Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

5200 mah pil testi

hocam bu sürede neler yaptın ekran 4.5 saat ne ile meşguldü wifi mi 3g mi kullandın sensörlerden hangileri açık hangileri kapalıydı ?

Grafiklerde kullanım lar yazıyor. 3g hep acik bazen wifi bazen 3g.

hocam bu bataryalı kılıf mı? yoksa tek 5200 mAh bataryamı

edit: eğerli kalın bataryadan ise cihaz çok tipsiz oluyor bırak benimki 1 gün gitsin:D

Kalın batarya. Uzun yol için lazım oluyor. Pil iyi gidiyor. İhtiyacı olan alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadşlar bu andoid sistemi pilin canına okuyor %15 civarlarında ama şarjdan çektikten 5 saat sonra falan bu değerlere ulaşıyor ne yapmalıyım? yeni uygulama program yüklemedim dünden beri bu sorun var yardım edin.
    önceki sayfalarda yeni programlardan dolayı diyorlardı ama benimki öyle değil yeni bir şey yok. köklü çözümü yok mu bunun yardın edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

Arkadaşlar bi sorum olucak

Alabilirsem 1 ay içinde s4 alıcam

Ama s4 ü aveanın faturalı hat tarifesi üzerinden alıcam yalnız ben turkcell kullanıcam şu an kullandığım hatta turkcell. telefonu ise bi arkadaşın avea hattı üzerinden alıcam bana herhangi bi sıkıntısı olur mu?

bir şey olmaz hocam artık sim kilitsiz cihazlar

Teşekkürler hocam

• 32 gb S4 Timlerde sadece sözleşmeli olarak mı satılıyor?

• Arkadaslar Merhaba ,

Bende en sonunda karar verdim s4 alıcam :) Yalnız n11.com diye bir site var 2 yıl medcell garantisi varmışş güvenilir bi siteye benziyor problem yaşayan oldu mu hiç ? Yoksahttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-gti9500-galaxy-s4-cep-telefonu-85080717 buradan mı baksam burada da 2 yıl garanti diyor ..
  • Beyler an itibariyle ilk sajım bitti sarja koydum telefonu ama telefonda hatrı sayılır,rahatsız edecek bir sıcaklık var normalmi bu.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

Arkadaslar Merhaba ,

Bende en sonunda karar verdim s4 alıcam :) Yalnız n11.com diye bir site var 2 yıl medcell garantisi varmışş güvenilir bi siteye benziyor problem yaşayan oldu mu hiç ? Yoksahttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-gti9500-galaxy-s4-cep-telefonu-85080717 buradan mı baksam burada da 2 yıl garanti diyor ..

1600 TL bu asgari ücretin iki katı , bence risk edilmez ki zaten büyük distrübütörler bile kan yuttururken bize , bunlar neler yapar Allah bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 25 Mayıs 2013; 19:37:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Beyler an itibariyle ilk sajım bitti sarja koydum telefonu ama telefonda hatrı sayılır,rahatsız edecek bir sıcaklık var normalmi bu.?

Şarj sırasında telefonu zorlamak ısınma demektir anormal bir durum yok. Telefon hiç kurcalamasanda sıcaklığı bir miktar artar.

Kolay gelsin

• arkadaşım o kozmik hata götür değiştir ben ince jelatini bile araya sokamadım o boşluk normal değil.
  • Arkadaşlar bu s view kapağını en uygun nerde ve ne kadara bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadşlar bu andoid sistemi pilin canına okuyor %15 civarlarında ama şarjdan çektikten 5 saat sonra falan bu değerlere ulaşıyor ne yapmalıyım? yeni uygulama program yüklemedim dünden beri bu sorun var yardım edin.
    önceki sayfalarda yeni programlardan dolayı diyorlardı ama benimki öyle değil yeni bir şey yok. köklü çözümü yok mu bunun yardın edin...

Klavye yi çok kullanıyorsanız gayet normal.

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

arkadaslar teknosa dan almıs oldugum tlf sızlerınde soyledıgı gıbı kasa acıklıgı var mı dıye baktım fotografları ekledım sızce bu durum normal mı yoksa iade işlemi yapıyım mı 2 hafta oldu aldıgım kasa açıklıgının standart ölçüsü nedir geri vermelimiyim sadece kasanın home tuşu oldugu yerde acıklık yok kagıt parcası oraya gırmıyor

Ben denedim kağıt sokmayı sokamadım valla bilmiyorum ama detayını olayın.

arkadaşım o kozmik hata götür değiştir ben ince jelatini bile araya sokamadım o boşluk normal değil. bende teknosadan aldım.
  • 7500 mah var bende de,seyahatte falan lazım olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gü

Arkadaşlar bu s view kapağını en uygun nerde ve ne kadara bulabilirim?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9500-galaxy-s4-orjinal-s-view-cover-kil-85404997 burdan alabilirsin orjinal genpa ürünü.
  • Arkadaşlar,telefon hatırı sayılır derecede ısınıyor bildiğiniz gibi. Acaba bu ısınma sorununu custom romlarda çözüldümü bilen varmı ? (Kameranın reset atma sorunu çözülmüş vs.vs - Daha reset atma sorunu yaşamadım neyseki

Yani güncellemelerle çözülebilecek bir sorunmu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Flood oldu ama idare edin

Tam ilk mesajlık paylaşım olmuş..

Berkans göreve dostum, bunu ilk mesaja eklemelisin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl27

32 gb S4 Timlerde sadece sözleşmeli olarak mı satılıyor?

hayır dostum nakit ve kredi kartıylada alabilirsin direk sözleşmeye gerek yok.
  • Kadıköyde sadece sözleme ıle satıldıgı soylendı

• quote:

Orijinalden alıntı: YAKA-MOZ

quote:

Orijinalden alıntı: gü

Arkadaşlar bu s view kapağını en uygun nerde ve ne kadara bulabilirim?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9500-galaxy-s4-orjinal-s-view-cover-kil-85404997 burdan alabilirsin orjinal genpa ürünü.

Ben burdan beyazini aldim,genpa etiketli,orjinal urun.1 gunde de geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl27

Kadıköyde sadece sözleme ıle satıldıgı soylendı

onu bilemiycem ama ben bir çok yere sordum sözleşmesiz alabiliyorsun sıkıntı olmas rahat ol .
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.