Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda s3 ümü 1000 e okutup 1800e s4 aldım, herşey çok güzel fakat bir sorun var, uygulamaların çoğu yani s3te düzgün çalışanlar s4 te açıldığında genelde hata verip kapanıyor yani yarıya yakını neredeyse. Bazı uygulamalar da yok maalesef uyumlu değil diyor, mesela gittigidiyor ve fanatik. Daha kötü cihazda çalışırken daha iyisinde niye çalışmıyorlar? Hani tersi olsa anlayabilirdim.

Bu arada s3 ün orjinal hdmi adaptörü s4te çalıştı :) Yalnız ekran parlaklığı s3e göre iyi olsa da güneş altında hala kötü. Elimde 2.telefonum nokia 808 var onun parlaklığı bile çok daha iyi, bunun dışında hari,ka telefon, bi de s3 elime bir türlü oturmaz düşerdi bu çok güzel oturuyor neden bilemedim boyutları benzer halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iciguven

Sonunda s3 ümü 1000 e okutup 1800e s4 aldım, herşey çok güzel fakat bir sorun var, uygulamaların çoğu yani s3te düzgün çalışanlar s4 te açıldığında genelde hata verip kapanıyor yani yarıya yakını neredeyse. Bazı uygulamalar da yok maalesef uyumlu değil diyor, mesela gittigidiyor ve fanatik. Daha kötü cihazda çalışırken daha iyisinde niye çalışmıyorlar? Hani tersi olsa anlayabilirdim.

Bu arada s3 ün orjinal hdmi adaptörü s4te çalıştı :) Yalnız ekran parlaklığı s3e göre iyi olsa da güneş altında hala kötü. Elimde 2.telefonum nokia 808 var onun parlaklığı bile çok daha iyi, bunun dışında hari,ka telefon, bi de s3 elime bir türlü oturmaz düşerdi bu çok güzel oturuyor neden bilemedim boyutları benzer halbuki.

Hayırlı olsun. Güneş altında çok mu kötü? Bir de s3'e göre güneş altında nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerde var ben göremedim hocam? O yüzden sordum. İncelemelerde de yok fln yazılmıştı diye aklımda kalmış
  • ŞU BENIM TELEFONA 1 GM GIBI BUYUK BOYUTLU DOSYALARI ATAMAMA SORUNUMU KİMSE ÇÖZEMEDİ :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Sonunda s3 ümü 1000 e okutup 1800e s4 aldım, herşey çok güzel fakat bir sorun var, uygulamaların çoğu yani s3te düzgün çalışanlar s4 te açıldığında genelde hata verip kapanıyor yani yarıya yakını neredeyse. Bazı uygulamalar da yok maalesef uyumlu değil diyor, mesela gittigidiyor ve fanatik. Daha kötü cihazda çalışırken daha iyisinde niye çalışmıyorlar? Hani tersi olsa anlayabilirdim.

Hayırlı olsun. Güneş altında çok mu kötü? Bir de s3'e göre güneş altında nasıl?

sağolun, güneş altında baya kötü ama yine de okunabiliyor, mesela s3ü neredeyse hiç okuyamıyordum elimle gölge yapmadan, yani s3den daha iyi güneş altında bariz, ama yetersiz bence, zor oluyor özellikle internete falan girmek küçük yazıları okumak, ama birisi aradığında okunuyor arayan numara isim, s3te onu bile zar zor görüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

selamın aleykum arkadaşlar,

malum s4 çıktı ve şuan note2 mi alsam yoksa s4 mü çok kararsız kaldım. note2 android kaça kadar destek alacak acaba? telefonu full+full aktif kullanan birisiyim. Aklınıza gelen her şey için telefonumu kullanırım ben. para sorun değil kriteri ile sizce hangisini almalıyım. uzun bir süre beni idare etmesini istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Hangisini neden seçmeliyim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

hocam ben xperia z kullanıyorum, ful kullanıyorum diyosan note 2 al arkadaşımda vardı oda xperia z aldı ama note 2'de şarj gerçekten çok iyi baya kullanıyodu dolu dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenaltay

quote:

Orijinalden alıntı: uurakdemir

quote:

quote:

ben de bugun aldım s4,iphoneden geçen biri olarak çok memnunum,tabi alışkanlıklar zor değişiyor ama :)

aldığım anda pencereli flip cover aldım ama pencerede "hayatınıza eşlik eder kısmı kalıyor,ben alttaki görsel gibi yapmak istiyorum

http://mcdn01.gittigidiyor.net/8577/tn50/85776850_tn50_0.jpg?_=1368907696

o kadar kişi var,bir cevap bekliyorum arkadaşlar :)

ayarlar - cihazim - ekrani kilitle - kilit ekranı widgetleri - kisisel mesaji duzenle

arkadaşa sordum biraz önce

dostum yok,ben flip coverde bu tür bir ekran görmek istiyorum

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/355437/01c9c644-0c8b-4b0b-a58a-0b5389e40563.jpg

flip cover kılıflarda ekran senin dediğin şekilde kalmaz uyku moduna geçer paylaştığın resimdeki gibi kilit ekranını model açma olarak kullanıyorsan yada şifreli kılıf kapanınca tel uyku moduna geçmez ekran kilidi seçeneklerinden- kaydır - seçeneğini seçmelisin..

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Nerde var ben göremedim hocam? O yüzden sordum. İncelemelerde de yok fln yazılmıştı diye aklımda kalmış

ekstra makro ayarını bende göremedim, ben otomatik mod ile dediğim şekilde çekiyorum makroları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 26 Mayıs 2013; 22:29:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Nerde var ben göremedim hocam? O yüzden sordum. İncelemelerde de yok fln yazılmıştı diye aklımda kalmış

ekstra makro ayarını bende göremedim, ben otomatik mod ile dediğim şekilde çekiyorum makroları...

bende öyle çekiyodum da ondan sana sordum hocam özel bişey yaptın mı diye Ben yok biliyorum ama özel makro ayarı

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

ŞU BENIM TELEFONA 1 GM GIBI BUYUK BOYUTLU DOSYALARI ATAMAMA SORUNUMU KİMSE ÇÖZEMEDİ :D

sorun nedir?

• quote:

henüz tüm uygulamalar S4 le optimize değil, ayrıca yazılımsal sorunları olduğu aşikar, şuan kesinlikle exynos 5 in hakkını vercek yazılımsal optimizasyona sahip değil, ama zamanla emin olun tüm sorunlar çözülcek, samsungun işi kolay değil, hem snapdragon hemde exynosa uydurmaya çalışıyo yazılımları, o yüzden biraz beklenmesi lazım. bu arada hayırlı olsun, mükemmel bi telefona sahipsiniz

• quote:

bizim s2'lerde fotoğraf ayarlarında odak moduna girdiğinde macro seçeneği var, s4'lerde de vardır mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera demişken hdr çekimini çok beyendim. Özellikle içeriden dışarıyı çekiyorsanız, içerisi veya dışarısı karanlık olur vs... Hdr modunda çekerseniz hem içerisini hem dışarısını net ve parlak şekilde alabiliyosunuz. boyutları 1100 pixele düşürülmüş bir foto..
  • fotoğraf çekerken kamera ikonuna basılı tutarsanız, ardı ardına fotoğraflar çekiyor. Sanırım ortam ışığına göre saniyede birkaç kare olabiliyor. Bugünkü denememde 15 kare kadar çok net fotoğrafı takılmadan çekti. Gece çekimlerini denemedim ancak otomatik, dram, hdr çekimleri gayet başarılı.
  • quote:

quote:

bizim s2'lerde fotoğraf ayarlarında odak moduna girdiğinde macro seçeneği var, s4'lerde de vardır mutlaka

Hocam o nasıl bi düz mantık ya. s2 ve s3 te fm radyo da var o zaman s4 te de olması lazım

Unlike the Galaxy S3 and many other devices, there’s no dedicated macro shooting mode on the Galaxy S4, but it excels at macro shots regardless, in part thanks to its sheer megapixel count. The phone has no difficulty picking out close-up objects in Auto mode, and there’s an abundance of fine detail to be found in the resulting JPEGs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 26 Mayıs 2013; 22:43:36 >

• quote:

quote:

Gunes altinda okunabilirlik s3 ten daha iyi onu soyleyebilirim farkli bir cihazla karsilastirma firsatim olmadi. S2 den s3 e gecerken kagit uzerinde pek neden yok gibiydi fakat s3 aldigimda kullandikca daha da sevdirdi kendini simdi s4 aldim ve s3 den gecmeye degecek bi kullanim zevki veriyor bunu rahatlikla soyleyebilirim ozellikle ekranina hayran kaldim sizi s2 konusundan taniyorum androidin dilinden anliyorsunuz bilincli bir kullanici olarak s4 sizi kesinlikle memnun edecektir her nekadar begenilmese de ben siyah rengini aldm desenli yapisi gercekten gorunus olarak acayip hosuma gitti elime aldigimda oyle soylendigi gibi dandik plastik tutuyormus hissi yasamiyorum 2 gunluk kullanim sonrqsinda bunlari rahatlikla soyleyebilirim

• Spigen Neo Hybrid Beyaz çerçeveli kılıf ve beyaz S4 birleşimini merak edenler için fotoğraf ekliyorum. Kırmızı ve beyaz çerçevenin ikisini de denedim ama beyaz daha güzel durdu sanki.

• quote:

quote:

quote:

Hocam o nasıl bi düz mantık ya. s2 ve s3 te fm radyo da var o zaman s4 te de olması lazım

Unlike the Galaxy S3 and many other devices, there’s no dedicated macro shooting mode on the Galaxy S4, but it excels at macro shots regardless, in part thanks to its sheer megapixel count. The phone has no difficulty picking out close-up objects in Auto mode, and there’s an abundance of fine detail to be found in the resulting JPEGs.

S3 te sonradan tanistigimiz az isik modu vardi kamerada karanlik ortamlarda mukemmel resimler cekiyordu gozlerim o modu cok aradi ama yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

ŞU BENIM TELEFONA 1 GM GIBI BUYUK BOYUTLU DOSYALARI ATAMAMA SORUNUMU KİMSE ÇÖZEMEDİ :D

sorun nedir?

sorun telefonun kendı hafızasına 1 gb gıbı mesela buyuk dosyaları atamıyorum.telefonu fabrıka ayarlarına dondurdum duzeldı sonra yıne aynı oldu.odsyayı atıyorum doluyor sonunda hata verıyor cıhaz mesgul veya baglantı kesıldı fılan dıyor suan tek sorunum bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dataman

Spigen Neo Hybrid Beyaz çerçeveli kılıf ve beyaz S4 birleşimini merak edenler için fotoğraf ekliyorum. Kırmızı ve beyaz çerçevenin ikisini de denedim ama beyaz daha güzel durdu sanki.

Bence çiğ durmuş :)
    Mavi çok ağır duruyor, fakat gümüşü merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.