Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

quote:

Orijinalden alıntı: baba2600

quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Bu teknosa ne gıcık arkadaş hala ürünümü kargoya ermedi :( beklemeye devame diyoum artık gelsin ürünüm aradım adamlar cumaya kadar geçer elinize diyor.
    baba2600 2 hafta beklenir denir bende attım tutum dedim 2 gün beklerim 2 hafta değil diye ama bunlar beni 1 hafta bekletcek gibi görünüyor sanırım :(

hocam belkı yogunluktan dolayı kargolayamamıs olabılırler dıycem de teknosa gıbı buyuk fırmalar bunu yapmaması lazım aslında cumaya kadar kargolanır bence

hocam bence teknosayı bi arayıp sorun, ben aramıştım ne zaman gelcek falan diye bana aynen şöyle demişlerdi "ürününüze bakıyorum, evet stoklarımızda mevcut herhangi problem yok, 3 gün içinde size ulaşır" demişlerdi, şimdi bi arayıp sorun stokta varmıymış diye, düşük bi ihtimal ama stokta yoksa biraz beklersiniz.

Aradım Cuma ya gelicek size dedi bakalım bekliyorum. sitede yola çıktı yazıyor arıyom paketlendi bekliyor diyor. kargo şirketini arıyorum onlar barkot kesilmiş verirlerse kargoya yarın akşam alırsınız diyor.
    Anladığım Cuma gelmiş olucak sanırım.
    Yarın akşam işim var gidip alamıyacağın gelse bile.

• Helium ile full yedekleme yaptim. backuptan geri yukleme yaptim daha sonra real racing 3 acinca tekrar internetten dosyalari indirdi ve suan en basa dondu hersey. Nasil save dosyama ulasicam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sinestezi_

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: _sinestezi_

Arkadaşlar son güncellemeyi yaptım fakat telefon çok ısınmaya başladı fabrika ayarlarına döndürdüm hala ısınıyor, daha önceki güncelleme telefonla gelen güncellemeydi yani problemli olan kameranın reset atmasını sağlayan o dandik versiyon şimdi kamera reset atmıyor vs ama telefon çok ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz ?

hocam anabant sürümünde ne yazıyor bakar mısınız?

I9500XXUBMEA yazıyor hocam dün güncelledim

hocam geç mesaj attım kusura bakma tekrar kiesle güncelleyin en son sürüme geçmiş olacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Biraz flod gibi oldu arkadaşlar kusuruma bakmayın.

Not olarak eklemek gerekir ise;
    Yazılımları kies üzerinden yükledim. Wipe falan yapılmadı. telefon oldukça stabil.
    MDK sürümündeki klasik sorunlardan MEA sürümü ile zaten kurtulmuştu cihaz.
    Ben MEA sürümünden oldukça memnundum.. yeni sürüm ile aynı kullanımı sunarsa bana yeterlidir.
    Cihaz TR garantili Trcell den alınma 32 GB siyah ve vietnam üretimidir.

Bilgi vermesi açısından paylaşmak istedim.

mea ya gore farkliliklarini yazarsaniz sevinirim

Kullanım açısından şimdilik bi fark göremedim.
    Benim için önemli olan pil kullanımı. akıllı cihazlardaki en büyük sorun şimdilik bu.
    MEA sürümü değerlerini verse yeter benim için. DÜzeltilen birçok şey elbet vardır.
    Gözüme çarpan olumlu yada olumsuz şimdilik birşey olmadı.

Cihazı aldığımdan beri düzelmeyen tek sorun Wi-Fi bendeki.
    Bazen cihaz uyku moduna girince tuş kilidini açınca wifi bağlı olduğu halde bağlantı sağlanamıyor.
    Wi-Fi kapatıp açınca düzeliyor.. Bunun haricinde hiçbir sorun göremedim cihazda.

• Arkadaşlar yeni Türkiye güncellemesini yükledim ve biraz test ettim.

Görsel olarak iki şey dikkatimi çekti.

1- Cihaz hakkında sekmesinin sembolü mavi iken turuncu olmuş.

2- Bildirim çubuğundaki hızlı ayar düğmelerinin sayısı 21'e çıkmış. 20 idi.

Yazılımsal olarak ise;

1- RAM kullanımı azalmış. Çok hoşuma gitti.

2- Sanki kamera hızlanmış. Yani siz telefonu hareket ettirdiğinizde uyum sağlama hızı artmış.

3- Menülerdeki dolaşmalar hızlanmış.

4- Rehbere girme süresi 0,5-1 saniye arası azalmış gibi.

5- Batarya ısısının biraz düşmesi sağlanmış. Gezinirken 30 derece civarlarında iken, şimdi 29 derecelerde.

Buna ek olarak ben internet performansında da artış bekliyordum ama hala takılmalar oluyor. Umarım o da yeni güncelleştirme ile olur artık.

Genel olarak memnun kaldım ben. Yeni güncellemeler de bizi bekletmeden gelir umarım...

Edit: Batarya ömrünü de ileriki saatlerde anlayacağız. Umarım bir düzelme yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.F.Hopper -- 31 Temmuz 2013; 16:26:26 >

• berkans kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, şikayet etmiş olabilirler, aklımda biri var ama günahını almamak için söylemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Biraz flod gibi oldu arkadaşlar kusuruma bakmayın.

Not olarak eklemek gerekir ise;
    Yazılımları kies üzerinden yükledim. Wipe falan yapılmadı. telefon oldukça stabil.
    MDK sürümündeki klasik sorunlardan MEA sürümü ile zaten kurtulmuştu cihaz.
    Ben MEA sürümünden oldukça memnundum.. yeni sürüm ile aynı kullanımı sunarsa bana yeterlidir.
    Cihaz TR garantili Trcell den alınma 32 GB siyah ve vietnam üretimidir.

Bilgi vermesi açısından paylaşmak istedim.

mea ya gore farkliliklarini yazarsaniz sevinirim

Hocam ben de bu sabahtan beri yeni sürümü kullanıyorum. Batarya süresi konusunda pek bir şey diyemeyeceğim daha tam anlamadım. Onun dışında ram kullanımı azalmış ben de bunu gözlemledim. Isınma problemiyle ilgili bir gelişme gözlemlemedim. Hala aynı derecede ısınıyor diyebilirim cihaz. MEA güncellemesinde gözle görülür bazı yenilikler vardı. Bu güncelleme herhalde daha çok telefonu yazılımsal olarak kuvvetlendirmek için yapılmış gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şuraya foto çekip koyun la azıcık.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

EYW

evet beyler başka yok mu yahu

• Ya arkadaslar telefonun yeni cikan guncellestirmesini nasil yapiyorsunuz. Ben yurtdisindan 3 ay once getirdim ve pasaporta kaydettim. Kiesle bilgisayara baglayinca son surum ve bendeki surum ayni.cihazin ana bant surumu 19500xxuamdk. Yeni guncellestirmeyi nasil yapacaz yok mu bana yardim edecek bir Müslüman.

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    çıkıntılık yapmak istemem ama bu sayfa resim paylaşımı için değil resim paylaşımı için forumda başka sayfalar var. Evet kaliteyi görmek için resimler paylaşılmasını istemek normal o zmn lütfen sadece link atarak paylaşalım arkadaşlar sayfalar çok hızlı ilerliyor ve takip edilmesi aranan bilginin yeniden bulunması çok zor oluyor. Bazen kendi yazdığım yazıyı bulamıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginayazgil

Ya arkadaslar telefonun yeni cikan guncellestirmesini nasil yapiyorsunuz. Ben yurtdisindan 3 ay once getirdim ve pasaporta kaydettim. Kiesle bilgisayara baglayinca son surum ve bendeki surum ayni.cihazin ana bant surumu 19500xxuamdk. Yeni guncellestirmeyi nasil yapacaz yok mu bana yardim edecek bir Müslüman.

PM attım.
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    pm bana attınız :)
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    sağolun, dediğiniz gibi ikisini de görerek test etmek gerek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

quote:

Orijinalden alıntı: baba2600

quote:

Bu teknosa ne gıcık arkadaş hala ürünümü kargoya ermedi :( beklemeye devame diyoum artık gelsin ürünüm aradım adamlar cumaya kadar geçer elinize diyor.
    baba2600 2 hafta beklenir denir bende attım tutum dedim 2 gün beklerim 2 hafta değil diye ama bunlar beni 1 hafta bekletcek gibi görünüyor sanırım :(

hocam belkı yogunluktan dolayı kargolayamamıs olabılırler dıycem de teknosa gıbı buyuk fırmalar bunu yapmaması lazım aslında cumaya kadar kargolanır bence

hocam bence teknosayı bi arayıp sorun, ben aramıştım ne zaman gelcek falan diye bana aynen şöyle demişlerdi "ürününüze bakıyorum, evet stoklarımızda mevcut herhangi problem yok, 3 gün içinde size ulaşır" demişlerdi, şimdi bi arayıp sorun stokta varmıymış diye, düşük bi ihtimal ama stokta yoksa biraz beklersiniz.

Aradım Cuma ya gelicek size dedi bakalım bekliyorum. sitede yola çıktı yazıyor arıyom paketlendi bekliyor diyor. kargo şirketini arıyorum onlar barkot kesilmiş verirlerse kargoya yarın akşam alırsınız diyor.
    Anladığım Cuma gelmiş olucak sanırım.
    Yarın akşam işim var gidip alamıyacağın gelse bile.

o zaman stok sıkıntısı yok, inşallah istediğiniz gün gelir hayırlı olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şuraya foto çekip koyun la azıcık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

quote:

Orijinalden alıntı: enginayazgil

Ya arkadaslar telefonun yeni cikan guncellestirmesini nasil yapiyorsunuz. Ben yurtdisindan 3 ay once getirdim ve pasaporta kaydettim. Kiesle bilgisayara baglayinca son surum ve bendeki surum ayni.cihazin ana bant surumu 19500xxuamdk. Yeni guncellestirmeyi nasil yapacaz yok mu bana yardim edecek bir Müslüman.

PM attım.

Pm i yanlislikla baskasina atmissiniz

• quote:

pm bana attınız :)

Rica etsem o pm i bana yollarmisiniz

• Arkadaslar genellikle herkesin mdk sürümünde sikayet ettigi ( bende mdk da yoktu ) konuşurken cizirti meselesi yeni güncelleme ile bende de ortaya çıktı sadece net sese alinca yapmıyor ama ondada ses kısık çıkıyor ses yukseltmeye basınca yine yapıyor gıcık oldum :( kurulumu wipe yaparak tamamlamıştım temiz kurulum yaptım yani

• Bu IMEI silinme olayıyla ilgili bir endişem var. IMEI, son çıkan sürümü yeni BMG9'u yeniden flashlayınca geliyor fakat bunun üstüne başka bir rom kurarsanız yeniden uçuyor. Aklıma şu geldi hemen; ileride çıkacak güncellemelerde veya başka romlarda da bu sıkıntıyı yaşabiliriz.
  • Arkadaşlar 15 dakikadır bildirim çubuğunda yazılım güncelleştirme yükleniyor diyor. İnternete wifi ile bağlıyım. Ne kadar sürer tahmini. Paketin büyüklüğü nedir?
  • 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.