Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PARÇALI SEVDA

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: PARÇALI SEVDA

Guncelleme yaptiktan sora telefonumuzu fabrika ayarlarina cevirmemiz sart mi acaba?

eski ve yeni sistem dosyalarının çakışmaması için gerekli dostum.temiz bir wipe çeker sorunsuzca kullanırsın...

Wipe dediginiz nedir hocam? Valla ben ayarlardan fabrika ayarlarina cevir yapiyorum

recovery moda alıp fabrika ayarına döndürme işlemine deniyor hocam nette resimli anlatım var bakabilirsiniz

• arkadaşlar bu şarj göstergesi ne kadar doğru yani bu değerler normalmi yoksa yapmam gereken bi ayar varmı ayrıca en son güncellemeyi dün kies üzerinden kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haxem -- 31 Temmuz 2013; 11:59:09 >
  • Arakdaşlar gücellemeden sonra şikayetiniz yoksa ne format atın ne wipe yapın.
    Isınyor takılıyor kapanıyor program açılmıyor şarjı çabuk bitiyor gibi sıra gelen problemleri yaşıyorsanız ilk olarak telefonu format atın. Ama Wipe daha kesin çözüm arkadaşlar wipe daha detaylı temizlik yapıyor telefonda.

WIPE :recovery moda alıp fabrika ayarına döndürme işlemine deniyor hocam nette resimli anlatım var bakabilirsiniz (alıntı: @uğur4105 )
  • Bu teknosa ne gıcık arkadaş hala ürünümü kargoya ermedi :( beklemeye devame diyoum artık gelsin ürünüm aradım adamlar cumaya kadar geçer elinize diyor.
    baba2600 2 hafta beklenir denir bende attım tutum dedim 2 gün beklerim 2 hafta değil diye ama bunlar beni 1 hafta bekletcek gibi görünüyor sanırım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: _sinestezi_

Arkadaşlar son güncellemeyi yaptım fakat telefon çok ısınmaya başladı fabrika ayarlarına döndürdüm hala ısınıyor, daha önceki güncelleme telefonla gelen güncellemeydi yani problemli olan kameranın reset atmasını sağlayan o dandik versiyon şimdi kamera reset atmıyor vs ama telefon çok ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz ?

hocam anabant sürümünde ne yazıyor bakar mısınız?

I9500XXUBMEA yazıyor hocam dün güncelledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

Orijinalden alıntı: atlas07

arkadaşlar merhaba. 2 aydır s4 kullanıyorum. yalnız bir haftadır garip bir sorun yaşıyorum. normalde şarjım uzun süre gidiyor ama 1 haftadır çok çabuk bitiyor. pilden girip baktığımda android sistemi %75 %80 falan gösteriyor ama ne wifi açık ne de mobil veri anlam veremiyorum. bunun nedeni ne olabilir. uygulama yöneticisinden çalışan uygulamaları kapattıgımda düzeliyor ama 1 gün sonra tekrar aynı oluyor. mobil veri kullanmıyorum sadece arada wifi kullanıyorum günde 2 saat kadar ama eskidende böyle kullanıyorum. şimdi telefon herşey kapalıyken 2 saatte %15 %20 şarj yiyor

Bugün, dediğiniz sorunun aynısı bende mevcut. Cihazı sabah 6 da şarjdan çıkardım ve yattım. Sabah 10 gibi durum bu...

aynen hocam. bendede böyle görünüyor ama ne wifi açıyorum nede mobil veri.. arkadaşlar bu soruna yardım edebilecek yokmu? ı9500xxubmea sürümü yüklü bende

• arkadaşlar yeni bi özelik keşfettim yada ben yeni öğrendim telfon düz bir zemindeyken ekran kaplı olsun alttan üste doğru elinizi sürükleyin farklı bir ekran çıkıyor
  • Hadi ya kötü olmuş, geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 2 hafta önce aldım ama diğer forumlarda da başkalarının başına gelen sorun benim başıma da gelmeye başladı. Kamerayı açtığım sırada cihaz kendini yeniden başlatıyordu. Dün öğlen civarları gold computer'a gittim ve cihazınızı servise yollayalım dediler ve kabul ettim yazılımsal bi problem olduğunu söylediler.. Var mı benim gibi aynı sıkıntıyı yaşayan birileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haxem

arkadaşlar bu şarj göstergesi ne kadar doğru yani bu değerler normalmi yoksa yapmam gereken bi ayar varmı ayrıca en son güncellemeyi dün kies üzerinden kurdum

arkadaşlar bilgisi olan yokmu bu kadar kısa sürmemesi lazım şarjın ekran parlaklığınıda otomatikte kullanıyorum
  • Emre A. kullanıcısına yanıt
    bir kaç sayfayı okursanız aynı sorunu bırço kişinin yaşadığını ve son gelen güncel Türkiye yazılımı ile düzeldiğini görebilirdiniz.
    Ama artık servise vermişiniz malesef 1 ay kadar beklemeniz gerekicek.
    İnşallah bekletmezler sizi fazla. Çünkü tecrübeli bir arkadaşın yazılım güncellemesi 10-15 dk.
  • haxem H kullanıcısına yanıt
    iş yerinde olduğum bazı siteleri göremiyorum yüklediğiniz resmi de göremiyorum.
    Yazınızdan anladığım şarjının çabuk bitiyor. bunu için yukarıda kısa bir yazı yazdım şunlar şunlar oluyorsa wipe yapın yada format atın diye.
    Unutmayın WIPE ve FORMAT atma işlemlerinde telefonda bulunan resim müzik numara vb herşey gider. Hafıza kartınız ve simkartınz silinMEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

bir kaç sayfayı okursanız aynı sorunu bırço kişinin yaşadığını ve son gelen güncel Türkiye yazılımı ile düzeldiğini görebilirdiniz.
    Ama artık servise vermişiniz malesef 1 ay kadar beklemeniz gerekicek.
    İnşallah bekletmezler sizi fazla. Çünkü tecrübeli bir arkadaşın yazılım güncellemesi 10-15 dk.

1 ay mı yapma ya? 1 hafta içinde gelir cihazınız demişti kız :/ korkum 1 ay falan olmasa da bu yazılımdan sonra telefonum aynı şekilde çalışacak mı diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bende mikrafon mevcut simdi denedim de,son surum yuklu mg9...

Facebook dan mesaj yazar gibi acin bir,klavye de mikrafon oldugu tusa basili tutun..secenekler gelir,orada mikrafonu sececeksiniz...

Hızlı cevap için teşekkürler, ancak zaten söylediklerinizi ben yapıyorum, ama mikrofon simgesi orda yok, yani birkaç gün öncesine kadar sesli yazmayı zaten kullanıyordum, iki gündür kayboldu,
    Artı az önce 370 mb lik bir güncelleme aldım, güncellemeyi yükledim, ilk olarak klavyede mikrofon simgesine baktım, maalesef yine yok,
    bu güncelleme neyin nesiydi, yokarda bir arkadaşın ekran resmi verdiği sürümle aynı bugün gelen güncelleme,
    ya şu sesle yazma olayını bi açığa çıkaralım, bunun haricinde bir sorunum da yok, Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: kingyy

arkadaşlar yeni bi özelik keşfettim yada ben yeni öğrendim telfon düz bir zemindeyken ekran kaplı olsun alttan üste doğru elinizi sürükleyin farklı bir ekran çıkıyor

Teşekkürler.
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    ya telefonu dün aldım ilk defa android kullanıyorum dün şarjı %50de idi çok kurcaladım telefon 3 saat boyunca elimden düşmedi 3 saate %50 bitti akşam %100 şaj ettim aktif olarak kullandığım halde %80 de işte ama bu pil göstergesinde 2 saat diyor yani o tuhafıma gitti
  • Ayarlar-dil ve giris-sesli yazma acik minbakar misiniz?

• Telefona sonunda 350 mb lik güncelleme geldi

• Guncellemeden sonra wifi sık sık kopmaya basladi. Telefonu cebimden cikariyorum bir bakiyorum wifi kopmus. Sonra tekrar baglaniyor. Baska boyle sorun yasayan var mi?

• 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.