi araştır hocam cevrende varsa s4 alan bide onlara bak derim

• quote:

Orijinalden alıntı: bessa

Bence ne kadar guclu bir donanima da sahip olsa,özellikle Note 2 yi gecmez,gecemez.. Cok hos bi cihaz olabilir ama Note 2 yi tek gecerim..

Note 2 tırnağı olamaz S4 ün cihaz menülerde bile takılıyor kasıyor S2 kullanıyorum o bile note 2 den çok daha akıcı kendinizi kandırmayın
  • Siz söyleyince farkettim ki sallayınca tıkırtı sesi bende de var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

ben inceledikten sonra bu kanıya vardım zaten hocam istinye parktta 10 taneden fazla var

elde daha iyi durdugu kesin ama o kasa kalitesi beni tatmin etmedi bir xperia Z kalitesi yok

ya sony aptal yada samsung çok akıllı ?

Kasa kalitesi tabiki bir xpreia Z değil Samsung elde tutuşu sağlamlaştırmak için ön tarafın daha güzel görünmesini sağlamış kenarları metal yapmış vs telefon psikolojik olarak daha sağlam diyoruz ama arkasını çevirdiğimizde işler değişiyor arkadan bakıldığında çin malı kalitesiz bir telefon gibi duruyor zaten kim ne derse desin... Ama şuan için alınacak en iyi android bence one ı kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 arkadaşta var bende yoksa sorun bende gibi duruyor . Bence iyi araştır hocam cevrende varsa s4 alan bide onlara bak derim

Valla haklsın sorun sende gibi, şaka bir yana bi bakıyım hakkaten sonuç ne çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Şimdi yazacaklarıma kızacaksınız ve kimileriniz kızmakta haklı olduğunu düşünecek.
    Yok neymiş iphone 5'i satıp bunu mu alsam.
    Yok ihtiyaçlarımı karşılar mı?
    Telefonun hangi ihtiyaçlarınızı karşılamasını bekliyorsunuz, gıda, ulaşım, temizlik gibi ihtiyaçlarınızı mı karşılayacak.
    Sonuçta telefon bu, alt tarafı internete girecek, mail açacak, oyun ve uygulama çalıştıracak.
    Adam telefonu oynamaktan başka bir şey için kullanmıyor, en fazla mailine bakıyor, neymiş ihtiyaçlarını karşılar mıymış.
    2000 liraya git bilgisayar al, içine 1 terabayt hafıza koy, telefonun hiç bir zaman çalıştıramayacağı oyunları oyna, ödev yap, ofis özelliklerini kullan.
    Peynir değil, ekmek değil nedir bu telaş. s3 hatta s 2 bile oldukça iyi akıllı telefonlar. İphone 4 ve üstü de işinizi görür.
    Nedir abi bu telefon hastalığı, bu kadar paraya değmez ki, elin zengin İngilizi Almanı Fransızı bile bu kadar para vermiyor.
    1-2 sene sonra 1000 lira değer kaybedecek bir alet sonuçta, nedir bu telaş.
    Not: sözüm herkes için değil, isteyen de kızabilir, normaldir.

Geçen sayfalarda da benzer bir şey yazmıştım. Kimsenin vermediği kadar çok para verip bir de değer deniyor. Dünyanın en zengin ülkesinde bile bu kadar pahalı değil. Bizden iyi de bizden kötü denen ülkeler de bizden ucuza satılıyor. Nedir bu hastalık?

Toplumumuz bu derece duyarsız olduğu sürece 600 dolarlık telefonu 4 milyarada satalar burada bi Amerikadaki macbook fiyatlarına birde buradakilere bakın isterseniz 4 katı fiyata satılıyor neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar telefon olmuş 1000 tlnin biraz üstüne gönül rahatlığıyla alınır ve bende öyle yapacağım.Tabi iphone 5s de çok devrimsel özellikler gelmezse.Bu durumda bütçemi 1500 tl seviyelerine çekip amerikadan alacağım.Bu arada Amerikadan alan arkadaşlar telefonda kasma donma gibi sıkıntılar olmadığı işlemcisininde gayet verimli çalıştığını söylüyorlar.Amerikada 650 dolar civarı fiyat ödeniyormuş.Ama büyük bir satış patlaması yok diyor.Hızla 400-500 dolarlara düşebilir.İşlemcide çok farklı değilse amerikadanda alabilirim.

Bencede bekleyin fiyat 3-4 ay sonra 1500 tl civarına düşecek hatta dahada az olmadı yurt dışından alırız 2000TL vermek saçmalıktan başka hiçbir şey değil.
  • Hepsiburada.com dan alan arkadaşlar sizce bu gün kargo gelir değilmi? Genelde kargoya verildikten sonraki iş günü bana geliyor
  • Hepsiburadadan protective cover almistim , tedarik edilemiyor baska urun secin ya da iptal edin diye mail atmislar , madem tedarik edemiyorsunuz niye satista.
  • quote:

S4 de kenar parçalarının ayrı olarak dizayn edildiği görülüyor.. Umarım o parçalar yıpranıp değişim istendiğinde, S3 de ki gibi ekrana yapışık denip, ekranla birlikte değişim oluyor (500-750 TL arası) palavrasını atmazlar..

Aşağıdaki link de adam S4ü parçalarına ayırıyor yan kaplaması ekrandan ayrı videodan da izleyebilirsin

http://www.youtube.com/watch?v=zm4f2XjQLAM

Edit:Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreetLegend -- 30 Nisan 2013; 10:05:23 >

• Arkadaşlar daha yenı Antutu Benc yaptım.

Cpu:11094

Ram:5572

Gpu :9665

I/O :921

Total Score : 27252
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataslan55

Arkadaşlar hediye kampanyası na kayıt olupta telefonu almaktan vazgeçen yada garanti olsun diye 2 defa şifre alan arkadaşlardan ricam kodu bana versinler

bende kod var akşam eve gidince pm atarım size.

• 1 Haftalık bekleme sona eriyor sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strongiron

O Değilde İphone dan S4 e geçince nevrim döndü .... Çözmekte zorlanıyorum bu gün 3. gün .... Bana oyunları çok az geldi mesela İphone da daha fazlaydı :) Sonra şu

1.video izlerken kafamı çevirince görüntü durmuyor

2. parmağımı dokunmadan telefon no çevirme nasıl oluyor ?

Oyun sayısı az geldi demek Birkaç yüzbin tane oyun az yani c
    En kral oyuncu adam 10 - 20 tane falan oyun kuruyordur telefonuna... Bütün yeni oyunlar var zaten...
    Bence bu kadar oyun 2-3 yılda bitmez, o zamana kadar da zaten s4'ü değiştirmek gerekir zaten her telefon gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 30 Nisan 2013; 10:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Buyrun arkadaşlar. Resmi Türkiye Rom'u:http://www.hotfile.com/dl/207237654/5eae6bd/I9500XXUAMDE_I9500OJVAMDC_TUR.zip.html

Hocam ne oldu senin cihaz tedarik edildi mi?
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.